مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

مراحل پاکسازی پوست -مرحله به مرحله

مراحل پاکسازی پوست -مرحله به مرحله

مراحل پاکسازی پوست -مرحله به مرحله :فیشال‌ها یکی از محبوب‌ترین درمان‌های اسپا هستند و برای تغذیه پوست با لایه‌برداری و پاک‌سازی استفاده می‌شوند. نوازش شدن توسط یک متخصص زیبایی یک تجربه آرامش بخش و جوان کننده است که هرکسی باید آن را بخشی از روال زیبایی خود قرار دهد.

مراحل پاکسازی پوست -مرحله به مرحله

در این وبلاگ مراحل یک فیشور اولیه را توضیح خواهم داد. در حالی که تکنیک‌های صورت بی‌شماری وجود دارد، اکثر آنها مراحل زیر را دارند.

5 مزیت استفاده از محصولات ارگانیک مو که باید بدانید

پاک سازی صورت

متخصص زیبایی موهای شما را در یک هدبند یا حوله میپیچد و آرایشی که ممکن است داشته باشید پاک می کند.

برخی از اسپاها از متخصصین زیبایی خود می خواهند کرم، ژل یا لوسیون را روی صورت و گردن شما بمالند و از پدهای پنبه ای، پارچه ها و آب گرم برای پاک کردن پاک کننده استفاده کنند. هنگامی که صورت شما کاملا تمیز شد، برای مرحله بعدی آماده هستید.

مشاوره زیبایی

در مرحله دوم، چشمان شما توسط پدهای مرطوب پوشانده می شود و متخصص زیبایی شما از یک ذره بین/لامپ روشن استفاده می کند تا به پوست شما نگاه کند و تعیین کند که به چه نوع درمانی نیاز دارید.

5 قانون زیبایی که باید زیر پا بگذارید

ذره بین/لامپ به شما کمک می کند تا نشان دهید چه نوع پوستی دارید (چرب، خشک و غیره) و در صورت داشتن هر گونه بیماری پوستی (آکنه، آفتاب سوختگی، جوش های سرسیاه و غیره) که باید در طول درمان در نظر گرفته شود.

متخصص زیبایی شما توصیه های خود را برای درمان به شما می دهد و شما دو نفر در مورد اینکه چه چیزی به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد به توافق خواهید رسید.

بخار صورت

اینجاست که چیزهای سرگرم کننده شروع می شود.

بخار گرم با استفاده از یک حوله گرم و مرطوب یا دستگاهی که به آرامی لایه ای از بخار را به صورت شما هدایت می کند، روی صورت شما اعمال می شود.

بخور گرم به شدت آرامش بخش است و ماهیچه های صورت شما را شل می کند.

این مرحله جوش‌های سرسیاه و سرسفید را ضعیف می‌کند و عرق تولید شده به پاک کردن ریزش شما کمک می‌کند.

لایه برداری پوست

بسته به تکنیک صورت مورد استفاده، فرآیند لایه برداری می تواند قبل، بعد یا در طول بخار انجام شود. ژل لایه بردار، کرم، ماسک، لایه برداری یا گوماژ معمولاً قبل یا بعد از بخار استفاده می شود.

برای درمان جوش های سرسیاه باید این محصولات را روی صورتتان بگذارید. معمولاً می‌توان از محصولات لایه‌برداری که شامل تکنیک‌های اسکراب یا ماساژ است، در طول مرحله بخار استفاده کرد.

استخراج جوشها

اکنون که پوست شما لایه برداری شده و بخار آن صورت شما را آرام کرده است، زمان آن رسیده که جوش های سرسفید و سرسیاه را استخراج کنید. از آنجایی که مراحل قبلی آماده سازی برای این مرحله بود، استخراج نباید خیلی دردناک باشد.

متخصصان زیبایی شما ممکن است دوباره از ذره بین/لامپ روشن استفاده کنند تا عیوب پوست شما را پیدا کنند.

زیبایی‌شناسان مختلف از تکنیک‌های استخراج مختلف استفاده می‌کنند. می توانید قبل از کشیدن صورت یا کشیدن پوست در این مورد صحبت کنید.

ماساژ صورت

چه کسی ماساژ را دوست ندارد؟ پس از عمل استخراج، شما شایسته نوازش هستید. از ماساژ صورت برای تحریک عضلات صورت استفاده می شود و شما را در حالت آرامش عمیق قرار می دهد. بسته به نوع صورت، ممکن است در طول ماساژ از روغن یا لوسیون استفاده شود.

ماسک صورت

پس از ماساژ، ماسک صورت اعمال می شود. این ماسک به طور ویژه برای مطابقت با نوع پوست شما و کمک به درمان هر گونه بیماری پوستی که در جلسه مشاوره صحبت شده است، فرموله خواهد شد. در طول اکثر فیشال‌ها، در حالی که منتظر می‌مانید تا ماسک جادویی خود را اعمال کند، ماساژ دریافت خواهید کرد.

برنامه های کاربردی نهایی مراقبت از پوست

پس از برداشتن ماسک به احتمال زیاد کرم یا ژل مخصوص پوست را دریافت خواهید کرد. همچنین ممکن است مرطوب کننده، سرم و ضد آفتاب دریافت کنید.

پس از آخرین مرحله، متخصص زیبایی به شما توصیه می کند که چگونه در آینده به بهترین شکل از پوست خود مراقبت کنید. برای داشتن بهترین نتایج سلامت پوست، صورت ماهی یک بار توصیه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *