مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه تقلب در بازی دایناسور گوگل کروم

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

بسیاری از ما پیام خطای وحشتناک «no internet » را در Google Chrome دیده‌ایم. شما در واقع می توانید این صفحه نمایش را به یک بازی دونده بی پایان با مضمون دینو تبدیل کنید و حتی بهتر از آن، تخم عید پاک پنهان را تا جایی که دایناسور شما شکست ناپذیر می شود هک کنید. در اینجا نحوه تقلب در این بازی به شما آموزش داده میشود

چگونه بازی مخفی دایناسور گوگل کروم را بازی کنیم

اگر اتصال اینترنت ندارید، برای بازی نیازی به انجام کار خاصی ندارید. کافی است هر URL را در نوار آدرس Google Chrome وارد کنید، این صفحه را مشاهده خواهید کرد.
no internet
اگر به اینترنت متصل هستید، می توانید بدون قطع اتصال به این صفحه دسترسی داشته باشید. chrome://dino را در نوار آدرس تایپ کنید و شما را به آنجا می برد.
dino game
پس از رسیدن به این صفحه، می توانید بازی را با فشار دادن کلید فاصله شروع کنید. پس از انجام این کار، دایناسور شروع به دویدن می کند. هدف بازی این است که از هر چیزی که سر راه شما قرار می گیرد، مانند پرندگان و کاکتوس ها اجتناب کنید. هنگامی که دایناسور مورد اصابت یک پرنده قرار می گیرد یا با کاکتوس برخورد می کند، بازی تمام می شود.
این یک روش کاملاً منظم برای از بین بردن زمان است، و تلاش برای شکست دادن امتیاز بالای خود همیشه سرگرم کننده است. با ادامه دادن، سختی بازی بیشتر می شود. جالب است که فکر کنیم بالاترین امتیازی که تا به حال کسب کرده ایم، البته بدون تقلب، که ما را به نقطه بعدی می رساند.

 چگونه بازی دایناسور کروم را هک کنیم

این هک به دایناسور شما اجازه می دهد تا شکست ناپذیر شود و به بازیکنان اجازه می دهد بدون ترس از نوک زدن یا مردن به بازی ادامه دهند.
برای هک بازی، باید در صفحه «بدون اینترنت» باشید، پس ادامه دهید و chrome://dino را در نوار آدرس وارد کنید. پس از رسیدن به آنجا، روی هر نقطه از صفحه کلیک راست کرده و از منوی ظاهر شده گزینه Inspect را انتخاب کنید.
هک بازی دایناسور
با این کار Chrome DevTools باز می شود که در سمت راست پنجره مرورگر ظاهر می شود. در DevTools، تب «کنسول» را انتخاب کنید.
هک بازی دینو
همچنین، می‌توانید Ctrl+Shift+I را فشار دهید و مستقیماً به برگه «کنسول» در Chrome DevTools بروید.
پس از ورود به تب “کنسول”، دستور زیر را وارد کنید و سپس کلید “Enter” را فشار دهید:
var original = Runner.prototype.gameOver
کو هک بازی گوگل کردم
پایان هکممکن است به نظر برسد که هیچ کاری انجام نمی دهد، اما ما در یک ثانیه توضیح خواهیم داد که چرا این کار ضروری است.
بعد این دستور را وارد کنید:
Runner.prototype.gameOver = تابع (){}
 
در خط بعدی، f (){} پس از فشار دادن کلید “Enter” ظاهر می شود.
این چیزی است که اکنون اتفاق می افتد. وقتی بازی تمام شد (یعنی وقتی به یک شی ضربه زدید)، Runner.prototype.gameOver() فراخوانی می شود و اکشن فعال می شود. در این حالت، صدایی می شنوید، بازی متوقف می شود و پیام Game Over ظاهر می شود. این بدون کد ماست.
کاری که کد ما انجام می دهد این است که تابع gameOver را با یک تابع خالی جایگزین می کند. یعنی به جای شنیدن صدا، توقف بازی و ظاهر شدن پیام، هیچ اتفاقی نمی افتد. تو فقط به دویدن ادامه بده
تستش کن DevTools را ببندید و کلید فاصله را فشار دهید تا بازی شروع شود.
همانطور که می بینید، دایناسور تحت تاثیر کاکتوس ها یا موجودات پرنده قرار نمی گیرد. ماموریت انجام شد.
حالا فرض کنید 25 دقیقه بازی کرده اید و می خواهید بازی را متوقف کنید و امتیاز بالای خود را ثبت کنید. شما به راهی برای پایان دادن به بازی نیاز دارید، که دیگر با برخورد به کاکتوس امکان پذیر نیست.
اولین کدی که وارد کردیم را به خاطر دارید؟ که تابع معمولی gameOver را در متغیر اصلی ذخیره می کند. یعنی اکنون می‌توانیم این دستور را برای استفاده از تابع معمولی gameOver اجرا کنیم:
Runner.prototype.gameOver = اصلی
کد پایان بازی
اگر علاقه مند هستید، می توانید (نگاه کنید به 2) به آنچه که قرار است هنگام فراخوانی تابع معمولی gameOver رخ دهد، نگاه کنید.
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *