مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه اسکن کردن اسناد و تبدیل به pdf در تلفن همراه

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

زمانی بود که بسیاری از مردم اسکنر داشتند، اما آن زمان گذشته است. امروزه تنها چیزی که واقعا به آن نیاز دارید یک گوشی با دوربین است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را با هر دستگاه اندرویدی انجام دهید.

برای شروع اسکن همه چیز از رسید گرفته تا دستور پخت، فقط به یک گوشی اندرویدی با دوربین مناسب و برنامه Google Drive نیاز دارید. این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. بیایید اسکن کنیم

 

مطالب مرتبط:

نحوه پیدا کردن دوربین های مخفی با استفاده از تلفن همراه

 

 

ابتدا Google Drive را در دستگاه Android خود باز کنید و مطمئن شوید که با حساب Google خود وارد شده اید. روی دکمه شناور «+» در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

روی دکمه پلاس ضربه بزنید.

منویی با چند گزینه خواهید دید. “اسکن” را انتخاب کنید.

"اسکن" را انتخاب کنید.

دوربین بلافاصله باز می‌شود—شاید لازم باشد ابتدا به برنامه اجازه استفاده از دوربین خود را بدهید. سند را طوری قرار دهید که کاملاً در قاب باشد، سپس عکس را بگیرید.

از سند عکس بگیرید

صفحه بعدی از شما می خواهد که تأیید کنید که می خواهید از عکس استفاده کنید. برای ادامه روی “OK” ضربه بزنید.

روی "OK" ضربه بزنید.

 

Google Drive سعی می کند به طور خودکار نور را برش داده و تنظیم کند. اگر به کمک نیاز دارد، می‌توانید آن را به‌صورت دستی با دکمه‌های برش و رنگ تنظیم کنید. برای افزودن صفحه دیگری به سند، روی دکمه افزودن صفحه ضربه بزنید.

ابزارهایی برای تنظیم اسکن.

هنگامی که همه صفحات خوب به نظر می رسند، روی “ذخیره” ضربه بزنید تا تمام شود.

برای اتمام، روی «ذخیره» ضربه بزنید.

اکنون می توانید به فایل یک نام بدهید و انتخاب کنید که در کدام پوشه ذخیره شود. سند به صورت PDF در پوشه مورد نظر ذخیره می شود.

سند را ذخیره کنید.

تعداد زیادی برنامه دیگر در فروشگاه Play وجود دارند که می توانند این کار را انجام دهند، اما Google Drive ساده ترین آنهاست و بسیاری از افراد در حال حاضر از آن استفاده می کنند. اسکنرها چیز دیگری هستند که گوشی های هوشمند جایگزین آن شده اند. اگر فقط می توانستند پرینترها را جایگزین کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *