مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه تماس با پشتیبانی اینستاگرام

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در هر ماه، به راحتی می توان دید که چگونه تیم اینستاگرام ممکن است غرق در درخواست های کاربران شود. متأسفانه برای کاربران امکان اتصال به پشتیبانی بصورت مستقیم وجود ندارد. در عوض، باید از یکی از روش های خودکار استفاده کنید.
 

 
می‌توانید برای خواندن راهنمای عیب‌یابی که ممکن است به مشکل شما کمک کند، مرکز راهنمایی اینستاگرام را باز کنید. و اگر می‌خواهید مشکلی را گزارش کنید، می‌توانید تلفن خود را تکان دهید یا گزینه‌های یک پست را باز کنید.
نکته سریع: شرکت مادر اینستاگرام، متا، یک شماره تلفن عمومی دارد که می توانید با آن تماس بگیرید: +1 (650) 543-4800. اما این شماره کاملاً خودکار است و فقط به شما می گوید که از مرکز راهنمایی بازدید کنید.

نحوه دریافت پشتیبانی اینستاگرام از طریق مرکز راهنمایی

مرکز راهنمایی اینستاگرام یک ابزار پشتیبانی قوی است که راهنماها و نکات عیب یابی را برای اکثر مشکلات رایج اینستاگرام ارائه می دهد. کسی نیست که بتوان با او صحبت کرد، اما راهنماها توسط افراد واقعی نوشته شده است.
با مراجعه مستقیم به وب‌سایت، می‌توانید مرکز راهنمایی را در رایانه خود پیدا کنید.
و اگر از برنامه تلفن همراه استفاده می کنید:
1. برنامه اینستاگرام را در آیفون یا دستگاه اندرویدی خود باز کنید و روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
2. روی سه خط روی هم در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید، سپس تنظیمات را انتخاب کنید.
تنظیمات اینستاگرام
3. روی Help نزدیک پایین صفحه ضربه بزنید، سپس روی Help Center ضربه بزنید.
شما به صفحه مرکز راهنمایی اینستاگرام آورده می‌شوید که با صدها موضوع مختلف پشتیبانی پر شده است. یکی از مقالات پیشنهادی را انتخاب کنید یا از نوار جستجو برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید استفاده کنید.

نحوه گزارش دادن یک مطلب به اینستاگرام

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد تا پست‌ها، کاربران خاص و نظرات را گزارش دهید. فقط به هر پست، حساب یا نظری بروید، روی سه نقطه افقی روی آن ضربه بزنید و از منوی کشویی «گزارش» را انتخاب کنید.
گزارش کردن یک‌پست در اینستاگرام
اگر مطمئن نیستید که مشکل شما قابل گزارش است یا اینکه فردی مرتکب تخلف قابل گزارش شده است، دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را مرور کنید.
مطالب مرتبط:
نحوه حذف یا غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام در ایفون

در اینجا برخی از مواردی که اینستاگرام به عنوان مشکلات قانونی می بیند آورده شده است:

مالکیت فکری: مسائلی که تحت این شکایت به دنبال می‌آیند شامل نقض حق نسخه‌برداری توسط کاربران – که عموماً از بیان اصلی مانند تصاویر و کلمات محافظت می‌کند، اما از حقایق و ایده‌ها محافظت می‌کند – و علائم تجاری که به عنوان یک کلمه، شعار، نماد یا طرحی که برای متمایز کردن محصولات یا خدمات تعریف شده است، می‌شود. از یک فرد، گروه یا شرکت.
برهنگی: به طور کلی به عنوان “تصاویر مناسب” تعریف می شود، این دستورالعمل بحث برانگیزتر از برهنگی از هر نوع در سایت جلوگیری می کند، به استثنای تعداد انگشت شماری – از جمله عکس های زخم پس از ماستکتومی، افراد در حال شیردهی، و برهنگی در نقاشی ها و مجسمه ها.
سخنان مشوق تنفر: این پلتفرم هر محتوایی را از سایت خود حذف می کند که “تهدیدهای خشونت آمیز معتبر” و همچنین سخنان مشوق تنفر را نمایش دهد – بر اساس نژاد، قومیت، منشاء ملی، جنسیت، جنسیت، هویت جنسی، گرایش جنسی، مذهب، ناتوانی، یا بیماری – و همچنین قلدری و آزاری که افراد خصوصی را هدف قرار می دهد.
فعالیت‌های غیرقانونی: اینستاگرام پست‌هایی را که خدمات خاصی در مورد رابطه جنسی، اسلحه گرم و مواد مخدر ارائه می‌دهند، حذف می‌کند، علاوه بر حذف پست‌ها یا نظراتی که از تروریسم، جنایت سازمان‌یافته یا گروه‌های نفرت انگیز حمایت یا تمجید می‌کنند.
خودآزاری: هر محتوای ارسال شده در پلتفرم که به نظر می‌رسد هر نوع آسیب جسمی از جمله اختلالات خوردن را تمجید یا تشویق می‌کند، حذف می‌شود – به استثنای پست‌هایی که به این موضوعات به نام افزایش آگاهی یا علامت‌گذاری اشاره می‌کنند. حمایت کردن.
خشونت گرافیکی: هر ویدیو یا تصویری حاوی خشونت شدید و گرافیکی که در رابطه با رویدادهای خبرساز یا برای محکوم کردن یا آموزش در مورد یک موضوع بزرگتر به اشتراک گذاشته نشده باشد، به دلیل نامناسب بودن حذف خواهد شد.
پس از گزارش یک پست، ممکن است ایمیلی دریافت کنید که به شما می گوید مدیران اینستاگرام چه تصمیمی در مورد آن گرفته اند.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *