مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه ارسال پیام واتس اپ بدون ذخیره شماره

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

با محبوبیت واتس اپ، استفاده از این برنامه برای تبادل پیام با افرادی که نمی شناسیم، از جمله شرکت ها و مخاطبین برای موقعیت های موقت، بسیار رایج است. امکان ارسال پیام در برنامه برای افرادی که خارج از لیست مخاطبین شما هستند، بدون نیاز به اضافه کردن شماره به دفترچه آدرس تلفن وجود دارد. نحوه کار را در آموزش زیر بیاموزید.

چه یک ارائه دهنده خدمات باشد، چه یک همراه مسافرتی که باید در حال حرکت برای آن پیام ارسال کنید، موقعیت های زیادی وجود دارد که نیازی نیست شماره خود را به طرف مقابلتان بدهید، اما این موضوعی است که بهتر است دست نخورده باقی بماند.

نحوه ارسال پیام در واتساپ بدون افزودن شماره به دفترچه تلفن

در حالی که شماره شخص/شرکت یادداشت شده است، کافی است مرورگر گوشی خود (Chrome، Safari، Firefox و غیره) را باز کنید و این مراحل را دنبال کنید.
به صفحه بروید: https://api.whatsapp.com/send?phone=[شماره تماس]
آدرس را با شماره با کد کشور تکمیل کنید.
به عنوان مثال، برای سؤالات متداول COVID از سازمان بهداشت جهانی، آدرس این است: https://api.whatsapp.com/send/?phone=41798931892
شماره / نام مخاطب نشان داده شده در صفحه واتس اپ را تأیید کنید و برای چت روی Continue کلیک کنید.
ترفند واتساپ
خودشه. برای برخی از حساب های واتساپ حرفه ای – مانند خط تلفن در مثال بالا – برنامه نام نمایه را نشان می دهد. در مورد افراد، واتس اپ به سادگی شماره تلفن را با کد کشور نشان می دهد، زیرا شماره مخاطب به دفترچه تلفن اضافه نشده است.
نحوه ارسال پیام های واتساپ از رایانه شخصی به افراد غیر مخاطب
تا زمانی که واتس اپ وب را روی رایانه شخصی خود باز کرده باشید، می توان از همین نکته در رایانه شما استفاده کرد. اگر دسکتاپ واتس اپ را روی ویندوز یا macOS نصب کرده باشید، این ترفند کمی بهتر عمل می کند، اما می توان از آن در مرورگر رایانه خود نیز استفاده کرد.
اگر دسکتاپ واتس اپ را روی رایانه خود نصب و اجرا می کنید، مرورگر وب رایانه شخصی خود (Chrome، Edge، Safari، Firefox، و غیره) را باز کنید و اساساً همان مراحل را در تلفن همراه دنبال کنید:
به صفحه بروید: https://api.whatsapp.com/send?phone=[شماره تماس] (با کد کشور تکمیل شود).
شماره نشان داده شده در صفحه واتس اپ را بررسی کنید و برای چت روی Continue کلیک کنید.
واتساپ بدون شماره
با کلیک بر روی دکمه، برنامه واتس اپ نصب شده بر روی رایانه شخصی باز می شود و به شما امکان می دهد بدون افزودن شماره به لیست مخاطبین تلفن، به طور معمول با شخص یا شرکت دیگری چت کنید.
اگر دسکتاپ WhatsApp را روی رایانه خود ندارید – به عنوان مثال اگر از لینوکس استفاده می کنید یا واتس اپ وب را روی رایانه لوحی خود باز کرده اید – می توانید آدرس وب را که ایجاد کرده اید ارسال کنید – https://api.whatsapp.com/send?phone=[contact شماره] – و سپس فقط روی پیوند موجود در خود پنجره واتساپ وب کلیک کنید.

از این ویژگی برای یادداشت برداری در واتس اپ استفاده کنید

ترفند ارسال پیام در واتس اپ به شماره های خارج از لیست مخاطبین به شما این امکان را می دهد که از برنامه به روشی جدید استفاده کنید – شبیه به یک ویژگی در تلگرام و سیگنال – گزینه ذخیره یادداشت های شخصی در خود WhatsApp.
پیام در واتساپ بدون شماره
برای انجام این کار، فقط به شماره تلفن خود پیوند دهید، و WhatsApp صفحه مکالمه با شماره شما را باز می کند. برای جلوگیری از سردرگمی، قبل از ارسال پیام، با بررسی شماره نشان داده شده و تصویر نمایه خود، تأیید کنید که واقعاً حساب شما است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *