مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 13

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

روشن کردن تاریکی عالی است، اما اگر به طور تصادفی این کار را با آیفون 13 خود انجام دهید، ممکن است تعجب کنید که چگونه آن را خاموش کنید. خوشبختانه، شما می توانید چراغ قوه داخلی گوشی خود را تنها با چند ضربه در آیفون 13، 13 مینی، 13 پرو یا 13 پرو مکس خاموش کنید. در اینجا نحوه انجام اینکار آورده شده است .

چراغ قوه آیفون خود را روی صفحه قفل خاموش کنید

هر زمان که آیفون شما از حالت آماده به کار بیدار شود، صفحه قفل نگهبانی می‌دهد. در این صفحه می توانید چندین عملکرد مانند باز کردن سریع دوربین را انجام دهید.

علاوه بر این، خاموش کردن چراغ قوه در صفحه قفل آسان است. برای انجام این کار، انگشت خود را روی نماد چراغ قوه در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دهید و آن را در آنجا نگه دارید و یک “فشار طولانی” انجام دهید.

لمس نماد چراغ قوه در ایفون

در یک لحظه، بازخورد لمسی را احساس خواهید کرد که به شما می گوید چراغ قوه خاموش شده است. در هر زمانی، می‌توانید با فشار دادن و نگه داشتن دوباره انگشت خود روی نماد چراغ قوه، چراغ قوه آیفون 13 خود را دوباره روشن کنید. خیلی آسان است، درست است؟

مطلب مرتبط:

نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون 13

چراغ قوه آیفون خود را در مرکز کنترل خاموش کنید

قفل صفحه تنها راه برای کنترل چراغ قوه در آیفون 13 شما نیست. همچنین می توانید این کار را در Control Center انجام دهید، که یک منوی سریع ویژه پر از میانبرهای مفید است. برای خاموش کردن چراغ قوه به این روش، ابتدا با کشیدن انگشت به سمت پایین از روی نماد باتری در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش، Control Center را باز کنید.

مرکز کنترل ایفون ۱۳

وقتی مرکز کنترل باز شد، نماد چراغ قوه را در نزدیکی پایین صفحه پیدا کنید. (اگر نماد چراغ قوه را در آنجا نمی بینید، با سفارشی کردن مرکز کنترل در تنظیمات، به راحتی می توانید آن را اضافه کنید.) یک بار روی نماد چراغ قوه ضربه بزنید.

خاموش کردن کردن چراغ قوه

چراغ قوه آیفون شما خاموش می شود. از آنجایی که این یک سوئیچ جابه‌جایی است، می‌توانید هر زمان که بخواهید چراغ قوه را در مرکز کنترل از این طریق دوباره روشن کنید. و اگر نماد چراغ قوه را فشار دهید و نگه دارید، حتی می توانید روشنایی آن را کنترل کنید. موفق باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *