مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی در سال 2022

بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی در سال 2022 :مدیریت بازاریابی خود با رسانه های اجتماعی را در این مطلب بصورت کامل میخواهیم توضیح دهیم امیدوارم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید …

 بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی در سال 2022

بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی مدیریت بازاریابی خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی به روشی هدفمند ساده و آسان می کند.
این امر به ویژه با توجه به اینکه شرکت ها پول زیادی را برای تولید محتوا برای فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی دیگر صرف می کنند بسیار مهم است. در هر کسب و کاری که هستید، دستیابی به مشتریان، مشتریان و خوانندگان خود به میزان زیادی متکی به حضور همه جانبه سایت های رسانه های اجتماعی است.
اما صرف وقت و منابع برای پست‌های فوق‌العاده فیس‌بوک و توییت‌های فوق‌العاده فایده‌ای ندارد، اگر نمی‌دانید چگونه به طور موثر بر تأثیر و تأثیر آنها نظارت کنید. شمارش تعداد فالوورهای شما تنها بخشی از داستان را نشان می دهد.

بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی در سال 2022

برای مثال، در حالی که رسانه‌های اجتماعی اغلب توسط کسب‌وکارها ضروری تلقی می‌شوند، آن‌ها اغلب متوجه نمی‌شوند که مخاطبان رسانه‌های اجتماعی در وضعیت ذهنی تعاملی نیستند و بنابراین فروش مستقیم اغلب کار نمی‌کند مگر اینکه زمانی محدود باشد. با این حال، به عنوان بسترهای ارتباطی برای توسعه برند، رسانه های اجتماعی می توانند بسیار موثر باشند.
به‌عنوان بخشی از استراتژی کلی بازاریابی آنلاین، استفاده حداکثری از پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی انتخابی، بخشی جدایی‌ناپذیر از بازاریابی محتوای شما خواهد بود. در اینجا بهترین ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی وجود دارد که مدیریت پست، بازاریابی و مدیریت رسانه های اجتماعی را برای شما آسان تر می کند.
ما همچنین بهترین سازندگان صفحه فرود را معرفی کرده‌ایم.
ریپل

1. ریپل

Ripl پلتفرمی ارائه می دهد که تولید محتوای حرفه ای استاندارد برای رسانه های اجتماعی را آسان می کند. Ripl علاوه بر ارائه هزاران الگو و بیش از نیم میلیون مورد استفاده برای محتوا و تصاویر متحرک، ایجاد رسانه هایی مانند ویدیوهای مارک دار را تنها با چند کلیک ساده و آسان می کند.
پست ها را می توان در حال حرکت نوشت، ویرایش و برنامه ریزی کرد، زیرا حساب ها را می توان مستقیماً از یک دستگاه تلفن همراه Android یا iOS برای استفاده آسان مدیریت کرد. آمار تعامل نیز برای ردیابی از یک مکان برای شما در دسترس است و هشتگ های توصیه شده برای هدف قرار دادن مخاطب ارائه می شود.
به گفته ریپل، بیش از 4.5 میلیون کسب و کار کوچک در حال حاضر از این محصول برای انتشار و به اشتراک گذاری محتوا در تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی اصلی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر و یوتیوب استفاده می کنند.
اشتراک ماهانه و سالانه و همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه در دسترس است.
SEMrush

2. SEMrush

بهترین برنامه مدیریت رسانه های اجتماعی

SEMrush به دلیل اینکه یک پلتفرم نرم افزاری سئو فراگیر است، شناخته شده است، اما چند ابزار مفید برای مدیریت رسانه های اجتماعی در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، Pinterest، LinkedIn و Google My Business نیز در خود جای داده است.
پوستر رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهد که برنامه ریزی کنید و در این پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی پست ارسال کنید. این شامل یک ویرایشگر تصویر، سازنده UTM و کوتاه کننده پیوند برای سفارشی کردن پست های شما است که می توانید بلافاصله یا طبق یک برنامه خودکار منتشر کنید. همچنین توانایی مدیریت تبلیغات به طور خاص در فیس بوک، اینستاگرام، فیس بوک مسنجر و شبکه مخاطبان وجود دارد.
بیشتر بدانید : حل مشکل نصب نشدن فایل های APK
ردیاب رسانه‌های اجتماعی به شما امکان می‌دهد تعامل بین پلتفرمی با کاربران را ردیابی کنید و به شما امکان می‌دهد تجزیه و تحلیل گزارش‌ها را در یک داشبورد جمع‌آوری کنید. این شامل واکنش‌ها به پست‌ها و همچنین اشاره در جاهای دیگر می‌شود. همچنین می‌توانید رقبا را برای تعیین اینکه چند وقت یکبار پست می‌کنند، زیر نظر بگیرید.
با این حال، بزرگترین نقطه قوت این واقعیت است که SEMrush به شما امکان می دهد مدیریت رسانه های اجتماعی خود را با استراتژی کلی سئو و بازاریابی خود ادغام کنید و یک پلت فرم مفید را فراهم می کند که همه چیز را در یک مکان گرد هم می آورد.
اسکرین شات وب سایت برای Hootsuie

3. هوت سوئیت

بهترین ابزارهای ردیاب رسانه های اجتماعی
هدف Hootsuite ارائه یک پلت فرم همه کاره برای مدیریت رسانه های اجتماعی در چندین سایت است. همانطور که انتظار می رود
علاوه بر این، گزینه ای برای جستجو و فیلتر کردن از طریق رسانه های اجتماعی موجود، به منظور یافتن نام تجاری، بینش، و اطلاعات جمعیت شناختی وجود دارد.
علاوه بر این، با هر یک از برنامه‌های Hootsuite، این امکان را دارید که پست‌ها را از چندین نمایه در چندین سایت رسانه اجتماعی زمان‌بندی کنید. این به شما این امکان را می دهد که مطمئن شوید هر کمپین بازاریابی به درستی زمان بندی شده و در زمان و مکان مورد نیاز شما هدف گذاری شده است. این به ویژه زمانی است که می توان پست ها را برچسب گذاری کرد تا اطمینان حاصل شود که آنها را در مکان مناسب برای استفاده در زمان مناسب ذخیره می کنید.
بیشتر بدانید : شایعات تاریخ انتشار اندروید 13
همچنین یک ویژگی تجزیه و تحلیل وجود دارد تا بتوانید عملکرد را نسبت به KPI ها ردیابی و اندازه گیری کنید. گزارش‌ها قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که داده‌های مورد نیاز خود را نمایش داده و می‌خوانید و روی آن متمرکز می‌شوید. این به ویژه به دلیل این است که Hootsuite برای کار برای تیم ها ساخته شده است، نه فقط افراد.
تعدادی از ادغام ها نیز در دسترس هستند، مانند Asana، Slack، Mailchimp، Trello، و Zendesk، که تضمین می کند که می توانید در هنگام ایجاد کمپین های بازاریابی و ارتباطات در رسانه های اجتماعی خود به طور موثر و کارآمد کار کنید.
 Sprout Social

4. Sprout Social

بهترین نرم افزار ارسال در شبکه های اجتماعی
Sprout Social احتمالاً در وهله اول به عنوان یک فروشگاه یک‌جا برای مدیریت و زمان‌بندی تمام حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شما از طریق یک پلتفرم ساده شناخته می‌شود. در واقع برای مدیر رسانه های اجتماعی شرکت شما زمانی که سعی می کنند فیس بوک، توییتر، پینترست و موارد دیگر را به یکباره دستکاری کنند بسیار مفید است.
اما به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل داده های شما نیز دو برابر می شود. شما می توانید با معیارهای جمعیتی و جغرافیایی مختلف مرتب کنید تا دقیقاً مشخص کنید چه محتوایی برای کدام فالوورها کار می کند. Sprout می‌تواند چندین حساب را مدیریت کند و کلمات کلیدی را در تمام رسانه‌های اجتماعی نظارت کند تا بدانید چه زمانی درباره برند شما بحث می‌شود. همچنین به شرکت شما کمک می‌کند تا با ارسال پیام‌هایی به افراد درون سازمان که نیاز به انجام آن‌ها دارند، به مشتریان پاسخ دهد.
می توانید Sprout Social را به صورت رایگان با آزمایش 30 روزه آن امتحان کنید. اگر آن را دوست دارید، طرح‌های شروع تا پنج نمایه اجتماعی مختلف را پوشش می‌دهند، با طرح‌های اضافی که نمایه‌ها، دامنه و ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌دهند.
بافر

5. بافر

مانند Sprout Social در بالا، Buffer یک ابزار همه جانبه دیگر است که به شما امکان می دهد در پلتفرم خود پست بگذارید و سپس نتایج را تجزیه و تحلیل کنید. یکی از نکات مثبت اصلی آن این است که استفاده از آن چقدر ساده و سرراست است و در عین حال به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد. این واقعیت که تجزیه و تحلیل‌ها را در زمان واقعی ارائه می‌کند، قضاوت فوری درباره تأثیر محتوای شما را به یک مشکل تبدیل می‌کند.
از نماد «پست برتر» برای مقایسه اشکال مختلف محتوا استفاده کنید تا ببینید کدام یک برای هر شبکه بهترین کار را دارد. در حالی که برنامه Buffer همچنین امکان ادغام یکپارچه Google Analytics را برای ردیابی موفقیت کمپین های بازاریابی شما فراهم می کند.
برنامه های پرداخت بستگی به این دارد که آیا به دنبال انتشار یا تجزیه و تحلیل حساب های رسانه های اجتماعی هستید، با قیمت های متفاوت برای هر کدام بر اساس حجم حساب ها یا محتوای منتشر شده ای که می خواهید مدیریت کنید.
هابسپات

6. هابسپات

بهترین ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی
نرم افزار رسانه اجتماعی Hubspot مجموعه ای از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی است که در مرکز بازاریابی موجود است. هدف این است که با اولویت دادن به ارتباطات اجتماعی که در طیف وسیعی از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و لینکدین بیشترین ارزش را برای آنها قائل هستید، در زمان صرفه جویی کنید.
بیشتر بدانید :  حل مشکل متوقف شدن برنامه ها در اندروید
ویژگی‌های مدیریتی مختلفی در دسترس است، مانند انتشار و به اشتراک‌گذاری محتوا، نظارت بر ذکرها، و گزارش‌دهی برای آگاهی دادن نه تنها سطوح تعامل، بلکه چگونگی تبدیل این موارد به معیارهای واقعی کسب‌وکار.
این ابزارها به عنوان بخشی از Hubspot Marketing Hub در دسترس هستند، به این معنی که شما می توانید آنها را همراه با طیف وسیعی از ابزارهای بازاریابی متمرکز دیگر استفاده کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، این به معنای نظارت و مدیریت رسانه های اجتماعی نیست، بلکه به طور انتقادی نیز اطمینان حاصل می کند که کاری که در آن انجام می دهید به نوعی اندازه گیری بازده کسب و کار ترجمه می شود.
اسکرین شات وب سایت Zoho Social

7. Zoho Social

بهترین برنامه زمان بندی رسانه های اجتماعی
Zoho Social یک راه ساده برای مدیریت برند شما در رسانه های اجتماعی با ارائه یک پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی کامل ارائه می دهد.
علاوه بر مدیریت چندین کانال رسانه‌های اجتماعی، یک ویژگی تقویم ارسال نیز در دسترس است تا بتوانید ببینید کدام پست‌ها برای ارسال برنامه‌ریزی شده‌اند. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی هدف خود را در سراسر ج نظارت کنید
گفتگوها، و امکان همکاری تیمی از یک داشبورد را فراهم می کند.
Zoho Social همچنین با نسخه ای به طور خاص برای نیازهای آژانس های بازاریابی ارائه می شود که امکان مدیریت برند و ارتباطات برای لیست مشتریان را فراهم می کند و در عین حال امکان برچسب گذاری سفید را نیز فراهم می کند.
همچنین انتظار دارید که بتوانیم Zoho Social را با سایر ابزارهای Zoho مانند Zoho Workspace، Zoho Campaigns و Zoho CRM ادغام کنیم.
اسکرین شات وب سایت برای Agorapulse

8. Agorapulse

بهترین ابزارهای برنامه ریزی رسانه های اجتماعی
Agorapulse یکی دیگر از پلتفرم های اختصاصی مدیریت رسانه های اجتماعی است که به طور خاص برای کمک به آژانس ها و کسب و کارها در پست و نظارت بر پست های خود در تعدادی از وب سایت های رسانه های اجتماعی طراحی شده است.
یک ابزار زمان‌بندی انعطاف‌پذیر وجود دارد که به شما امکان می‌دهد پست‌ها را در صف، زمان‌بندی مجدد یا آپلود انبوه قرار دهید. همچنین یک صندوق ورودی اجتماعی برای نظارت بر پاسخ‌ها به پست‌های شما، اشاره‌ها در جاهای دیگر و همچنین سایر پیام‌های مهم وجود دارد. البته، یک ابزار گزارش‌دهی نیز وجود دارد که از آن می‌توانید تجزیه و تحلیل‌های مربوط به محتوا و داده‌های تعامل را با گزینه دانلود به‌عنوان فایل‌های CSV یا PPT جمع‌آوری کنید.
Agorapulse همچنین برای کار با تیم ها طراحی شده است، به طوری که به اعضای فردی می توان پست ها، نظرات یا وظایف خاص دیگری را اختصاص داد. همچنین یک ویژگی جالب برای ایجاد یک پایگاه داده CRM از دنبال کنندگان و سایر کاربران رسانه های اجتماعی برای ردیابی و اضافه کردن یادداشت ها در این مورد وجود دارد.
قیمت گذاری عمدتاً بر اساس تعداد پروفایل های اجتماعی و کاربران مورد نیاز است، اگرچه برنامه های مختلف نیز سطوح مختلفی از نگهداری داده ها را دارند.
به طور کلی، Agorapulse یک پلت فرم عالی برای آژانس هایی ارائه می دهد که ممکن است نیازهای بیشتری نسبت به مشاغل معمولی برای مدیریت عمومی و نظارت بر رسانه های اجتماعی داشته باشند.
اسکرین شات وب سایت Traject Fanbooster

9. Traject Fanbooster

پلتفرم مدیریت رسانه اجتماعی محبوب Traject Social اکنون به Fanbooster تغییر نام داده است تا به بازاریابان کمک کند تا با یک پلتفرم گسترده تر که شامل SEO، مدیریت شهرت، تجارت الکترونیک و همچنین تجزیه و تحلیل است، ارتباط برقرار کنند.
Fanbooster یک پلت فرم برچسب سفید ارائه می دهد که تمام نیازهای اصلی مدیریت رسانه های اجتماعی مانند برنامه ریزی، صندوق ورودی هوشمند، نظارت و گزارش را پوشش می دهد. همچنین ابزارهای تیمی، گزارش های سفارشی و ادغام در دسترس هستند.
Fanbooster با هدف آژانس ها به شما امکان می دهد چندین پلتفرم را برای چندین مشتری مدیریت کنید. جنبه برچسب سفید مخصوصاً برای اینکه به شما امکان می‌دهد نه تنها گزارش‌های مشتری خود را علامت‌گذاری کنید، بلکه امکان مقیاس‌بندی آسان در پایگاه مشتری خود را نیز دارد.
بیشتر بدانید :  رفع مشکل کار نکردن vpn بر روی ویندوز ۱۱
همچنین برنامه‌های اختصاصی اندروید و iOS در دسترس هستند که به شما امکان می‌دهند با استفاده از برنامه Fanbooster محتوا را مستقیماً از تلفن هوشمند خود برنامه‌ریزی، بررسی و منتشر کنید.
با این حال، در حالی که Traject ابزارهای بازاریابی دیگری را ارائه می دهد، این ابزارها یکپارچه نیستند، که شرم آور است زیرا سایرین مانند SEMrush این را ارائه می دهند. این بدان معناست که Fanbooster فقط به عنوان یک سرویس مستقل برای خرید در دسترس است.
اسکرین شات وب سایت برای Sendible

10. Sendible

Sendible یک پلت فرم مدیریت مشترک رسانه های اجتماعی را برای تیم ها ارائه می دهد که همچنین مجموعه ای از ابزارهای ویژه را در کنار پیش فرض های رایج اضافه می کند تا کنترل پست های رسانه های اجتماعی شما را آسان تر کند.
Sendible علاوه بر جنبه‌های برنامه‌ریزی، صف‌بندی و تقویم رایج برای ارسال پست، به شما امکان پیش‌نمایش و سفارشی‌سازی پست‌ها را در هر پلتفرم جداگانه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد محتوا را برای نمایش بهترین در هر یک بهینه کنید. این مورد به ویژه در مورد تراز و بهینه سازی تصویر بیشتر است.
علاوه بر این، می‌توانید پست‌ها را در یک تقویم مشترک تجسم کنید، و به راحتی می‌توانید در یک نگاه محتوای مختلف مشتری را ببینید. و اگر کمبود محتوا دارید، Sendible پیشنهاداتی را ارائه می دهد.
نظارت اجتماعی نیز بخش کلیدی پلتفرم است که به شما امکان می‌دهد نه تنها محتوای خود را ردیابی کنید، بلکه نام‌های کاربران را نیز دنبال کنید، همچنین رقبا و هشتگ‌های هدفمند را زیر نظر بگیرید.
همانند سایر مدیران رسانه‌های اجتماعی، گزارش‌دهی یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی است، با Sendible نه تنها گزارش‌هایی با تولید آسان، بلکه گزارش‌های ایمیلی را نیز در صورت لزوم برای مشتریان ارائه می‌دهد. همچنین یکپارچه سازی Google Analytics برای ردیابی میزان کلیک و رفتار کاربر برای ترافیکی که از کانال های رسانه های اجتماعی می آید وجود دارد.
Sendible مجموعه ای قوی از ابزارهای ارائه شده به خوبی ارائه می دهد و جنبه همکاری Sendible یکی از قوی ترین ویژگی های آن است که به تیم ها اجازه می دهد تا بر روی وظایف محول شده کار کنند و محتوای آنها را قبل از برنامه ریزی تأیید شده تأیید کنند تا از کنترل های کیفیت اطمینان حاصل کنند.
اسکرین شات وب سایت برای SocialPilot

11. SocialPilot

SocialPilot یک پلت فرم مدیریت رسانه های اجتماعی را برای مشاغل کوچک، آژانس ها و شرکت ها ارائه می دهد. همانند پلتفرم‌های مشابه، مکان واحدی برای انتشار و زمان‌بندی پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما ارائه می‌کند. همچنین یک صندوق ورودی اجتماعی برای نظارت بر پاسخ‌ها، نظرات و اشاره‌ها، و همچنین تجزیه و تحلیل‌هایی که گزارش‌های برچسب سفید را ارائه می‌دهد، وجود دارد.
کاربران می‌توانند مستقیماً از طریق وب یا موبایل یا افزونه‌های مرورگر پست کنند و پیشنهادات محتوا برای کمک به توسعه بیشتر شما ارائه می‌شود. ابزارهای آژانس امکان همکاری بین اعضای تیم، همراه با گردش کار داخلی را فراهم می کند. مشتریان سازمانی از یک مدیر حساب اختصاصی همراه با پشتیبانی تلفنی و ایمیل اولویت دار لذت می برند.
SocialPilot شامل توانایی برنامه ریزی حداکثر 500 پست به همراه تصاویر، با استفاده از یک برنامه ریز پست است که به شما امکان می دهد به راحتی محتوا را مرور کنید و آنها را به پلتفرم رسانه اجتماعی مناسب نقشه برداری کنید.
SocialPilot همچنین قادر است حساب های مشتری را مستقیماً از طریق نرم افزار متصل کند، به جای اینکه از مشتریان بخواهد جزئیات ورود خود را مستقیماً ارائه دهند. در عصری که نگرانی‌های مربوط به جرایم سایبری مهم است، مشتریان ممکن است به‌ویژه از این امر اطمینان پیدا کنند.
در مجموع، SocialPilot یک پلت فرم رسانه اجتماعی قوی دیگر را ارائه می دهد که هم برای مشاغل کوچک و هم برای تیم های درون آژانس ها قابل دسترسی است.
برنامه های مدیریت رسانه های اجتماعی بیشتری را در نظر بگیرید
رشد رسانه های اجتماعی منجر به رشد انفجاری برنامه ها و نرم افزارها برای کمک به شرکت ها برای نظارت بر حضور و مدیریت تعامل آنها شده است. در اینجا چند ابزار دیگر برای کمک به آن وجود دارد:
StatusBrew یکی دیگر از پلتفرم های مدیریت رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد که با هدف استفاده در تیم های فروش، بازاریابی و مراقبت از مشتری است. علاوه بر مدیریت کمپین، ویژگی های گزارش و تجزیه و تحلیل نیز وجود دارد تا تعامل و سلامت کلی برند شما را پیگیری کند. علاوه بر این، تعدادی ادغام محبوب مانند Slack، Zendesk، Mailchimp و Shopify در دسترس هستند.
Tweetdeck به ابزار ضروری مدیریت توییتر برای بسیاری از کاربران آن پلتفرم تبدیل شده است. به طور مستقیم توسط توییتر ارائه شده است، به شما امکان می دهد پیام های دنبال کنندگان را بهتر فیلتر کنید، و همچنین یک داشبورد واحد ارائه دهید که از طریق آن می توانید توییت ها، پیام ها، اعلان ها و هشتگ های پرطرفدار را نظارت کنید. همچنین نکات جستجو، میانبرها و تنظیمات مختلفی برای مدیریت محتوای نظارت شده شما ارائه شده است.
Facebook Pages Manager برنامه ای برای اندروید و iOS است که به شما امکان می دهد مستقیماً صفحات فیس بوک خود را در حال حرکت از طریق تلفن یا سایر دستگاه های تلفن همراه خود مدیریت کنید. این به شما امکان می‌دهد اعلان‌ها را دریافت کنید، پیام‌ها را بخوانید و به آن‌ها پاسخ دهید، و همچنین حساب‌های فیس‌بوک و اینستاگرام را به یکدیگر پیوند دهید. ویژگی‌های استاندارد مدیریت صفحه مانند تنظیمات، عملکرد و دسترسی نیز می‌تواند توسط برنامه مدیریت شود.
برند واچ گوش خود را روی زمین می گذارد تا اطلاعاتی را که می تواند برای شرکت شما ضروری باشد از فیس بوک، توییتر، وبلاگ ها، انجمن ها، اخبار و هر گوشه دیگر از وب استراق سمع کند. تجزیه و تحلیل احساسات اجتماعی لحن داده‌های جمع‌آوری‌شده از نمایه‌هایی را که با آن‌ها ارتباط برقرار کرده‌اید نشان می‌دهد، و به راحتی می‌توان از روندها و موضوعات مرتبط با ظهور اینترنت استفاده کرد که می‌تواند تعادل را به نفع شرکت شما تغییر دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *