مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

درایو  فوق سریع USB LTO-9 UNITEX با ظرفیت 18 ترابایتی

درایو  فوق سریع USB LTO-9 UNITEX با ظرفیت 18 ترابایتی : فروشنده ژاپنی نوار درایو Unitex از اولین درایو نوار LTO-9 با اتصال USB رونمایی کرده است. این درایو نوار USB فوق سریع می تواند پشتیبان گیری ابری را برای شما به گذشته تبدیل کند

درایو  فوق سریع USB LTO-9 UNITEX با ظرفیت 18 ترابایتی

درایو USB LTO-9 UNITEX با نام مناسب ظرفیت 18 ترابایتی را در یک نوار با سرعت انتقال تا 300 مگابایت در ثانیه ارائه می دهد که بسیار بیشتر از هر سرویس پشتیبان ابری یا ذخیره سازی ابری می تواند باشد. گنجاندن یک پورت USB، البته یک مدل Type-A 3.0، به این معنی است که به طور پیش فرض یا با استفاده از مبدل های مناسب، سازگاری تقریباً جهانی دارد.

درایو نوار USB فوق سریع می تواند پشتیبان گیری ابری را برای شما به گذشته تبدیل کند

این دستگاه دنباله‌ای از LT80H، یک درایو رومیزی USB LTO-8 است و احتمالاً با قیمت قابل توجهی به فروش می‌رسد. قیمت LT80H 5100 دلار است و نسخه LTO احتمالاً به 6000 دلار خواهد رسید. از طرف دیگر، نوارهای LTO-9 قیمت معقولی کمتر از 170 دلار دارند، که تقریباً نصف قیمت یک هارد دیسک معادل 18 ترابایت است.
بیشتر بخوانید : حل مشکل ری استارت شدن در ویندور ۱۱
سخنگوی یونیتکس تایید کرد که قیمت گذاری هنوز نهایی نشده است. جالب اینجاست که آنها همچنین به ارائه نوار پشتیبان به عنوان سرویس این شرکت اشاره کردند که قبلاً در ژاپن وجود دارد. سخنگوی افزود: “ما در حال مطالعه برای گسترش خدمات به مشتریان جهانی در حال حاضر هستیم.”

یک جایگزین قدرتمند ذخیره سازی ابری

«سخت‌افزار به‌عنوان سرویس» در صنعت خلاق، که حجم عظیمی از داده‌ها را تولید می‌کند، در حال افزایش است که بسیاری از آنها نیاز به پشتیبان‌گیری دارند. به عنوان مثال، OWC مستقر در ایالات متحده (رقیب Unitex) طرحی به نام Fast Forward ارائه کرده است که به کاربران اجازه می دهد سخت افزار را با هزینه ماهانه ثابت اجاره کنند.

درایو  فوق سریع USB LTO-9 UNITEX با ظرفیت 18 ترابایتی

پشتیبان‌گیری روی نوار یک یا چند مرتبه سریع‌تر از آپلود در فضای ابری است، به‌ویژه برای لباس‌های کوچک‌تر که تنظیمات لازم برای نگهداری ترابایت داده را در مکانی امن ندارند. تهیه نسخه پشتیبان از 18 ترابایت داده از طریق USB حدود 17 ساعت طول می کشد، اما در پهنای باند بسیار بسیار طولانی تر است، به علاوه نوار یک شکاف هوایی فیزیکی را ارائه می دهد که خطر حملات باج افزار را کاهش می دهد.
بیشتر بخوانید : فایرفاکس 96 مناسب برای افرادی که به دنبال تماس ویدیویی میباشند

درایو نوار USB فوق سریع می تواند پشتیبان گیری ابری را برای شما به گذشته تبدیل کند

بنابراین نمی توان از توانایی اجاره یک درایو نوار LTO-9 برای مدت کوتاهی، هر ماه چشم پوشی کرد. به عنوان یک رسانه، نوار نیز انعطاف پذیرتر است، ذخیره آن آسان تر است، فضای کمتری را نسبت به هارد درایو اشغال می کند و تأثیر محیطی کمتری بر هر TB پشتیبان گیری شده دارد، که آن را به یک جزء مفید از هر استراتژی پشتیبان گیری 3-2-1 تبدیل می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *