مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

دستگاه واکی تاکی دیجیتال مایکروسافت

دستگاه واکی تاکی دیجیتال مایکروسافت:با دستگاه واکی تاکی دیجیتال مایکروسافت در Teams به سرعت و ایمن ارتباط برقرار کنید سرانجام انتظار به پایان رسید زیرا مایکروسافت اعلام کرده است که ویژگی واکی تاکی آن در مایکروسافت تیمز اکنون به طور کلی در دسترس است.

دستگاه واکی تاکی دیجیتال مایکروسافت

این ویژگی که برای اولین بار دو سال پیش اعلام شد و از آن زمان تاکنون در پیش نمایش بوده است، به کاربران نرم افزار کنفرانس ویدئویی غول نرم افزاری اجازه می دهد تا از گوشی هوشمند یا تبلت خود به عنوان دستگاه مخابره ای که می تواند هم از طریق اتصال سلولی و هم از طریق بی سیم کار کند، استفاده کنند.

دستگاه واکی تاکی دیجیتال مایکروسافت

در حالی که عملکرد دستگاه پخش تلویزیونی Teams با فشار دادن و نگه داشتن یک دکمه روی صفحه هنگام صحبت کردن و رها کردن دکمه برای گوش دادن، روی هر تلفن هوشمند اندرویدی کار می‌کند، اما در تلفن‌های هوشمند مقاوم نیز مفیدتر است. این به این دلیل است که بسیاری از گوشی‌های هوشمند مقاوم مانند Samsung Galaxy XCover 5 دارای دکمه‌ای قابل تنظیم هستند که می‌توان آن را با ویژگی دستگاه پخش تلویزیونی Teams نگاشت کرد تا کارگران مجبور نباشند قفل تلفن خود را برای دسترسی به عملکرد push-to-talk باز کنند.
بیشتر بخوانید : 4K در مقابل 1440p یا 1080p: چه مانیتوری بخریم؟
کاربران تیم‌ها اکنون می‌توانند ویژگی واکی تاکی مایکروسافت را برای خود در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی خود آزمایش کنند، اما این شرکت همچنین پیش رفته و این قابلیت را به برنامه Teams برای iOS آورده است.

عملکرد Walkie Talkie

عملکرد Walkie Talkie

دکمه اختصاصی فشار به صحبت

مایکروسافت علاوه بر تاکید بر نحوه استفاده از قابلیت واکی تاکی تیمز در گوشی‌های هوشمند مقاوم سامسونگ، گسترش همکاری استراتژیک خود با Zebra Technologies را در یک پست وبلاگ جدید اعلام کرده است.
درنتیجه، ویژگی واکی تاکی Teams اکنون به طور کلی در طیف وسیعی از دستگاه‌های تلفن همراه Zebra از جمله سری TC مقاوم، سری EC مشتریان و دستگاه اسکن آن سری MC در دسترس است. با این حال، چیزی که این دستگاه‌ها را از سایرین متمایز می‌کند، این واقعیت است که آن‌ها یک دکمه اختصاصی فشار به صحبت دارند تا کارگران خط مقدم بتوانند با فشار دادن یک دکمه، فورا و ایمن با تیم‌های خود ارتباط برقرار کنند.

دستگاه واکی تاکی دیجیتال مایکروسافت

اما ویلیامز، معاون شرکتی بخش عمودی محل کار مدرن در مایکروسافت، در یک پست وبلاگ جداگانه، توضیح داد که چگونه ویژگی واکی تاکی دیجیتال این شرکت از رادیوهای سنتی ایمن تر است و گفت:
بیشتر بخوانید : سرورهای جدید Final Fantasy 14 بالاخره اواخر امسال عرضه می شوند
«این قابلیت که به صورت بومی در Teams ساخته شده است، تعداد دستگاه‌هایی را که کارمندان باید حمل کنند کاهش می‌دهد و هزینه‌های IT را کاهش می‌دهد. برخلاف دستگاه‌های آنالوگ با شبکه‌های ناامن، مشتریان دیگر نیازی به نگرانی در مورد تداخل یا استراق سمع افراد خارجی ندارند. و از آنجایی که Walkie Talkie از طریق Wi-Fi یا داده های تلفن همراه کار می کند، این قابلیت می تواند در مکان های جغرافیایی استفاده شود.
ما همچنین بهترین برنامه های بهره وری، بهترین ابزارهای همکاری آنلاین و بهترین نرم افزار کنفرانس ویدیویی را گردآوری کرده ایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا