مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه باز کردن تمام Achievements های استیم

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

در این محتوا، ما در مورد چگونگی به دست آوردن دستاوردهای Steam برای هر بازی که می‌خواهید راحت‌تر صحبت خواهیم کرد. این برای بازیکنانی قابل استفاده است که در مورد جمع آوری دستاوردهای موجود برای بازی های خاص بسیار خاص هستند و باز کردن یک دستاورد را به روش معمول زمان بر می دانند. مراحل با کمک ابزار Steam Achievement Manager (SAM) بسیار ساده است که در زیر جزئیات کامل را ارائه خواهیم کرد.

نکته : تاکنون یعنی حدود ۴ سال این برنامه بدون بن بوده و میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید اما وبسایت اوج کده مسولیت بن شدن شمارا بر عهده نخواهد گرفت

Steam Achievements چیست؟

دستاوردها پاداش هایی هستند که به بازیکنان برای تکمیل وظایف یا انجام برخی از اهداف چالش برانگیز ایجاد شده توسط توسعه دهندگان در بازی ها داده می شود. هنگامی که بازیکن یک دستاورد را باز کرد، در نمایه او از جمله درصد کل دستاوردهای باز شده منعکس می شود. اگرچه برخلاف دستاوردهای Xbox که قابل بازخرید هستند، هیچ امتیاز ویژه یا اضافی برای بازیکنان ارائه نمی دهد، اما می تواند اعتماد به نفس بازیکنان را به ویژه برای کسانی که قادر به انجام چالش های کمیاب و دشوار در بازی های مورد علاقه خود هستند، تقویت کند.
باز کردن achievement در استیم

SAM چیست؟

Steam Achievement Manager (SAM) نرم افزاری است که به صورت رایگان در دسترس است که به راحتی دستاوردها را رصد می کند و این قابلیت را دارد که دستاوردهای هر بازی را تغییر دهد. این ابزار اضافه کردن و ردیابی هر پاداشی که در حساب های مربوطه دارند را برای بازیکنان هاردکور بسیار آسان می کند. اگرچه برخی از بازیکنان وجود دارند که در استفاده از این ابزار برای مدیریت دستاوردهای خود در Steam تردید دارند، اکثر بازیکنان استفاده از SAM را بی خطر می دانند. همچنین هیچ گزارشی مبنی بر محرومیت بازیکنی از Steam به دلیل استفاده از ابزار مذکور برای کسب اچیومنت گزارش نشده است. اپلیکیشن SAM را می توان در این وبسایت دانلود کرد.
steam achievement Manager

چگونه دستاوردهای Steam را بدست آوریم؟

برای باز کردن قفل و دریافت دستاوردهای Steam به روش آسان، باید برنامه SAM را روی رایانه خود نصب کنید. هنگامی که برنامه را با موفقیت نصب کردید، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر، افزودن دستاوردها را در نمایه خود شروع کنید. قبل از استفاده از SAM، مطمئن شوید که هر برنامه‌ای را از Steam که در حال حاضر در حال اجرا است ببندید.
مطالب مرتبط:
نحوه رفع خطای Disk Write در استیم
10 ترفند باحال استیم
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا