مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه حذف اکانت استیم

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

 

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید حساب Steam خود را حذف کنید. شاید مجموعه بازی‌هایتان حواس‌تان را پرت می‌کند و می‌خواهید از آن جلو بروید. یا شاید فقط سعی می کنید از شر حساب هایی که اطلاعات شخصی شما را دارند خلاص شوید.

صرف نظر از شرایط، راهی وجود دارد که بتوانید حساب Steam خود را حذف کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که وقتی حساب Steam خود را حذف کنید، دیگر راه برگشتی وجود ندارد.

نحوه حذف اکانت استیم

بنابراین، اگر بازی‌هایی دارید که ممکن است در طول عمر حساب Steam خود خریداری کرده باشید، هیچ راهی برای بازیابی آنها وجود نخواهد داشت. هر بازی که برای بازی کردن به حساب Steam نیاز دارد – و این بیشتر آنها است – غیر قابل بازی خواهد بود، حتی اگر قبلاً آن را نصب کرده باشید. و تمام پول موجود در Steam Wallet شما – که غیرقابل انتقال است – نیز پاک خواهد شد.

آموزش استفاده از استیم والت

قبل از تصمیم به حذف اکانت استیم، حتماً همه گزینه های خود را در نظر بگیرید.

 

نحوه حذف اکانت Steam

1. مرورگر وب انتخابی خود را در مک یا رایانه شخصی خود راه اندازی کنید و به https://store.steampowered.com/account/ بروید. در صورت درخواست، وارد حساب کاربری خود شوید.

۲- به پایین اسکرول کنید تا Delete my Steam account را ببینید و روی آن کلیک کنید.

اسکرین شات از دکمه Delete my Steam account.

“حذف حساب Steam من” با حروف کوچک در زیر “تنظیمات خانواده” قرار دارد.

3. پس از کلیک بر روی دکمه، صفحه جدیدی باز می شود. برای ادامه فرآیند، روی Proceed to delete account کلیک کنید.
اسکرین شات صفحه اطلاعات استیم در مورد حذف اکانت با برجسته شدن دکمه Proceed to account delete.
مجموعه‌ای از اطلاعات نیز ارائه می‌شود، از جمله مجموعه‌ای از پرسش‌های متداول که به شما کمک می‌کند قبل از پایان دادن به حساب Steam خود، درباره مواردی که در خطر است بیشتر بدانید.

4. پنجره بعدی که ظاهر می شود باید “Submit Account Delete Request” باشد. تمام اطلاعات مورد نیاز را پر کنید. این به این دلیل است که Valve بتواند تأیید کند که شما در واقع مالک حساب هستید، نه اینکه هکری آن را به طور مخرب حذف کند.

اسکرین شات فرم حذف اکانت استیم.

هنگام پایان دادن به حساب Steam خود، یکی از اعضای Steam درخواست شما را ارزیابی می کند و با شما تماس می گیرد تا روند حذف اکانت شما را از سر بگیرد.

5. پس از پر کردن تمام اطلاعات مورد نیاز، روی Send کلیک کنید.

پس از ارسال درخواست حذف اکانت خود، یکی از اعضای پشتیبانی Steam با شما در رابطه با مراحل بعدی فرآیند حذف اکانت استیم شما تماس خواهد گرفت.

هنگامی که درخواست حذف شما پذیرفته شد، در صورت تغییر نظر، حساب شما به مدت 30 روز فعال می ماند (اما قادر به خرید نیست). در روز 30، ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد حساب به زودی حذف خواهد شد.

در روز سی و یکم، حساب شما برای همیشه بسته می شود.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *