مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

فایرفاکس 96 مناسب برای افرادی که به دنبال تماس ویدیویی میباشند

فایرفاکس 96 مناسب برای افرادی که به دنبال تماس ویدیویی میباشند : فایرفاکس 96 با طیف وسیعی از پیشرفت های منظم ارائه می شود موزیلا فایرفاکس 96 را منتشر کرد که به‌روزرسانی یکی از محبوب‌ترین مرورگرهای وب موجود است.

فایرفاکس 96 مناسب برای افرادی که به دنبال تماس ویدیویی میباشند

با توجه به یادداشت‌های انتشار دسکتاپ موزیلا، فایرفاکس 96 یک پیروزی بزرگ برای کسانی است که از مرورگر برای برقراری تماس‌های ویدیویی استفاده می‌کنند، با کاهش نویز و کنترل افزایش خودکار بهبود یافته، به‌علاوه لغو اکو، تا مطمئن شود صدای شما واضح و شفاف است. تا حد ممکن.
با ایجاد بهبودهای ویدیویی مستقیماً در مرورگر، کاربران فایرفاکس بدون بهترین وب‌کم یا بهترین میکروفون USB باید شاهد پیشرفت‌های خودکار باشند، زیرا وارد سال سوم کار از خانه می‌شویم.

تقویت فایرفاکس برای اندروید

در جاهای دیگر، یکسری تغییرات فنی وجود دارد، از جمله کاهش بار رشته اصلی، که باعث می‌شود فایرفاکس در اکثر ماشین‌ها بسیار روان‌تر اجرا شود. همچنین شامل رفع اشکال معمول است، مانند تغییر نحوه کلیک کردن کاربران macOS روی پیوندهای Gmail.
بیشتر بدانید : نحوه بوت شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 11
اما این فقط دسکتاپ نیست که مورد علاقه موزیلا قرار می گیرد، زیرا نسخه اندروید فایرفاکس 96 نیز قرار است پیشرفت های جالبی داشته باشد. همانطور که موزیلا در یادداشت های انتشار اندروید می گوید، کاربران اکنون می توانند نکات برجسته وب سایت های اخیرا بازدید شده را مشاهده کنند و تصاویر نشانک بهبود یافته است. همچنین محدوده معمول رفع اشکال وجود دارد.

فایرفاکس 96 مناسب برای افرادی که به دنبال تماس ویدیویی میباشند

در حالی که این تغییرات نسبتاً کوچک هستند، یک فایرفاکس برای اندروید را بسیار بهتر می کنند و به آن کمک می کنند تا با Chrome، Brave، Opera و سایر گزینه های مرورگر اندروید رقابت کند.
این خبر مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد که موزیلا درگیر بحث و جدل بر سر پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال شد. پس از واکنش شدیدی که شامل انتقاد شدید جیمی زاوینسکی، بنیانگذار موزیلا از این شرکت بود، این شرکت مجبور شد از موضع خود در مورد پذیرش کمک های مالی از طریق ارزهای دیجیتال عقب نشینی کند.
در پاسخ، موزیلا قول داد که “اقدامی” به ویژه در مورد اهداف آب و هوایی خود انجام خواهد داد.

اینها بهترین مرورگرها با VPN داخلی هستند

Max Slater-Robins نزدیک به یک دهه است که در مورد فناوری در رسانه های مختلف می نویسد و ظهور غول های فناوری، روندها در شرکت های سازمانی و SaaS و موارد دیگر را پوشش می دهد. او که اصالتا اهل سافولک است، در حال حاضر در لندن زندگی می کند و دوست دارد یک شب خوب و پیاده روی در حومه شهر داشته باشد.
بیشتر بدانید : نحوه مسدود کردن اعلان‌های پیام متنی از فرستنده‌های ناشناس در آیفون
 
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *