مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه بررسی کل پولی که در CS:GO Skins خرج کرده اید

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

اسکین های CS:GO فقط لوازم آرایشی معمولی درون بازی نیستند، بلکه کالاهای ارزشمندی هستند که می‌توان آن‌ها را بارها خرید، فروخت و داد و ستد کرد.
هر کاربر CS:GO به لطف دراپ های رایگان که به طور تصادفی توسط Valve پس از مسابقه یا زمانی که رتبه پروفایل شما افزایش می یابد، چند اسکین دارد.
در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید کل مبلغ صرف شده برای موجودی CS:GO خود را بررسی کنید.

 

هر بازیکن CS:GO در یک برهه زمانی خاص از خود می‌پرسد که آیا می‌توان بررسی کرد که تا کنون چقدر برای بازی خرج کرده‌اند. خوب، در واقع یک راه قانونی برای فهمیدن مبلغ دقیقی که برای پوسته های CS:GO و سایر لوازم آرایشی خرج کرده اید وجود دارد. این آیتم‌های مجازی بسیار محبوب هستند و هر بازیکن حداقل دارای یک پوسته است، به لطف تمام دراپ‌های رایگانی که Valve به صورت تصادفی پس از مسابقه یا زمانی که رتبه پروفایل خود را ارتقا می‌دهیم، به ما می‌دهد. اما پوسته های CS:GO به دلیل ارزشی که در اکوسیستم پیچیده ایجاد شده توسط Valve دارند، بسیار بیشتر از skin معمولی درون بازی هستند.

اسکین های بازی csgo

اسکین های CS:GO هرگز ارزش خود را از دست نمی دهند و همیشه می توان آنها را فروخت یا معامله کرد، در ازای پوسته های دیگر یا پول. این امر از طریق بازار انجمن Steam یا برنامه های شخص ثالث امکان پذیر است و آنها را به روش خود منحصر به فرد و پایدار می کند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید تاکنون چقدر برای موجودی CS:GO خود هزینه کرده اید.

مرتبط:چگونه در CS:GO پیشرفت کنیم – 10 نکته موثر برای تبدیل شدن به بازیکن بهتر

 

چقدر برای CS:GO Skins هزینه کرده اید؟

ساده‌ترین و ساده‌ترین راه برای فهمیدن کل پولی که تاکنون در CS:GO خرج کرده‌اید، خواه برای پوسته‌ها، برچسب‌ها، پچ‌ها، مجوز عملیات یا هر وسیله آرایشی دیگری باشد، از طریق خود Steam است. شما می توانید به سادگی مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید تا خودتان این آمار جالب را بررسی کنید.

ابتدا «Steam» را راه اندازی کنید. هنگامی که مشتری باز شد، روی “نام کاربری” خود در کنار تب “Community” کلیک کنید.

لیستی از گزینه ها پایین می آید، روی “Inventory” کلیک کنید. با این کار مجموعه اسکین های هر بازی Steam که مالک آن هستید باز می شود.

در برگه رایج «Steam»، یکی از نشان‌های CS:GO را که ممکن است متعلق به شما باشد انتخاب کنید و سپس روی «نمایش پیشرفت نشان» کلیک کنید.

badges csgo
روی “View Badge Progress” کلیک کنید

صفحه جدیدی باز می شود که کل مجموعه نشان CS:GO شما را نشان می دهد. در گوشه سمت راست بالا، یک سوال وجود دارد “How do I earn card drops?” روی آن کلیک کنید.

تقریباً همینطور است، یک پاپ آپ روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود که در آن ذکر می شود تا کنون چقدر در CS:GO هزینه کرده اید. پیام مانند آنچه در زیر ذکر شده ظاهر می شود،

“شما تقریباً 2409.99 دلار در بازی پس از انتشار این مجموعه کارت هزینه کرده اید”

نحوه بررسی کل پولی که در CS:GO Skins خرج کرده اید

مبلغ ذکر شده در بالا ممکن است کمی ناقص باشد و مقدار مطلق یا واقعی نیست، زیرا تمام معاملاتی را که بازیکن از طریق آن حساب انجام داده است در نظر می گیرد. بنابراین حتی اگر ممکن است در برخی موارد خطا وجود داشته باشد، این مستقیم ترین و مطمئن ترین روش برای محاسبه مبلغی است که توسط شما در CS:GO خرج شده است.

مرتبط:آموزش استفاده از استیم والت

راه‌های دیگری برای دانستن ارزش کل موجودی CS:GO شما از طریق وب‌سایت‌های شخص ثالث وجود دارد، اما حتی از برخی جهات ناقص است زیرا فقط ارزش موجودی کاربر را در آن مقطع زمانی به اطلاع کاربر می‌رساند. همچنین، این معیار کاملاً متفاوت است و هیچ اطلاعاتی در مورد کل پولی که او در CS:GO خرج کرده است به کاربر نمی دهد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا