مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

به‌روزرسانی Google Docs

به‌روزرسانی Google Docs سرانجام قالب‌بندی در تلفن همراه را آسان‌تر :گوگل در حال کار بر روی یک به‌روزرسانی جدید برای نرم‌افزار آفیس خود است که قالب‌بندی اسناد در Google Docs را در تلفن همراه آسان‌تر می‌کند.

به‌روزرسانی Google Docs

سال گذشته این غول جستجو قابلیت اضافه کردن یک صفحه شکستگی قبل از پاراگراف‌ها را در Google Docs در وب اضافه کرد و طبق یک پست جدید در وبلاگ Google Workspace، این قابلیت در حال حاضر برای تلفن‌های هوشمند عرضه می‌شود.
این ویژگی به ویژه برای روزنامه نگاران و سایر نویسندگانی که می خواهند سبک های پاراگراف خاصی همیشه صفحه جدیدی مانند عنوان، زیرنویس یا عنوان ایجاد کنند مفید است.

صفحه قبل از پاراگراف در تلفن همراه شکسته می شود

درست مانند Google Docs در وب، کاربران اکنون می‌توانند پاراگراف‌ها را علامت‌گذاری کنند تا همیشه در صفحه جدید با گزینه جدید «افزودن صفحه شکست قبل» شروع شوند.
این ویژگی علاوه بر کمک به حفظ قالب‌بندی شما در یک سند، به کاربران اجازه می‌دهد تا مایکروسافت ورد و سایر اسناد شخص ثالثی را که “Page break before” روی پاراگراف‌ها اعمال شده است وارد و صادر کنند و Google Docs آن قالب‌بندی را حفظ می‌کند.
در حالی که اکنون امکان افزودن شکستگی صفحه قبل از پاراگراف برای کاربران Google Docs در دسترس است، ممکن است تا ۷ روز در Android و تا ۱۵ روز در iOS در دسترس قرار گیرد. با این حال، پس از انجام این کار، یک منوی قالب‌بندی جدید در پایین صفحه ظاهر می‌شود که پیکربندی سبک اسناد خود را در حال حرکت بسیار آسان‌تر می‌کند.
بیشتر بخوانید : نحوه تنظیم تصویر پیش نمایش برای یک ویدیو در مایکروسافت پاورپوینت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *