مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه اتصال کنترلر PS5 به گوشی اندرویدی

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

کنترلر DualSense که با کنسول پلی استیشن 5 سونی عرضه می شود، با گوشی های اندرویدی نیز کار می کند. ما به شما نشان می دهیم که چگونه کنترلر PS5 را به گوشی اندرویدی خود متصل کنید.

برای استفاده از کنترلر DualSense با اندروید، باید دو دستگاه را از طریق بلوتوث جفت کنید. برای این کار، باید «تنظیمات» را در گوشی اندرویدی خود باز کنید. می توانید این کار را با دوبار کشیدن انگشت از بالای صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود به پایین انجام دهید. با این کار تنظیمات سریع در اندروید آشکار می شود.
نماد چرخ دنده را در گوشه سمت راست پایین پانل تنظیمات سریع انتخاب کنید تا “تنظیمات” را در تلفن Android خود باز کنید.
مطالب مرتبط’:
آیا می توان از کنترلر PS4 در PS5 استفاده کنید؟
برای پیمایش به گزینه‌های جفت‌سازی بلوتوث، می‌توانید «دستگاه‌های متصل» را در تنظیمات اندروید انتخاب کنید.
برای پیمایش به گزینه‌های جفت‌سازی بلوتوث، می‌توانید «دستگاه‌های متصل» را در تنظیمات اندروید انتخاب کنید.
هنگامی که در تنظیمات Android در صفحه «دستگاه‌های متصل» قرار گرفتید، روی «Pair New Device» ضربه بزنید تا گوشی خود را در حالت جفت شدن قرار دهید.
در صفحه «دستگاه‌های متصل» در تنظیمات Android، روی «Pair New Device» ضربه بزنید تا تلفنتان در حالت جفت‌سازی قرار گیرد.
اکنون زمان آن رسیده است که همین کار را روی کنترلر PS5 انجام دهید. DualSense را می توان با فشار دادن همزمان دکمه PlayStation و Create برای چند ثانیه در حالت جفت قرار داد. دکمه پلی استیشن بین دو چوب آنالوگ روی کنترلر DualSense قرار دارد، در حالی که دکمه Create درست بالای D-Pad در سمت چپ قرار دارد.
برای قرار دادن کنترلر PS5 در حالت جفت شدن بلوتوث، دکمه PlayStation و دکمه Create را نگه دارید
اگر مطمئن نیستید که کنترلر PS5 در حالت جفت شدن است یا خیر، می توانید با نگاهی به چراغ های درخشان اطراف تاچ پد به سرعت آن را تأیید کنید. وقتی DualSense در حالت جفت قرار دارد، چراغ‌های اطراف صفحه لمسی آبی می‌شوند و دو بار سریع چشمک می‌زنند، تاریک می‌شوند و دوباره دو بار چشمک می‌زنند. این الگوی چشمک زن تا زمانی که کنترل کننده در حالت جفت شدن است تکرار می شود.
با گوشی اندروید و کنترلر PS5 در حالت جفت شدن، زمان اتصال دو دستگاه فرا رسیده است. در صفحه «جفت کردن دستگاه جدید» تلفن Android خود در تنظیمات، «کنترل‌کننده بی‌سیم» را در قسمت «دستگاه‌های موجود» انتخاب کنید.
در صفحه «جفت کردن دستگاه جدید» تلفن Android خود در تنظیمات، «کنترل‌کننده بی‌سیم» را در قسمت «دستگاه‌های موجود» انتخاب کنید.
این یک پاپ آپ تأیید نشان می دهد که از شما می پرسد آیا می خواهید تلفن Android خود را با کنترلر جفت کنید یا خیر. برای اتصال کنترلر PS5 به گوشی اندروید روی «Pair» ضربه بزنید.
برای اتصال کنترلر PS5 به تلفن اندرویدی، روی «Pair» ضربه بزنید.
در حالی که کنترلر PS5 با بازی های اندرویدی که از کنترلرها پشتیبانی می کنند کار می کند، ممکن است همیشه نتوانید از کنترلر برای انتخاب آیتم های منو در آن بازی ها استفاده کنید. با این حال، هنگامی که شما شروع به انجام آن بازی کنید، کنترلر به خوبی کار می کند.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا