مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه اضافه کردن رکورد صفحه نمایش در آیفون 14

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

سلام، بچه های عزیز اینجا من یکی از نکات مفید برای هر سری آیفون اپل را به شما نشان می دهم. عنوان نکته اضافه کردن یک ضبط کننده صفحه برای ضبط صفحه نمایش تلفن در هر زمان که بخواهید است. از این پس برای ضبط صفحه گوشی خود به برنامه یا ابزار نرم افزار شخص ثالث نیاز ندارید. به همین دلیل است که این آموزش را دنبال کنید تا ضبط صفحه را به آیفون 14 و قبل از آن اضافه کنید و هر زمان که می خواهید ضبط صفحه نمایش را داشته باشید، به سرعت از آن استفاده کنید.

 

همچنین می‌توانید با ضربه زدن روی نماد میکروفون صدا را با ضبط صفحه ضبط کنید، و این کار ساده است، بنابراین همه چیزهایی که در این آموزش برای شما توضیح خواهم داد، بیایید ببینیم.

به‌طور پیش‌فرض، یک رکورد صفحه اضافه نشده است و بنابراین باید آن را اضافه کنید و سپس آن را روشن کنید تا صفحه ضبط شود. ابتدا نحوه اضافه کردن رکورد صفحه نمایش را در آیفون مشاهده می کنم. این راه فقط برای آیفون اصلی شما نیست، بلکه می‌توانید از راهنمایی مشابه برای تلفن دوم یا دستگاه iOS خانواده/دوستتان نیز استفاده کنید. بیا شروع کنیم!

 

نحوه اضافه کردن ضبط صفحه در آیفون

  1. برنامه Settings را اجرا کنید که شبیه یک نماد چرخ دنده در آیفون شما است.تنظیمات ایفون
  2.  مرکز کنترل را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
  3. اکنون صفحه را به نماد ضبط صفحه اسکرول کنید و روی دکمه سبز رنگ (+) در کنار برچسب Screen Recording ضربه بزنید.
  4. پس از ضربه زدن بر روی دکمه سبز رنگ + زبانه ضبط صفحه، گزینه به سرعت به لیست کنترل های فوق منتقل می شود. یعنی اکنون می توانید ابزار ضبط صفحه را در مرکز کنترل ببینید.

بیایید با کشیدن انگشت از گوشه بالا سمت راست به پایین، کنترل پنل را راه اندازی کنیم. برای جزئیات، باید به تصویر مثال داده شده من نگاه کنید.

من می توانم نماد رکورد صفحه را در کلمه توضیح دهم – این نماد مانند یک دایره کوچک کوچک در یک دایره نظرسنجی بزرگ به نظر می رسد.
ضبط صفحه در iPhone iPad iOS 11 یا جدیدتر با استفاده از Control Center

بنابراین در اینجا عملی است برای افزودن رکورد صفحه در آیفون تکمیل شده است.

حالا نحوه استفاده از Screen Recorder در آیفون را ببینید

برای ضبط صفحه روی گوشی خود، ابتدا باید مرکز کنترل را راه اندازی کنید و روی نماد ضبط صفحه ضربه بزنید. بنابراین ابزار ضبط شمارش معکوس مانند اعداد 3، 2 و 1 را شروع می کند.

Screen Recorder گذرواژه، رمز عبور Apple ID و چنین اطلاعات ایمن را ضبط نمی کند. بنابراین ما باید به این ضبط کننده صفحه اعتماد کنیم.

همه چیز روی صفحه شما، از جمله اعلان ها، ضبط می شود. برای جلوگیری از اعلان‌های غیرمنتظره، مزاحم نشوید را فعال کنید.

مرتبط:نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون 13

به خاطر داشته باشید: قفل صفحه گوشی شما باید باز شود. ضبط کننده صفحه با تلفن صفحه قفل کار نمی کند. برای این کار، برای باز کردن قفل صفحه باید یک Face ID یا رمز عبور اصلی داشته باشید. اگر رمز عبور را دارید، بدون نگرانی از این ترفند لذت ببرید.

ضبط صفحه نمایش با صدا در آیفون

  1. مرکز کنترل را راه اندازی کنید.
  2. لمس اجباری روی نماد ضبط کننده صفحه.

می توانید یک ابزار میکروفون را مشاهده کنید تا صفحه نمایش را با صدای خود ضبط کنید، سپس روی ضربه بزنید تا میکروفون روشن شود و سپس ضبط صفحه شروع شود.

برای میکروفون صوتی، می‌توانید از میکروفون خارجی سازگار با آیفون یا Apple AirPods برای دریافت کیفیت صدای بهتر استفاده کنید.

در پایان ضبط صفحه، روی نوار سبز رنگی که روی صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید تا به پنجره بازشو برای توقف ضبط صفحه دسترسی داشته باشید.

ویدیوی ضبط شده روی صفحه تلفن شما، می توانید آن را در برنامه Photos پیدا کنید. برنامه Photos را باز کنید و ویدیوی اخیراً ضبط شده را واکشی کنید، امیدوارم آن را دریافت کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *