مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه بستن برنامه ها در آیفون 12

معمولاً نیازی به بستن برنامه های آیفون 12 یا آیفون 12 مینی ندارید. هنگامی که شما آن را ترک می کنید، آنها با استفاده از منابع کمی معلق می مانند. اما اگر یک برنامه iOS خراب شود ویا دچار باگ شود، به راحتی می توانید برنامه را مجبور به بستن کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آموزش داده شده است
 

فقط برنامه های باگ شده را ببندید

همانطور که در بالا ذکر شد، معمولاً نیازی نیست برنامه های آیفون خود را به صورت دستی ببندید. سیستم عامل iOS اپل به طور خودکار منابع سیستم را مدیریت می کند. بنابراین اگرچه ممکن است بخواهید برنامه‌های معلق خود را به طور منظم ببندید، انجام این کار می‌تواند تجربه آیفون شما را کاهش دهد و به طور بالقوه به عمر باتری شما آسیب برساند.
با این حال، مواقعی وجود دارد که ممکن است به دلایل عیب‌یابی نیاز به بستن اجباری یک برنامه خراب یا راه‌اندازی کامل آن داشته باشید. در این صورت، اشکالی ندارد که برنامه‌ها را مجبور به راه‌اندازی مجدد گهگاهی کنید.

نحوه بستن اجباری اپلیکیشن در آیفون12

برای بستن یک برنامه در آیفون 12، ابتدا باید اپ سوئیچر را بالا بیاورید. برای انجام این کار، از لبه پایین صفحه به سمت بالا بکشید تا به وسط برسید. وقتی به آنجا رسیدید، مکث کنید و انگشت خود را بردارید.
آیفون دوازده
در ابتدا کمی مشکل است، اما اگر این کار را با موفقیت انجام دهید، تصاویر کوچکی را مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده برنامه هایی هستند که در حال حاضر در آیفون شما باز شده (یا به حالت تعلیق درآمده اند).
انگشتتان را در میان برنامه‌ها، به چپ یا راست بکشید تا تصویر کوچک برنامه‌ای را که می‌خواهید ببندید پیدا کنید. برای بستن آن، به سرعت تصویر کوچک را با انگشت خود به سمت بالا تکان دهید.
گرفت حروف و بعد تغییر دادن
تصویر کوچک ناپدید می شود و برنامه به طور کامل بسته می شود. با خیال راحت این تند کشیدن به سمت بالا را روی هر برنامه دیگری که می‌خواهید ببندید تکرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *