مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

به روز رسانی PowerToys به کاربران ویندوز 11 ابزار جدیدی برای بازی می دهد

به روز رسانی PowerToys به کاربران ویندوز 11  :مایکروسافت آخرین نسخه PowerToys را برای ویندوز 11 منتشر کرده است و به لطف جامعه منبع باز، کاربران قدرتمند اکنون تعدادی ویژگی جدید برای آزمایش دارند.

اسباب بازی های برقی

به روز رسانی PowerToys به کاربران ویندوز 11 ابزار جدیدی برای بازی می دهد
مایکروسافت آخرین نسخه PowerToys را برای ویندوز 11 منتشر کرده است و به لطف جامعه منبع باز، کاربران قدرتمند اکنون تعدادی ویژگی جدید برای آزمایش دارند.

به روز رسانی PowerToys به کاربران ویندوز 11 ابزار جدیدی برای بازی می دهد

اگرچه نسخه 0.53 مجموعه برنامه های کاربردی غول نرم افزاری برای کاربران قدرتمند در ابتدا به عنوان یک نسخه افزایشی در نظر گرفته شده بود، مشارکت کنندگان این پروژه توانستند چندین ویژگی از جمله پشتیبانی از G-code را در پنجره پیش نمایش فایل کاوشگر و تصاویر کوچک، یک افزونه جستجوی وب اضافه کنند. و ابزار جدید Always on Top.
همه چیز درباره ویندوز 11 + تصویر
PowerToys اولین بار با ویندوز 95 معرفی شد و سپس سه سال پیش برای ویندوز 10 بازگردانده شد، PowerToys مجموعه‌ای از ابزارها هستند که برای راحت‌تر کردن استفاده از سیستم عامل مایکروسافت با پتانسیل کامل آن طراحی شده‌اند.
با این حال، این ابزارها برای یک کاربر معمولی در نظر گرفته نشده است، بلکه برای کسانی است که از قبل راه خود را در مورد ویندوز می دانند و می خواهند حتی سریعتر به ویژگی ها و تنظیمات کلیدی دسترسی پیدا کنند.

PowerToys نسخه 0.53.1

آخرین نسخه PowerToys شامل ویژگی‌های جدیدی است که به کاربران قدرتمند کمک می‌کند در هنگام استفاده از ویندوز حتی بهره‌وری بیشتری داشته باشند.
اولین ویژگی جدید ابزار Always on Top است که به کاربران این امکان را می دهد که با فشار سریع Win + Ctrl + T، پنجره ای را تغییر دهند که در فوکوس قرار دارد تا در بالا باشد.
اما برای بازگرداندن پنجره به حالت عادی، فقط باید این صفحه کلید را وارد کنید. برای بار دوم روی رایانه شخصی یا لپ تاپ ویندوزی خود میانبر کنید.
بیشتر بخوانید ۲۰ نکته مفید اینستاگرام جهت بهبود کسب و کار
باز کردن موتور جستجو و مرورگر مورد علاقه‌تان هم اکنون آسان‌تر است، زیرا این کار را می‌توان در PowerToys Run با وارد کردن «??» انجام داد.
همراه با یک سوال مثلا تایپ کردن “?? پاسخ زندگی چیست؟» مایکروسافت اج و بینگ یا گوگل کروم و جستجوی گوگل را همراه با نتایج جستجو که به سؤال شما پاسخ می دهند، نشان می دهد.
مایکروسافت همچنین کلید میانبر را تغییر داده است تا وب‌کم و میکروفون شما را از Win + N به Win + Shift + Q بی‌صدا کند تا از تضاد با میانبر صفحه‌کلید موجود ویندوز 11 جلوگیری کند.
اینکه بتوانید وب‌کم و میکروفون خود را با فشار یک دکمه بی‌صدا کنید، می‌تواند هنگام استفاده از نرم‌افزار کنفرانس ویدیویی این شرکت مفید باشد.
در حالی که اینها تنها برخی از نکات برجسته آخرین نسخه PowerToys هستند، می توانید یادداشت های انتشار کامل را در GitHub بررسی کنید تا همه تغییرات و پیشرفت ها را مشاهده کنید.
ما همچنین بهترین کامپیوترهای تجاری، بهترین ایستگاه های کاری و بهترین ایستگاه های کاری سیار را گردآوری کرده ایم
بیشتر بخوانید : نحوه ساخت اکانت استیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *