مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه رفع خطای ایکس باکس “the Person Who Bought This Needs to Sign In”.

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

آیا مایکروسافت کاملاً فراموش کرده است که شما کی هستید؟ به همین دلیل است که این پیام خطا را دریافت می کنید. در اینجا چند راه حل وجود دارد.

بیشتر خطاها برای اطلاع شما از اشتباه بودن چیزی وجود دارد. با این حال، برخی دیگر حتی زمانی که هیچ مشکلی وجود ندارد ظاهر می شوند. “The person who bought this needs to sign in” اغلب در دسته دوم خطاها قرار می گیرد. ناگهان از ناکجاآباد ظاهر می شود و حاضر به رفتن نیست.

The person who bought this needs to sign in

این خطا بیشتر زمانی ظاهر می‌شود که می‌خواهید به محتوایی دسترسی پیدا کنید که در ابتدا از حساب دیگری در کنسول خود در دسترس است. خوشبختانه، روش‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند این خطای آزاردهنده را برطرف کند.

وضعیت سرورهای Xbox Live را بررسی کنید

صفحه وضعیت سرور Xbox Live

قبل از پایین آمدن لیست راه حل ها، شایان ذکر است که گاهی اوقات مشکلات می تواند از طرف دیگر سیم باشد. سرورهای ایکس باکس لایو کامل نیستند و گاهی اوقات خود دچار اختلال می شوند. در این صورت، کار زیادی نمی توانید انجام دهید جز اینکه منتظر بمانید تا مایکروسافت سرورها را تعمیر کند.

یکی از گام‌های مفید این است که تشخیص دهید این موضوع خارج از کنترل شما است تا به امید رفع خطای «کسی که این را خریده باید وارد سیستم شود» تنظیمات شبکه را به هم نریزید. می توانید وضعیت سرور Xbox Live را از طریق صفحه وب وضعیت Xbox بررسی کنید. علامت قرمز کنار حساب و نمایه یا فروشگاه و اشتراک می‌تواند به این معنی باشد که مشکل در سمت Xbox است.

 

کنسول خود را مجددا راه اندازی کنید

راه اندازی مجدد راه حل بسیاری از مشکلات مربوط به نرم افزار است و Xbox نیز از این قاعده مستثنی نیست. راه‌اندازی مجدد کنسول به آن اجازه می‌دهد نفس خود را باز کند و برخی از داده‌های کش شده را در ایکس‌باکس پاک کند. این به تنهایی می تواند راه حلی برای خطای “The person who bought this needs to sign in” باشد.

دکمه Xbox را روی کنترلر خود نگه دارید. یک اعلان ظاهر می شود.
Restart console را انتخاب کنید.

اکنون کنسول مجدداً راه اندازی می شود. هنگامی که کنسول بوت شد، سعی کنید و ببینید آیا می توانید به محتوایی که می خواهید دسترسی داشته باشید یا خیر. اگر باز هم همان خطا را دریافت کردید، وقت آن است که به سراغ راه حل های دیگر بروید.

Xbox خود را برای حساب خود روی Home تنظیم کنید

تنظیمات ایکس باکس خانه من در ایکس باکس وان.

اگر با حساب کاربری خود با مجموعه ای از کنسول های ایکس باکس بازی می کنید، می توانید به مایکروسافت اطلاع دهید که کدام کنسول اصلی شماست و آن را ایکس باکس خانگی خود قرار دهید. هنگامی که یک کنسول ایکس باکس خانگی خود را ساختید، همه افراد در آن کنسول می توانند از محتوایی که خریداری کرده اید استفاده کنند.

این بدان معناست که دیگران در آن ایکس‌باکس می‌توانند بازی‌هایی را که شما خریداری کرده‌اید بازی کنند یا از اشتراک Xbox Game Pass شما در حساب‌های خودشان لذت ببرند، تا زمانی که در آن کنسول بازی کنند.

مرتبط:نحوه رفع خطای Steam Was Unable To Sync Your Files Error

این همچنین Xbox را نسبت به بازی های آفلاین دوستانه تر می کند. حساب‌های دیگر می‌توانند از مواردی که خریداری کرده‌اید استفاده کنند، بدون اینکه نیازی به آنلاین بودن دائمی حساب شما در کنسول داشته باشند. این ترفند ساده اغلب مشکل “فردی که این را خریده باید وارد شود” را برطرف می کند.

با حساب کاربری در Xbox خود وارد شوید

به تنظیمات بروید و سپس به Personalization بروید.
My home Xbox را انتخاب کنید.
در صفحه بعدی، ایکس باکس را به عنوان خانه من انتخاب کنید.

مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید

تنظیمات شبکه در ایکس باکس وان

ایکس‌باکس علاقه‌ای به بازی‌های آفلاین ندارد و این بدان معناست که اگر به صورت آفلاین بازی کنید، برخی از چیزها به درستی کار نمی‌کنند. بنابراین تمرین خوبی است که مطمئن شوید به سرورهای Xbox Live متصل هستید، به خصوص زمانی که با خطای «کسی که این را خریده باید وارد شود» دریافت می‌کنید.

به تنظیمات بروید و سپس به شبکه بروید.
تنظیمات شبکه را انتخاب کنید.
از تنظیمات شبکه، بررسی اتصال اینترنت را انتخاب کنید. یک دیالوگ ظاهر می شود و ایکس باکس چند آزمایش انجام می دهد تا ببیند آنلاین هستید یا نه.

اگر کادر گفتگو می گوید که به اینترنت متصل هستید، پس همه چیز خوب است. در غیر این صورت، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا مشکل اتصال خود را تشخیص داده و برطرف کنید. اگر در اتصال به وای فای مشکل دارید، مقاله ما را در مورد نحوه تعمیر ایکس باکسی که به وای فای متصل نمی شود را بخوانید

روتر اینترنت خود را مجددا راه اندازی کنید

این امکان وجود دارد که Xbox به خصوص با آدرس IP شما مشکل داشته باشد. هر بار که روتر اینترنت خود را مجددا راه اندازی می کنید یک آدرس IP پویا جدید به شما اختصاص داده می شود (مگر اینکه یک آدرس IP ثابت تنظیم کرده باشید)، بنابراین، با راه اندازی مجدد روتر خود، می توانید آدرس IP قدیمی را حذف کرده و یک آدرس جدید دریافت کنید. یکی که Xbox هیچ مشکلی با آن نخواهد داشت.

با استفاده از دکمه فیزیکی روی خود روتر می توانید روتر خود را مجددا راه اندازی کنید. به سادگی روتر را خاموش کنید، حدود 30 ثانیه صبر کنید و سپس آن را دوباره روشن کنید. پس از بازگشت به اینترنت، سعی کنید به محتوای Xbox خود دسترسی پیدا کنید. اگر تعامل فیزیکی را دوست ندارید، می توانید روتر اینترنت خود را نیز از طریق صفحه تنظیمات راه اندازی مجدد کنید.

مرتبط:نحوه رفع خطای “Windows Has Detected an IP Address Conflict”

دوباره به حساب Xbox خود وارد شوید

خروج از سیستم و سپس بازگشت به حساب کاربری خود در کنسول ایکس باکس، می تواند حافظه ایکس باکس را از اینکه شما چه کسی هستید و چه محتوایی در حساب خود دارید، تضعیف کند.

دکمه Xbox را روی کنترلر خود فشار دهید.
تمام راه را به سمت چپ تصویر نمایه خود پیمایش کنید.
در زیر نام نمایه خود، Sign out را انتخاب کنید.
دوباره دکمه Xbox را فشار دهید و به همان نقطه بروید.
حساب Xbox خود را انتخاب کنید و دوباره وارد شوید.

اکانت خود را از کنسول Xbox حذف کنید

 اضافه کردن یک حساب کاربری در ایکس باکس

اگر خروج از حساب کاربری و ورود به حسابتان خطای «کسی که این را خریده باید وارد سیستم شود» را برطرف نکرد، ممکن است مجبور شوید اقدامات جدی‌تری انجام دهید و حساب خود را به طور کامل از کنسول حذف کنید و سپس آن را دوباره اضافه کنید.

با انجام این کار، داده های ذخیره شده مربوط به حساب شما حذف می شود و پس از ورود مجدد، ایکس باکس شما مجبور می شود داده های تازه را از ابر دریافت کند.

به تنظیمات بروید و سپس به حساب کاربری بروید.
حذف حساب ها را انتخاب کنید.
در گفتگوی باز شده، حساب مشکل ساز را انتخاب کنید.
با انتخاب Remove تایید کنید.

اکنون که ایکس باکس تمام ردی از حساب شما را حذف کرده است، زمان آن رسیده که دوباره وارد شوید.

دکمه Xbox را روی کنترلر خود فشار دهید.
به تب سمت راست بروید و افزودن جدید را انتخاب کنید.
اعتبار خود را وارد کنید و وارد شوید.

امیدوارم این مشکل را برای شما برطرف کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *