مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

تبادل رپورتاژ رایگان با اوج کده

همکاران و یا مدیران سایتی که تمایل به تبادل بک لینک و یا رپورتاژ آگهی داشته و هم رده(از لحاظ رتبه و بازدید) با سایت اوج کده می باشند می توانند لینک وب سایت خود را در قسمت دیدگاه های همین نوشته قرار دهند تا پس از بررسی با آن ها برای انجام کار ارتباط برقرار کنیم.

تبادل رپورتاژ آگاهی

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات و محصولات یا شرح نوعی فعالیت است. هدف این متن تبلیغات است اما باید به گونه ای بیان شود که خواننده متوجه این موضوع نشود. به عبارتی، یکسری از وبسایت های معروف و پربازدید، متنی را از طرف شما برای تبلیغ کار شما منتشر می کنند. این مطلب را می توانید خودتان یا دیگری بنویسد. تبلیغ شما نیز از طریق لینک هایی که داخل متنتان می گذارید انجام می شود و یا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی با سئو استفاده می شود. صاحب وب سایت برای این کار هزینه ای را از شما دریافت می کند. این هزینه بسته به معروفیت سایت، میزان بازدید، رتبه الکسا و اعتباری که سایت نزد گوگل دارد تعیین می شود.

تاثیر رپرتاژ آگهی بر سئو سایت

تبادل لینک

از آنجایی که رپورتاژها معمولا در وبسایت های خوب و معتبری انجام می شود، تاثیر خوبی بر سئو سایت شاهد خواهیم بود. هرچه سرعت ایندکس شدن وبسایت خبری بیشتر باشد، رپورتاژ سریع تر ایندکس می شود و لینک سایت شما زودتر مورد کرال قرار می گیرد. این لینک ها که در دل مطالب علمی درج می شوند، بهترین نوع بک لینک ها به حساب می ایند. اگر وبسایتی که به شما رپورتاژ می دهد، در حوزه سایت خودتان باشد، این تاثیر چند برابر می شود. سایت های خبری معمولا رنکینگ و دامین آتوریتی بالایی دارند و از این رو بهترین گزینه برای انتشار رپورتاژ هستند و سئو سایت را بهبود می بخشند.

نحوه ارتباط با مدیران اوج کده جهت تبادل رپورتاژ

جهت ارتباط با دو مدیر اصلی وب سایت اوج کده میتوانید از طریق واتساپ به شماره های زیر جهت تبادل رپورتاژ و سایر همکاری ها پیغام خود را ارسال کنید:

مدیریت: حسن ویسی   شماره تماس واتساپ :

مدیریت: امین پناهی زاده. شماره تماس واتساپ: ۰۹۱۶۲۹۰۵۵۰۸

 

 

قوانین ثبت رپورتاژ آگهی رایگان

  1. متن رپرتاژ آگهی شما باید یونیک باشد. (کپی نباشد).
  2. عنوان مطلب را باید جذاب و یونیک انتخاب کنید.
  3. متن آگهی شما باید حداقل 300 کلمه داشته باشد.
  4. در رپرتاژ آگهی باید حداکثر 3 لینک خروجی قرار دهید. (لینک های بیشتر = عدم درج)
  5. از نوشتن برچسب های بی مورد خود داری کنید. (فقط سه برچسب درج کنید)
  6. در انتهای صفحه متنی است که باید آن را به عنوان یک مطلب در سایت خود درج کنید.
  7. در هر رپرتاژ آگهی امکان لینک دادن به یک سایت امکان پذیر است.
  8. امکان درج رپرتاژ برای وبلاگ ها وجود ندارد.(فقط وب سایت)
  9. از رپرتاژ سایت های غیر مجاز از نظر قوانین جمهوری اسلامی مثل بت و … معذوریم.