مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

سرورهای جدید Final Fantasy 14 بالاخره اواخر امسال عرضه می شوند

سرورهای جدید Final Fantasy 14 بالاخره اواخر امسال عرضه می شوند : پس از تاخیرهای سنگین، Final Fantasy XIV سرورهای جدید درخشانی را دریافت خواهد کرد. فروش دیجیتال نیز در روز سه‌شنبه، 25 ژانویه، ساعت 5 بعد از ظهر JT / 3 بعدازظهر ET / 9 صبح CT بازگشت خواهد داشت.

سرورهای جدید Final Fantasy 14 بالاخره اواخر امسال عرضه می شوند

نائوکی یوشیدا، کارگردان، سرورهای اضافی را در یک پست وبلاگ رسمی، پس از هفته‌ها شلوغی به دلیل راه‌اندازی توسعه‌دهنده جدید Endwalker، اعلام کرد.
این بسط سرورها به اروپا، آمریکای شمالی و ژاپن همراه با یک مرکز داده جدید در اقیانوسیه در تاریخ 15 ژانویه افتتاح خواهند شد. اروپا چهار دنیای جدید را در جولای 2022 و یک توسعه مرکز داده منطقی با هشت جهان جدید در تابستان دریافت خواهد کرد. در سال 2023. آمریکای شمالی توسعه مرکز داده منطقی خود را در آگوست 2022 دریافت خواهد کرد، با اضافه شدن چهار جهان دیگر در تابستان 2023. هر دو توسعه اروپا و آمریکای شمالی در دو مرحله انجام خواهند شد.
 بیشتر بخوانید : آموزش درست کردن  دارچینی توی سرخ کن بادی

سرورهای جدید Final Fantasy 14

ارتقای ژاپن کمی پیچیده‌تر است، زیرا در حال حاضر دنیاهای زیادی در هر مرکز داده وجود دارد. به این ترتیب، منطقه یک مرکز داده منطقی جدید دریافت خواهد کرد در حالی که تعداد جهان ها را به هشت کاهش می دهد، که به طور قابل توجهی تعداد لاگین های همزمان را در مجموع بیش از 50000 افزایش می دهد.
 بیشتر بخوانید : نحوه تغییر نام کاربری در ویندوز ۱۱
سیستم سفر مرکز داده، که در ابتدا برای راه اندازی Endwalker برنامه ریزی شده بود، به عنوان یک پچ 6.1x منتشر خواهد شد. Home World Transfer Service که به دلیل ازدحام سرور به حالت تعلیق درآمده بود، در روز چهارشنبه 26 ژانویه باز خواهد گشت.
مهاجرت گسترده بازیکنان به Final Fantasy XIV نیاز به ارتقای جدی سرورها داشت. با این حال، به دلیل کمبود مداوم جهانی نیمه هادی ها، این افزایش ها به طور قابل توجهی به تعویق افتاد و فروش دیجیتالی بازی حتی مجبور شد (دوباره) به دلیل ازدحام شدید سرور متوقف شود.
 بیشتر بخوانید : نحوه تغییر نام کاربری در ویندوز ۱۱

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *