مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه حذف فالوور در اینستاگرام

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

آیا نمی خواهید افراد خاصی شما را دنبال کنند یا پست های شما را در اینستاگرام ببینند؟ اگر چنین است، حذف فالوورها در IG با استفاده از دسکتاپ یا برنامه تلفن همراه آسان است.

 

حذف در مقابل محدود کردن در مقابل مسدود کردن کاربر اینستاگرام

وقتی صحبت از محدود کردن دسترسی به محتوا و حساب کاربری شما می شود، اینستاگرام به شما اجازه حذف، محدود کردن یا مسدود کردن کاربران را می دهد.

وقتی دنبال کننده ای را در IG حذف می کنید، آنها را از لیست دنبال کنندگان خود حذف می کنید، بنابراین آنها پست های شما را در فید خود نمی بینند.

وقتی از گزینه محدودیت اینستاگرام استفاده می کنید، نظرات، لایک ها و پیام های یک شخص را در حساب خود پنهان می کنید. آن شخص می تواند نظر ارسال کند و برای شما پیام ارسال کند، اما شما برای او اعلان دریافت نخواهید کرد. علاوه بر این، سایر کاربران تعاملات آن شخص را در پست های شما نمی بینند.
مرتبط:چگونه بفهمیم شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

در نهایت، شما گزینه block را دارید. وقتی شخصی را مسدود می کنید، او نمی تواند به نمایه شما یا هیچ یک از پست های شما دسترسی داشته باشد. آنها همچنین نمی توانند برای شما پیام ارسال کنند. گویی در پلتفرم اینستاگرام وجود ندارید.

با حذف فالوور در اینستاگرام چه اتفاقی می افتد؟

اینستاگرام به کاربر اطلاع نمی دهد که او را از لیست فالوورهای خود حذف کرده اید. با این حال، آنها هیچ محتوایی را در نمایه شما نخواهند دید (اگر حساب شما خصوصی باشد)، یا دکمه “دنبال کردن” را به جای “دنبال کردن” می بینند، که به آنها نشان می دهد که آنها را از لیست دنبال کنندگان خود حذف کرده اید. .

نحوه حذف فالوور در اینستاگرام در موبایل

برای شروع حذف فالوورهای خود، اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود راه اندازی کنید. در گوشه سمت راست پایین برنامه، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید.

روی نمایه خود کلیک کنید

در صفحه نمایه خود، در بالا، “دنبال کنندگان” را انتخاب کنید.

روی "Followers" در بالا ضربه بزنید.

اکنون لیستی از دنبال کنندگان نمایه خود را خواهید دید. در اینجا پیمایش کنید تا فردی را که می خواهید از لیست حذف کنید پیدا کنید. سپس روی «remove» ضربه بزنید.

"حذف" را در کنار یک حساب انتخاب کنید.

اینستاگرام از شما می پرسد که آیا واقعاً می خواهید فرد انتخاب شده را از لیست فالوورهای خود حذف کنید یا خیر. انتخاب خود را با ضربه زدن روی “حذف” تأیید کنید.

"حذف" را در اعلان انتخاب کنید.

نحوه حذف فالوور اینستاگرام در دسکتاپ

در دسکتاپ خود، یک مرورگر وب راه اندازی کنید و به اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. اگر قبلاً وارد حساب کاربری خود در سایت نشده اید، وارد شوید.

سپس، در گوشه سمت راست بالای اینستاگرام، روی نماد نمایه خود کلیک کرده و «Profile» را انتخاب کنید.

"نمایه" را در منو انتخاب کنید.

در بالای صفحه، “Followers” را انتخاب کنید.

حذف فالور اینستاگرام

در پنجره “دنبال کنندگان”، شخصی را که باید از لیست خود حذف کنید، پیدا کنید. سپس «حذف» را انتخاب کنید.

در “حذف دنبال کننده؟” درخواست، “حذف” را انتخاب کنید.

حذف" را در اعلان انتخاب کنید.

و همین است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *