مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

بهترین تنظیمات بازی csgo

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

راهنمای بهترین تنظیمات ماوس، صفحه نمایش و ویدیو برای CS:GO.

صفحه بهترین تنظیمات CS:GO ما بهترین تنظیمات DPI و حساسیت ماوس و همچنین وضوح صفحه نمایش، نسبت ابعاد و تنظیمات ویدئویی بهینه را برای دریافت بهترین عملکرد ممکن پوشش می دهد.
بسیاری از تازه واردان به CS:GO فکر می کنند شخصی سازی بازی به دلخواه آنها به محدودیت های منوی تنظیمات درون بازی محدود می شود. اگر به این صفحه رسیدید، متوجه شگفتی هایی خواهید شد که یک فایل اجرای خودکار می تواند به آن دست پیدا کند، و همچنین مزایای تغییر حساسیت ماوس برای ایجاد احساس درست کلیک روی دشمنان.
اگر با CS:GO جدی می‌شوید، وقت گذاشتن برای مرتب کردن همه تنظیمات یک الزام مطلق است. سطح سفارشی‌سازی ممکن با دستورات کنسول بسیار حیرت‌انگیز است، و شگفت‌انگیز است که حساسیت ساده ماوس یا تغییرات رزولوشن صفحه‌نمایش در دنیای متفاوت چه چیزی می‌تواند در بازی شما ایجاد کند.
در زیر همه چیزهایی را که باید در مورد تغییر تنظیمات CS:GO بدانید برای استفاده از سبک پخش شما و دستیابی به FPS بهینه جمع آوری کرده ایم. همه این‌ها به سبکی پیش‌فرض و بدون هیچ دانش فرضی طراحی شده‌اند تا از ترسناک بودن «این و آن را بکنید» اجتناب کنید.
شتاب ماوس ویندوز را خاموش کنید
هرگز در قسمت داخلی تنظیمات ماوس رایانه شخصی خود جستجو نکرده اید؟
جای تعجب نیست که این کار را نکرده باشید، زیرا ما مطمئناً تا زمانی که در تلاش برای صعود به رتبه‌ها در مورد CS:GO جدی نگرفتیم، چیزی را لمس نکردیم.

برای شروع، احتمالاً هنوز شتاب ماوس را روشن کرده اید و این اولین اولویتی است که باید با آن مقابله کنید.

برای توضیح ساده همه چیز، روشن بودن شتاب ماوس به این معنی است که ویندوز در تلاش برای افزایش دقت، نحوه حرکت مکان نما را به طرز ماهرانه ای تغییر می دهد. به نظر می رسد زمانی که می خواهید کنترل کاملی بر اشاره گر خود داشته باشید، این ایده آل نیست.
خاموش کردن شتاب ماوس به این معنی است که ویندوز دستکاری ماوس شما را متوقف خواهد کرد و تضمین می کند که هر حرکت ماوس تنها مال شما و شما باشد. ممکن است در ابتدا متوجه آن نشوید، اما شروع به توسعه حافظه عضلانی برای جارو کردن و حرکات ماوس خواهید کرد، ناهماهنگی‌هایی در هدف خود ایجاد می‌کنید که نتیجه تلاش‌های ناشیانه کامپیوتر برای کمک به آن است.
ویدیوی بالا به شما نشان می دهد که چگونه شتاب ماوس را در ویندوز 10 بدون هیچ گونه تعارض خاموش کنید. به سلامتی ناتان ام.
در اینجا نحوه خاموش کردن شتاب ماوس آمده است:
“تنظیمات ماوس” را در نوار جستجوی ویندوز خود تایپ کنید.
“تغییر تنظیمات ماوس” را انتخاب کنید.
روی گزینه های اضافی ماوس کلیک کنید.
برگه “Pointer Options” را انتخاب کنید.
علامت کادر «افزایش دقت نشانگر» را بردارید.
روی «اعمال» در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.
روی “OK” کلیک کنید.
بهترین تنظیمات موس بازی csgo

چگونه بهترین تنظیم DPI ماوس را برای خود پیدا کنید

اول از همه، باید ماوسی را بگیرید که بتواند DPI را تغییر دهد تا کار کند. اگر از نوعی پلاستیکی استفاده می‌کنید که همراه با رایانه شخصی شما ارائه شده است، بعید است که از تعویض DPI پشتیبانی کند.
این نیازی به ضربه سنگینی به کیف پول ندارد، اما مطمئن باشید که یک ماوس بازی مناسب ارزش سرمایه گذاری را دارد زیرا از مزایای آن در بازی های ویدیویی و بهره وری نیز بهره مند خواهید شد.
DPI مخفف «نقطه در هر اینچ» است، و تغییر دادن این تنظیمات نشان می‌دهد که هنگام حرکت ماوس، چند پیکسل روی آن می‌چرخید. بازیکنی با 400 DPI برای شلیک به دشمن باید بازوی خود را روی صفحه ماوس بکشد، در حالی که فردی با 1200 DPI فقط باید مچ خود را تکان دهد تا به همان نتیجه برسد. این بدان معنا نیست که یکی از دیگری بهتر است – همه اینها به ترجیحات شخصی بستگی دارد.
در اینجا به تفکیک رتبه‌بندی‌های DPI پایین و بالا، با دلایلی مبنی بر اینکه چرا ممکن است بخواهید به آن‌ها توجه کنید، آمده است:
DPI پایین (400-800)
تنظیم ماوس روی DPI پایین به این معنی است که هنگام حرکت مکان نما باید کار بیشتری انجام دهید. اغلب برای چرخاندن در بازی‌ها یا حتی بستن برگه‌ها در مرورگر، باید بازوی خود را روی صفحه بکشید.
تنظیمات dpi ماموس
ما متوجه شدیم که تنظیمات DPI پایین در حدود 400-800 برای هدف گیری دقیق عالی هستند، زیرا شروع به ساختن حافظه عضلانی خواهید کرد. فقط هشدار داده شود که عادت کردن به آن مدتی طول می کشد.
اگر با چنین تنظیمات پایینی تمرین نکنید، یکی از ایرادات اصلی زمان رسیدن به مقصد انتخابی شماست.
DPI بالا (1000-3000+)
ما با بسیاری از بازیکنانی که از 1000 DPI+ استفاده می‌کنند، برخورد نکرده‌ایم، زیرا اگر طرفدار استفاده از مچ دست خود به جای بازو در هنگام حرکت دادن ماوس باشید، بیشتر یک سلیقه اکتسابی است.
داشتن چنین DPI بالایی به این معنی است که می‌توانید کلیک‌های ماوس خود را با تکان دادن مچ انجام دهید، با این حال، دقت شما به احتمال زیاد آسیب می‌بیند زیرا فاصله کمی برای هدف شما وجود دارد که تا حدی کمی دورتر از علامت باشد.
چه چیزی را انتخاب کنم؟
ما طرفدار این نیستیم که بگوییم “این صادقانه به شما بستگی دارد”، اما در این مورد، واقعاً همینطور است!
ما پیشنهاد می کنیم تنظیمات DPI پایین و بالا را در یک تنظیمات تمرینی انجام دهید. روی حرکت، چرخش و تیراندازی تمرکز کنید. سعی کنید و از ایستادن خودداری کنید و ببینید چه حسی دارد که 360 درجه کامل بچرخید
چیزی که می‌خواهیم بگوییم این است که هنگام انجام هر دو حالت، خلاق باشید و دقیق باشید.
در نهایت، DPI را انتخاب کنید که احساس راحتی می کند و شروع به تقویت آن در بازی کنید.
برخی از ماوس ها دارای نرم‌افزاری هستند که به شما امکان می‌دهد DPI ماوس خود را به‌جای قفل شدن برای حرکت به سمت بالا روی پیکسل تنظیم کنید. اگر یک تنظیم DPI وجود دارد که کاملاً درست به نظر نمی رسد، سعی کنید آن را تغییر دهید تا زمانی که حساسیت کامل را پیدا کنید.

بهترین وضوح و نسبت تصویر

اگر تا به حال برخی از بهترین پخش‌کننده‌های CS:GO را از طریق سرویس‌های استریم مانند Twitch تماشا کرده‌اید، احتمالاً متوجه خواهید شد که صفحه نمایش آن‌ها وضوح HD 1080p ندارد.
در عوض احتمالاً کمی با کیفیت به نظر می رسد و همچنین بسیار بزرگنمایی شده است. همه اینها به وضوح صفحه نمایش و نسبت تصویری است که آنها در حال بازی هستند، زیرا بسیاری از پخش کننده های CS برای مانیتورهای قدیمی استفاده می کنند. آنها در بازی با تنظیمات صفحه نمایش که همیشه می دانستند احساس راحتی بیشتری می کنند.
البته بازی با وضوح و نسبت ابعاد کمتر دارای مزایا و معایبی است. با این حال، قبل از پرداختن به این موضوع، ما شما را از آنچه در بازی در دسترس شما است مطلع خواهیم کرد:

نسبت ابعاد

16:9 – رایج ترین.
16:10 – عمدتاً در مانیتورهای جدیدتر استفاده می شود.
4:3 – مدرسه قدیمی. این باعث یک صفحه نمایش “کشیده” می شود.
برخی از بازیکنان و بسیاری از افراد حرفه‌ای دارای نسبت تصویر 4:3 هستند که به این معنی است که تصویری که روی صفحه می‌بینید کشیده و بزرگ‌نمایی شده به نظر می‌رسد. یکی از مزایای اصلی این نسبت این است که می‌توانید دشمنان را واضح‌تر ببینید. به طور بالقوه حتی آنها را راحت تر از بین ببرید زیرا جعبه های هیت باکس آنها بزرگتر هستند.
یکی از ایرادات اصلی رزولوشن کشیده 4:3 این است که نمی‌توانید تمام عرض صفحه را ببینید، به این معنی که اگر می‌خواهید مطمئن شوید باید کار بیشتری روی موقعیت و حرکت خود انجام دهید. که دشمنان شما را از حاشیه بیرون نکنند.
در مورد 16:9 چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد زیرا برای صفحه نمایش شما مناسب است و به شما امکان می دهد کاملاً همه چیز را بدون کشش ببینید. هیچ چیز بزرگنمایی نخواهد شد، بنابراین چیزها در مقایسه با 4:3 دورتر ظاهر می شوند. ما شخصاً این را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهیم.
دقیقاً مانند حساسیت، به ترجیحات شخصی بستگی دارد. همه آنها را امتحان کنید و ببینید کدام یک با سبک بازی شما مطابقت دارد.
برای تغییر وضوح و نسبت تصویر در هر زمان، به منوی تنظیمات ویدیو بروید و می‌توانید آن‌ها را درست در بالا پیدا کنید.

بهترین تنظیمات ویدیو

تنظیمات بازی csgo
در اینجا مروری بر بهترین گزینه های تنظیمات ویدیو برای حداکثر FPS است. این بازی را زیبا نمی کند، اما آخرین فریم در ثانیه شما را نجات می دهد!

Brightness – Choose what you’re most comfortable with.
Color Mode – Computer Monitor.
Aspect Ratio – Personally we prefer 16:9, but choose what works for you.
Resolution – Again, choose what works for you.
Display Mode – Go Fullscreen.
Laptop Power Savings – Disabled
Global Shadow Quality – Very Low
Model/Texture Detail – Low
Effect Detail – Low
Shader Detail – Low
Multicore Rendering – Enabled
Multisampling Anti-Aliasing Mode – None
Texture Filtering Mode – Bilinear
FXAA Anti-Aliasing – Disabled
Wait for Vertical Sync – Disabled
Motion Blur – Disabled

امیدوارم از آموزش لذت ببرید
راهنمای کامل نارنجک در بازی csgo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *