مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه بستن کراوات

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

در آین آموزش ما به شما سه روش مختلف بستن کراوات  بصورت فیلم  و تصویر را آموزش خواهیم داد پس اگر از این پس میخواهید خودتان کراوات خود را ببندید با ما همراه باشید تا به شما نحوه بستن کراوات شیک را آموزش دهم

آموزش تصویری بستن کراوات

 

استفاده از روش توپاک (گره چهار در دست)+عکس

نحوه بستن کراوات
1
کراوات را دور گردن خود ببندید. در حالی که یقه خود را به سمت بالا و پیراهن خود را کاملاً بسته اید، کراوات را دور شانه های خود قرار دهید. انتهای پهن‌تر کراوات را در سمت راست خود آویزان کنید و انتهای باریک آن را حدود 12 اینچ (30 سانتی‌متر) بالاتر در سمت چپ قرار دهید.
نکته: از پهن کردن یقه با این گره کوچک و نامتقارن خودداری کنید.
نحوه بستن کراوات ۲
 
2
انتهای پهن را از انتهای باریک عبور دهید. انتهای پهن را به سمت چپ بدن خود، روی انتهای باریک بیاورید. دو تکه پارچه را با دست چپ، نزدیک گردن خود نگه دارید.
نحوه بستن کراوات ۳
3
انتهای پهن را زیر انتهای باریک حلقه کنید. با دست راست رها کن آن را زیر انتهای باریک قرار دهید، انتهای پهن را بگیرید و آن را به سمت راست خود بکشید.
نحوه بستن کراوات ۴
4
انتهای پهن را دوباره حلقه کنید. یک بار دیگر آن را از انتهای باریک عبور دهید، در همان نقطه ای که دست چپ شما گره را به هم چسبیده است.
نکته: جلوی کراوات باید دوباره رو به جلو باشد (بنابراین درز پنهان شود).
نحوه بستن کراوات مرحله ۵
5
انتهای پهن را از طریق حلقه گردن به سمت بالا بکشید. نوک انتهای پهن را زیر خود تا کنید و از حلقه گردن به سمت بالا بکشید.
نحوه بستن کراوات ۶
6
انتهای پهن را از طریق گره جلو به پایین وارد کنید. شما باید یک گره افقی در جلوی کراوات خود داشته باشید. این گره را با انگشت باز نگه دارید و انتهای پهن را با دقت وارد کنید.
نحوه بستن کراوات ۷
7
گره را محکم کنید. انتهای باریک را نگه دارید و گره جلویی را به سمت بالا بلغزانید تا کراوات سفت شود. اطمینان حاصل کنید که کراوات شما صاف و طول آن مناسب است و در حالت ایده آل به بالای سگک کمربند شما ختم می شود.
دو طرف گره را به آرامی فشار دهید تا گودی درست زیر آن ایجاد شود.
نکته: گره چهار در دست در قسمت گردن کمی نامتقارن است. نگران این نباشید؛ طبیعی است

8
انتهای باریک کراوات را در حلقه پشت انتهای پهن قرار دهید.
9
یقه خود را به سمت پایین تا کنید و مطمئن شوید که کراوات با یقه تمام دور گردن شما پوشانده شده است.
نحوه بستن کراوات ۹

بستن گره سنتی ویندزور (فوق رسمی)+ فیلم


1
کراوات را دور گردن خود قرار دهید. مطمئن شوید که انتهای پهن‌تر در سمت راست، و حدود 14 اینچ (36 سانتی‌متر) پایین‌تر از سمت نازک‌تر در سمت چپ قرار دارد.[3] گره ویندزور از پارچه زیادی استفاده می کند، بنابراین انتهای پایینی باید کمی پایین تر از حالتی که معمولاً کراوات را قرار می دهید شروع شود.
نکته: بسیاری گره بزرگ و متقارن ویندزور را زیباترین و رسمی ترین گزینه می دانند. آن را با یقه پهن یا پهن بپوشید.


2
انتهای پهن را از انتهای باریک عبور دهید. یک سر را در هر دست نگه دارید، سپس هر کدام از آنها را به دست مخالف رد کنید. انتهای پهن اکنون باید در سمت چپ شما باشد.

3
انتهای پهن را از حلقه گردن به سمت بالا بیاورید. با استفاده از دست راست، دو انتهای آن را در جایی که با هم تلاقی می کنند، نزدیک یقه خود نگه دارید. با دست چپ، انتهای پهن را از طریق حلقه گردن از پایین به بالا بکشید.

4
کراوات خود را پایین بیاورید انتهای پهن را به پشت روی سینه خود، در سمت چپ انتهای باریک قرار دهید.

5
انتهای آن را پشت انتهای باریک تا کنید. انتهای پهن را با دست راست خود بگیرید و آن را به سمت راست بدن خود، زیر انتهای باریک بکشید. گره را نزدیک یقه خود با دست چپ در جای خود نگه دارید.

6
انتهای پهن را از جلو تا حلقه گردن بیاورید. آن را در سمت راست نگه دارید.

7
انتهای پهن را از طریق حلقه گردن بکشید. نوک انتهای پهن را وارد کنید و بکشید، همچنان در سمت راست.
توجه: اکنون قسمت زیرین انتهای پهن باید رو به جلو باشد.
نحوه بستن کراوات ۱۷
8
انتهای پهن را روی انتهای باریک تا کنید. آن را از راست به چپ برگردانید تا قسمت جلویی دوباره نمایان شود.
نخوه بستن کراوات ۱۸
9
انتهای پهن را از طریق حلقه گردن از زیر بکشید. انتهای پهن را برای آخرین بار از طریق حلقه گردن به سمت بالا بیاورید.
نحوه بستن کراوات
10
انتهای پهن را از طریق گره جلو وارد کنید. انتهای پهن را از طریق گره افقی در جلوی کراوات قرار دهید. آن را بکشید.
11
گره را محکم کنید. پایه گره جلویی را نگه دارید و به آرامی از طرفین فشار دهید. انتهای پهن کراوات را به آرامی بکشید تا گره به گردن نزدیک شود.
نحوه بستن‌کراوات۲۰

بستن گره پرت (گره رسمی اصلی) +فیلم و عکس

نحوه بستن کراوات ۲۱
1
کراوات را وارونه دور یقه خود قرار دهید. برخلاف اکثر گره ها، گره پرات با کراوات وارونه شروع می شود، بنابراین درز کراوات رو به جلو است. انتهای پهن کراوات را روی سمت راست و انتهای باریک را روی سمت چپ خود آویزان کنید.
این گره سایز متوسط ​​برای اکثر یقه ها و ساختارها مناسب است.
2
موقعیت انتهای پهن را بررسی کنید. در یک کراوات گره دار، انتهای پهن باید فقط بالای سگک کمربند شما را بچرخاند. با این حال، در ابتدا، انتهای پهن را بالا یا پایین بیاورید تا 1 تا 2 اینچ (2.5 تا 5 سانتی متر) زیر این نقطه آویزان شود. به عنوان یک قاعده کلی، گره پرات، انتهای پهن را با این فاصله زمانی که گره را می‌بندید، بلند می‌کند.
انتهای باریک کراوات باید بالاتر از انتهای پهن باشد. معمولاً در اطراف ناف قرار می گیرد، اما اهمیت کمتری نسبت به قرار دادن انتهای پهن دارد.
نحوه بستن کراوات مجلسی
3
انتهای پهن را از زیر انتهای باریک عبور دهید. انتهای پهن را در سراسر بدن خود به سمت چپ حرکت دهید و آن را زیر انتهای باریک قرار دهید.
انتهای باریک کراوات را برای هیچ قسمتی از این گره حرکت ندهید. فقط آن را ثابت نگه دارید در حالی که از انتهای پهن استفاده می کنید.


4
انتهای پهن را تا حلقه دور گردن بالا بیاورید. نوک را در بالای حلقه، همچنان در سمت چپ خود قرار دهید.

5
انتهای پهن را از طریق حلقه گردن بکشید. انتهای پهن را از بالا داخل حلقه قرار دهید. آن را در همان جهتی که قبلا قرار داشت، در سمت چپ بکشید.

6
انتهای پهن را روی انتهای باریک، از چپ به راست تا کنید. این کار انتهای پهن را برمی‌گرداند تا درز دیگر قابل مشاهده نباشد. انتهای پهن با زاویه ای به سمت راست شما کشیده می شود.

7
انتهای پهن را از طریق حلقه گردن به سمت بالا بکشید. انتهای پهن را دوباره تا حلقه گردن خود بیاورید، اما این بار از پایین. آن را بکشید.

8
انتهای پهن را از طریق حلقه جدید در جلو به پایین بکشید. آخرین تا زدن شما یک حلقه افقی در جلوی کراوات شما ایجاد کرد. انتهای پهن را از این حلقه عبور دهید و مستقیماً به سمت پایین بکشید تا سفت شود. انتهای پهن اکنون باید در مقابل انتهای باریک قرار گیرد.

9
برای تنظیم گره را بلغزانید. انتهای پهن را به سمت پایین بکشید تا سفت شود. گره جلویی را تا پایه یقه خود بلغزانید تا کراوات محکم شود.
برای ایجاد گودی درست در زیر گره جلویی، کناره های گره را به آرامی فشار دهید تا سفت شوند.
بیشتر بخوانید:نحوه ترجمه فایل pdf
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *