مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

خشکی چشم چیست ؟علائم و درمان

خشکی چشم چیست ؟علائم و درمان

خشکی چشم چیست ؟علائم و درمان :اگر به تازگی دچار خشکی چشم شده اید با ما همراه باشید تا به بررسی علت ها و راهکارهای درمان آن بپردازیم .
خشکی چشم چیست ؟علائم و درمان

علائم خشکی چشم ؟

علائم مختلفی می تواند بخشی از بیماری خشکی چشم باشد، مانند:
خشکی چشم زن
دردناک
خشکی
نیش زدن
سوزش
تحریک
سنگ ریزه
احساس می کنید چیزی در چشمان خود دارید
خارش
خشکی چشم همچنین می تواند بسیار آزاردهنده باشد و در حین مطالعه، رانندگی، تماشای تلویزیون یا خریدهای آنلاین مخفیانه صحبت شما را مختل کند. اگر علائم شما ادامه یافت، از پزشک خود بپرسید که آیا نسخه Xiidra ممکن است برای شما مناسب باشد یا خیر.

چه چیزی ممکن است باعث خشکی چشم شود؟

خشکی چشم یک بیماری چند عاملی است که علل احتمالی زیادی دارد، از جمله:
استفاده از لنزهای تماسی
داروهایی مانند آنتی هیستامین ها
زمان طولانی صفحه نمایش
رابطه جنسی (زنان ممکن است در معرض خطر بیشتری باشند)
سالخورده
زندگی در محیط هایی با رطوبت کم
تغییرات در هورمون ها

علائم خشکی چشم آیا باز می گردند؟

ممکن است التهاب مقصر باشد.
برای افراد مبتلا به خشکی چشم، اشک مصنوعی اغلب اولین خط درمان است. آنها معمولاً با روغن کاری چشم کار می کنند و می توانند علائم را به طور موقت تسکین دهند. اگر از اشک مصنوعی استفاده می‌کنید که چشم پزشک توصیه کرده است و علائم شما مدام عود می‌کند، آن را نادیده نگیرید، بپرسید آیا به چیزی نیاز دارید که متفاوت عمل کند.
Xiidra منبع التهابی را هدف قرار می دهد که می تواند باعث بیماری خشکی چشم شود. این دارو می تواند علائم را در برخی از بیماران با استفاده دو بار در روز تسکین دهد.
*در مطالعات بالینی نشان داده شد که Xiidra به طور متوسط ​​علائم خشکی چشم را در هفته های 12 و 6 در هر 4 مطالعه کاهش می دهد و در 2 مورد از 4 مطالعه برای برخی از بیماران کمتر از 2 هفته، و علائم خشکی را کاهش می دهد. چشم (چیزهایی که پزشک شما می تواند ارزیابی کند) تا هفته 12 در برخی بیماران در 3 مطالعه از 4 مطالعه.

التهاب و خشکی چشم

در مورد آنچه که ممکن است پشت خشکی چشم شما باشد بیشتر بدانید.
در مورد XIIDRA با پزشک خود صحبت کنید

چرا XIIDRA؟

اگر علائم خشکی چشم شما دوباره عود می کند، التهاب چشم ممکن است مقصر باشد. Xiidra منبع التهابی را هدف قرار می دهد که ممکن است باعث بیماری خشکی چشم (DED) شود.

2 برابر تسکین

Xiidra ممکن است تسکین پایدار علائم را در کمتر از 2 هفته برای برخی از بیماران با ادامه مصرف دو بار در روز ارائه دهد.
†Xiidra در بیش از 1000 بیمار مبتلا به خشکی چشم در 4 مطالعه بالینی مجزا و 12 هفته ای مورد مطالعه قرار گرفته است. Xiidra علائم خشکی چشم را در 2 هفته برای برخی از بیماران در 2 مطالعه از 4 مطالعه کاهش داد که در هر 4 مطالعه در هفته های 6 و 12 بهبودی مشاهده شد. در برخی از بیماران در 12 هفته، Xiidra در 3 مطالعه از 4 مطالعه نشان داد که امتیاز رنگ آمیزی قرنیه فلورسین تحتانی را کاهش می دهد.
Xiidra ممکن است برای همه کار نکند، اما امیدواریم برای شما کار کند. از پزشک چشم خود بپرسید که آیا Xiidra برای شما مناسب است یا خیر. با مطالعه اطلاعات کامل تجویز برای Xiid اطلاعات کاملی در مورد نحوه عملکرد Xiidra در آزمایشات بالینی – به علاوه اطلاعات ایمنی مهم دیگر – دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *