مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

حل مشکل ورود به اینستاگرام 8 راه حل

حل مشکل ورود به اینستاگرام 8 راه حل

حل مشکل ورود به اینستاگرام : 8 راه برای عیب یابی اینستاگرام در صورتی که به درستی کار نمی کند

در صورت خرابی برنامه می توانید چندین روش عیب یابی را در اینستاگرام امتحان کنید.

اگر اینستاگرام به درستی کار نمی کند، دلایل بالقوه زیادی وجود دارد که هر کدام روش عیب یابی خاص خود را دارند.

متداول ترین مراحل برای حل یک مشکل این است که برنامه یا تلفن خود را مجددا راه اندازی کنید، ببینید آیا سرویس اینستاگرام از کار افتاده است یا برنامه را در دستگاه دیگری امتحان کنید.

اگر نمی‌توانید حساب‌های بیشتری را برای دنبال کردن اضافه کنید، ممکن است به محدودیت اینستاگرام رسیده باشید و قبل از اینکه بتوانید تعداد بیشتری را اضافه کنید، باید برخی از حساب‌ها را لغو فالو کنید.

حل مشکل ورود به اینستاگرام 8 راه حل

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر در میان پنج پلتفرم رسانه اجتماعی برتر قرار دارد. شانس این است که اگر عکس‌ها را به صورت آنلاین به اشتراک می‌گذارید، این کار را با اینستاگرام انجام می‌دهید. این همان چیزی است که اگر اینستاگرام برای شما کار نمی کند بسیار خسته کننده است. در اینجا نحوه راه اندازی مجدد اینستاگرام برای شما آورده شده است.

اگر اینستاگرام کار نمی کند چه باید کرد؟

بهترین راه برای حل مشکل اینستاگرام معمولاً مانند رفع هر نوع مشکل فنی دیگری است. شما آن را گام به گام عیب یابی می کنید، معمولاً ابتدا ساده ترین یا محتمل ترین راه حل بالقوه را امتحان می کنید و سپس به سمت راه حل های دست و پا گیرتر می روید. در اینجا هشت راه برای عیب یابی مشکل شما، از ساده ترین تا سخت ترین، آورده شده است.

آیا شما افراد زیادی را دنبال می کنید؟

بیایید مطمئن شویم که مشکل شما به تعداد فالوورها مربوط نیست. اگر خطایی مشاهده کردید که می‌گوید نمی‌توانید افراد دیگری را دنبال کنید، این مشکل مربوط به برنامه، تلفن یا داده‌ها نیست.

حافظه پنهان

– به حداکثر تعداد حساب‌هایی که می‌توانید دنبال کنید (7500) رسیده‌اید. اگر با این مشکل مواجه شدید، قبل از اینکه بتوانید حساب‌های جدید را دنبال کنید، باید آنفالو کنید.

 1. در برنامه اینستاگرام، روی آواتار حساب خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
 2. در سمت راست بالای صفحه، روی Following ضربه بزنید.
 3. در فهرست اسکرول کنید و با ضربه زدن روی دنبال کردن، چند حساب را که دیگر به آن نیاز ندارید لغو فالو کنید. باید ببینید که دکمه آبی شده و به Follow تغییر دهید.

اینستاگرام تعداد حساب‌هایی را که می‌توانید دنبال کنید به ۷۵۰۰ محدود می‌کند، بنابراین ممکن است لازم باشد قبل از اینکه بتوانید تعداد بیشتری را دنبال کنید، افراد را لغو فالو کنید.

حل مشکل ورود به اینستاگرام 8 راه حل

سعی کنید برنامه (یا گوشی خود را مجدداً راه اندازی کنید)

اگر به نظر می‌رسد برنامه‌ای در گوشی شما بد رفتار می‌کند، اولین قدم شما همیشه باید این باشد که سیستم را مجددا راه‌اندازی کنید تا هر گونه فایل حافظه یا حافظه پنهان خراب شده را پاک کنید.

ابتدا سعی کنید اینستاگرام را به طور کامل ببندید (اگر نیاز به رفرش دارید، در اینجا نحوه بستن یک برنامه در اندروید یا بستن یک برنامه در iOS) و سپس دوباره اینستاگرام را اجرا کنید. اگر مشکل برطرف نشد، گوشی اندرویدی خود را خاموش کنید یا آیفون خود را خاموش کنید و آن را مجددا راه اندازی کنید. سپس دوباره اینستاگرام را امتحان کنید.

بررسی کنید ببینید اینستاگرام از کار افتاده است یا خیر

اینستاگرام شبکه قابل اعتمادی دارد و به ندرت با خطاهای شبکه ای مواجه می شود که ممکن است هنگام استفاده از برنامه متوجه آن شوید. با این وجود، بررسی آن آسان است، بنابراین دلیلی وجود ندارد که بررسی نکنید که آیا راه اندازی مجدد برنامه شما مشکل را حل نکرده است یا خیر. می‌توانید وضعیت شبکه اینستاگرام را در DownDetector بررسی کنید یا فقط در جستجوی Google عبارت «Is Instagram down» را جستجو کنید.

اطمینان حاصل کنید که اینستاگرام به روز است

اگر مدتی است که برنامه‌های خود را به‌روزرسانی نکرده‌اید، اینستاگرام ممکن است صرفاً به این دلیل که برنامه قدیمی شده است، رفتار نادرستی داشته باشد. ایده خوبی است که به‌روزرسانی‌های خودکار را روشن نگه دارید، اما اگر باید به‌طور دستی مطمئن شوید که آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده‌اید، می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را در آیفون خود روشن کنید یا برنامه‌ها را در تلفن Android خود به‌روزرسانی کنید.

آن را در یک مرورگر امتحان کنید

پس از انجام چند مرحله اول عیب یابی، ممکن است ایده خوبی باشد که ببینید آیا اینستاگرام در محیط دیگری کار می کند یا خیر. می‌توانید از یکی از دوستانتان بپرسید که آیا اینستاگرام برای او کار می‌کند یا نه، یا فقط سعی کنید اینستاگرام را روی دستگاه دیگری اجرا کنید – مانند مرورگر روی شما

کامپیوتر رومیزی

. اگر قبلاً از آن در مرورگر استفاده می‌کنید و دستگاه دیگری در دسترس ندارید، ممکن است به جای Chrome از مرورگر دیگری مانند Firefox استفاده کنید.

کش خود را پاک کنید

اگر اینستاگرام برای افراد دیگر کار می‌کند یا می‌توانید در مرورگر به اینستاگرام دسترسی داشته باشید، اما نه در تلفن خود، به نظر می‌رسد که ممکن است با حافظه پنهان خود مشکل داشته باشید – ممکن است داده‌های خرابی داشته باشد.

بیشتر بخوانید :نحوه دیدن درخواست های پیام در اینستاگرام 

حل مشکل ورود به اینستاگرام 8 راه حل

اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می کنید، می توانید به سادگی کش را پاک کنید. این مراحل ممکن است بسته به گوشی و نسخه اندرویدی که اجرا می کنید بسیار اندک باشد، اما در اینجا روش کلی به شرح زیر است:

 1. برنامه تنظیمات را راه اندازی کنید.
 2. روی Apps & Notifications ضربه بزنید.
 3. به لیست برنامه ها بروید شاید لازم باشد روی See all apps ضربه بزنید) و روی Instagram ضربه بزنید.
 4. روی Storage & cache ضربه بزنید.
 5. روی Clear cache ضربه بزنید.

پاک کردن کش ممکن است مشکل غیرعادی اینستاگرام را حل کند. دیو جانسون

اگر از آیفون استفاده می کنید، هیچ راهی برای پاک کردن کش بدون حذف نصب وجود ندارد

از برنامه استفاده کنید، پس این کار را انجام دهید — اینستاگرام را از آیفون خود حذف نصب کنید و سپس آن را مجدداً از اپ استور نصب کنید. هیچ داده ای را از دست نخواهید داد، زیرا اینستاگرام تمام عکس ها و تنظیمات حساب کاربری شما را به صورت آنلاین ذخیره می کند.

مطمئن شوید که مجوزها را فعال کرده اید

مانند بسیاری از برنامه ها، اینستاگرام برای استفاده از خدمات و منابع مختلف در تلفن شما مجوز درخواست می کند. اگر این مجوزها را اعطا نکنید، ممکن است اینستاگرام به درستی کار نکند. مجوزهای خود را بررسی کنید و آنها را فعال کنید تا ببینید آیا این مشکل شما را حل می کند یا خیر.

بیشتر بخوانید :نحوه مخفی کردن نظرات در لایو اینستاگرام در 5 مرحله ساده

اگر گوشی اندرویدی دارید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه تنظیمات را راه اندازی کنید.
 2. روی Apps & Notifications ضربه بزنید.
 3. به لیست برنامه ها بروید (شاید لازم باشد روی See all apps ضربه بزنید) و روی Instagram ضربه بزنید.
 4. روی Permissions ضربه بزنید.
 5. هر بار روی هر مجوز ضربه بزنید و Allow only در حین استفاده از برنامه را انتخاب کنید، سپس از فلش برگشت در بالا برای بازگشت به صفحه قبلی و رفتن به مجوز بعدی استفاده کنید.

سعی کنید به اینستاگرام مجوزهای اضافی بدهید تا ببینید مشکل شما حل می شود یا خیر.

اگر آیفون دارید این کار را انجام دهید:

 1. برنامه تنظیمات را راه اندازی کنید.
 2. به لیست برنامه ها بروید و روی Instagram ضربه بزنید.
 3. هر مجوز، مانند میکروفون، دوربین، مخاطبین و عکس ها را روشن کنید.
 4. برای رفع مشکلات اینستاگرام، برخی از مجوزهای غیرفعال را روشن کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا