مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه راه اندازی مجدد Apple TV

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

اگر با Apple TV خود مشکل دارید – برای مثال اگر پاسخگو نیست یا باگ شده است – ایده خوبی است که خود دستگاه را به طور کامل راه اندازی مجدد کنید، که می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

در منوی تنظیمات راه اندازی مجدد کنید

راه اندازی مجدید در اپل تی وی

Apple TV را در تنظیمات > سیستم > راه اندازی مجدد راه اندازی مجدد کنید.

اگر Apple TV شما فعال است، راه اندازی مجدد آن آسان است – مانند راه اندازی مجدد رایانه – با استفاده از برنامه تنظیمات که همراه با tvOS (سیستم عامل Apple TV) داخلی آسان است. ابتدا، برنامه تنظیمات را در صفحه اصلی خود (با نماد چرخ دنده خاکستری) قرار دهید. در تنظیمات، «سیستم» را انتخاب کنید، سپس «راه‌اندازی مجدد» را انتخاب کنید.

در مدل‌های قدیمی‌تر Apple TV، به جای آن تنظیمات > عمومی > راه‌اندازی مجدد را انتخاب کنید. پس از آن، صفحه تلویزیون اپل شما برای مدتی سیاه می شود، سپس با راه اندازی مجدد دستگاه، لوگوی اپل را مشاهده خواهید کرد. این فرآیند می تواند چند دقیقه طول بکشد.

با استفاده از ریموت راه اندازی مجدد کنید

با استفاده از ریموت راه اندازی مجدد کنید

دکمه های Menu و TV را روی کنترل Apple TV به طور همزمان نگه دارید تا چراغ روشن/خاموش چشمک بزند.

همچنین می‌توانید Apple TV خود را با استفاده از دکمه‌های کنترل از راه دور Apple TV خود راه‌اندازی مجدد کنید، که در صورتی که ویدیوی واضح (یا هر ویدیویی) را روی صفحه نمی‌بینید، می‌تواند مفید باشد. بسته به نوع کنترل از راه دور، دستورالعمل ها متفاوت است.

مرتبط:تلویزیون های 100 اینچی 4K در راهند

با استفاده از کنترل از راه دور Siri نسل اول (که سیاه و سفید با پد لمسی است)، همزمان “Menu” و دکمه نماد تلویزیون را فشار داده و نگه دارید تا چراغ وضعیت Apple TV به سرعت شروع به چشمک زدن کند.
با استفاده از کنترل از راه دور Siri نسل دوم (که نقره ای با دایره جهت دار است)، دکمه برگشت («<») و دکمه آیکون تلویزیون را فشار دهید و نگه دارید تا چراغ وضعیت در واحد Apple TV شروع به چشمک زدن کند.

راه اندازی مجدد با قطع برق

شخصی سیم برق متناوب را وصل یا جدا می کند.

مانند بسیاری از گجت‌های کامپیوتری که سوئیچ برق ندارند، گاهی اوقات لازم است آن را به طور کامل از پریز برق جدا کنید تا دوباره راه‌اندازی شود، که سیستم عامل را مجبور می‌کند خود را مجدداً بارگیری و تازه‌سازی کند (بدون از دست دادن تنظیمات).

مرتبط:نحوه رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

برای انجام این کار با Apple TV، جعبه Apple TV خود را پیدا کرده و سیم برق AC را تا پریز دنبال کنید. سیم برق را از پریز برق جدا کنید و 15 ثانیه صبر کنید، سپس دوباره آن را وصل کنید. پس از مدتی، اگر همه چیز به خوبی کار کند، با شروع دوباره تلویزیون اپل، لوگوی اپل را روی صفحه تلویزیون خود خواهید دید.

اگر راه اندازی مجدد کرده اید و همچنان با Apple TV خود مشکل دارید، برای پشتیبانی با اپل تماس بگیرید. موفق باشید!

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *