مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

اپل آخرین نسخه iOS 15 را منتشر کرده است

اپل آخرین نسخه iOS 15 را منتشر کرده است :اپل آخرین نسخه iOS 15 را منتشر کرده است که شامل برنامه Apple Music Voice است که این شرکت برای اولین بار در رویداد اکتبر خود از آن استفاده کرد.

اپل آخرین نسخه iOS 15 را منتشر کرده است

اپل iOS 15.2 – همراه با iPadOS 15.2، tvOS 15.2 و watchOS 8.3 – اکنون برای دستگاه های سازگار در دسترس است.از ویژگی‌های برجسته iOS 15.2 می‌توان به معرفی Apple Music Voice Plan اشاره کرد که هزینه اشتراک موسیقی را به 5 دلار در ماه کاهش می‌دهد، اما همچنین کاربران را برای دسترسی به این سرویس با Siri محدود می‌کند، افزودن گزارش اختصاصی حریم خصوصی برنامه در برنامه تنظیمات. ، و اولین ویژگی های کنترل والدین جدید.
بیشتر بدانید : بهترین ویژگی های جدید در iOS 15

آخرین نسخه iOS 15

اپل همچنین Legacy Contacts – دوستان یا اعضای خانواده به انتخاب کاربر – را به عنوان بخشی از برنامه Digital Legacy به Apple ID اضافه کرده است. این شرکت در یک مقاله پشتیبانی می‌گوید که Legacy Contacts می‌تواند از طریق این برنامه به «عکس‌ها، پیام‌ها، یادداشت‌ها، فایل‌ها، برنامه‌هایی که دانلود کرده‌اند، پشتیبان‌گیری از دستگاه و موارد دیگر» متوفی دسترسی داشته باشد.
بیشتر بدانید :حل مشکل کار نکردن اینستاگرام
اوجکده  گزارش می دهد که تغییرات دیگری که با iOS 15.2 آغاز می شود شامل توانایی استفاده از ویژگی متمرکز بر حریم خصوصی اپل Hide My Email با برنامه داخلی Mail است. یک “نقشه شهر پیشرفته در نقشه های اپل با جزئیات جاده مانند خطوط پیچ، میانه ها، خطوط دوچرخه سواری، و عابر پیاده برای شهرهای پشتیبانی شده” با CarPlay، و یک برنامه تلویزیونی کارآمد.
اپل خاطرنشان می‌کند که «جریان‌گذاری در برنامه Music می‌تواند منجر به استفاده بیشتر از CPU شود، و در برخی حالات باعث تخلیه سریع‌تر باتری شود» و احتمالاً با رسیدن به‌روزرسانی به دستگاه‌های بیشتری، اشکالات دیگری گزارش می‌شوند. اما به طور کلی ایده خوبی است که برای دفاع در برابر آسیب‌پذیری‌های موجود در نسخه‌های قبلی iOS، هر چه سریع‌تر به‌روزرسانی شود.
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *