مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه رفع مشکل پینگ بالا در بازی PUBG

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

در این آموزش ۶ روش برای رفع مشکل بالا بودن پینگ در بازی Pubg آمورده شده است که امیدوارم بتواند مشکلات اینترنت شما را رفع کند .

در یک شوتر رقابتی، هر میلی‌ثانیه مهم است، بنابراین وجود هر نوع مشکل تأخیر بالا می‌تواند کشنده باشد، مخصوصاً در PUBG، جایی که گلوله از هر جایی می‌آید. اگر در طول مسابقات سلطنتی خود پینگ بالایی را تجربه کرده اید، ما 6 راه برای رفع High Ping خود در PUBG را به شما نشان خواهیم داد.

مشکل پینگ بالا در pubg

روش شماره 1: روتر و مودم خود را مجددا راه اندازی کنید

موثرترین راه برای حل چندین مشکل مرتبط با سرعت اینترنت، راه اندازی مجدد دستگاه های روتر و مودم است. انجام این کار همچنین می تواند اتصال اینترنت شما را در تمام سرورهای بازی PUBG بهبود بخشد و پینگ شما را در کل گیم پلی پایین نگه دارد. برای اینکه این کار به درستی کار کند، باید چرخه برق مناسبی را روی دستگاه های خود انجام دهید، در غیر این صورت باید چندین بار دستگاه های خود را راه اندازی مجدد کنید. در اینجا یک راهنمای ساده برای یادگیری نحوه انجام این چرخه قدرت آورده شده است:

 1. مودم و روتر خود را از منبع تغذیه جدا کنید.
 2. تقریباً 20 ثانیه صبر کنید و فقط مودم را به منبع برق خود وصل کنید.
 3. 90 ثانیه بیشتر صبر کنید و اکنون روتر را دوباره به منبع تغذیه خود وصل کنید.
 4. قبل از آزمایش اتصال خود صبر کنید تا همه چراغ های سبز روشن شوند.
 5. اکنون، آزمایش کنید که آیا اتصال شما کار می کند یا خیر و به بازی PUBG برگردید تا ببینید آیا پینگ شما بهبود یافته است یا خیر.

روتر که با کابل وصل شده است

اگر به طور مکرر با این مشکلات اتصال به اینترنت مواجه هستید، باید با ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرید تا ببینید آیا این مشکل اتصال به دلیل مشکلاتی در انتهای آنها رخ می دهد یا خیر. اگر مشکل در انتهای آنها نیست، باید دستگاه های روتر یا مودم خود را تغییر دهید.

مرتبط:چیت بازی PUBG

روش شماره 2: از کابل اترنت استفاده کنید

گاهی اوقات به دلیل وجود موانع فیزیکی در خانه، استفاده از اتصال سیمی غیرممکن است، اما اگر این مورد شما نیست و می‌توانید از اتصال وای فای به اتصال سیمی استفاده کنید، فوراً این کار را انجام دهید. اتصالات بی سیم بیشتر از تأخیر بالا و سایر مشکلات اتصال شبکه، از جمله پینگ بالا در PUBG رنج می برند. پس از انجام این تغییر، به بازی PUBG برگردید و بررسی کنید که آیا اتصال اینترنت شما کار می کند یا خیر. اگر نه، باید بررسی کنید که آیا کابل شما واقعا کار می کند یا خیر.
کابل روتر

قیمت کابل اترنت ممکن است متفاوت باشد، اما این موضوع با کیفیت اتصال شبکه اینترنت تداخلی ندارد. شما معمولاً با هر سیم شبکه ای که می تواند کار کند خوب است.

روش شماره 3: برنامه های پس زمینه را ببندید

یک راه ساده برای کاهش پینگ در سرورهای بازی PUBG، محدود کردن استفاده از داده شبکه با بستن برنامه هایی است که پهنای باند شما را در حین بازی PUBG مصرف می کنند. اگر PUBG Mobile را بازی می کنید، این روش می تواند کارساز باشد. می‌توانید با پایان دادن به همه برنامه‌های غیرضروری با استفاده از ویژگی استاندارد صرفه‌جویی در انرژی تلفن هوشمندتان، مصرف داده تلفن همراه خود را کاهش دهید. در رایانه‌های شخصی ویندوز، می‌توانید فهرست برنامه‌هایی را که در پس‌زمینه اجرا می‌شوند، در Task Manager مشاهده کنید. این راهنمای ساده را دنبال کنید تا بدانید چگونه این برنامه ها را ببندید:
نحوه تعمیر منوی کار PUBG با پینگ بالا

 1. روی Taskbar کلیک راست کرده و روی Task Manager کلیک کنید.
 2. روی ستون Network کلیک کنید. برنامه ها را به ترتیب نزولی نشان می دهد. آنهایی که بیشترین استفاده از پهنای باند را دارند در لیست اول خواهند بود.
 3. برنامه هایی را که می خواهید رد کنید انتخاب کنید و روی End task کلیک کنید.
 4. یک تست پینگ PUBG انجام دهید تا ببینید آیا اتصال شما بهبود یافته است یا خیر.

چگونه پایان کار PUBG با پینگ بالا را برطرف کنیم

روش شماره 4: درایورهای شبکه خود را به روز کنید

اگر می خواهید دستگاه های خود را به طور کامل کار کنید، به روز نگه داشتن درایورهای خود بسیار مهم است. بنابراین اگر در حین بازی PUBG با تاخیر مواجه شدید، حتما آخرین نسخه درایور شبکه را نصب کنید. هر نسخه ویندوز دارای ابزاری است که به طور خودکار درایورها را در اینترنت جستجو می کند. این راهنمای گام به گام آسان را دنبال کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید درایورهای شبکه خود را به روز کنید:
نحوه تعمیر لیست درایورهای PUBG با پینگ بالا

 1. به نوار جستجوی ویندوز بروید، Device Manager را جستجو کنید و Enter را فشار دهید.
 2. روی Network adapters کلیک کنید تا لیست جمع شود و روی گزینه اول راست کلیک کنید.
 3. بر روی Update driver کلیک کنید و گزینه Search Automatically for drivers را انتخاب کنید.
 4. سیستم می بیند که آیا از آخرین نسخه درایور شبکه خود استفاده می کنید یا خیر. اگر نه، آخرین نسخه رایگان درایور را دانلود و نصب می کند.

چگونه جستجوی درایور PUBG را با پینگ بالا برطرف کنیم

مرتبط:نحوه افزایش و نمایش FPS در PUBG

روش شماره 5: تنظیمات تحویل Windows Update را پیکربندی کنید

اگر اتصال اینترنت آهسته ای دارید، یک چیز ساده که می تواند تجربه بازی شما را در بازی PUBG ذخیره کند، تغییر تنظیمات پیش فرض Windows Update Settings است. تنظیمات استاندارد سیستم به ویندوز این امکان را می دهد که در حین بازی PUBG، بیشتر پهنای باند شما را به روز کند و مصرف کند. در اینجا یک راهنمای ساده در مورد نحوه تغییر این پیکربندی آورده شده است:

نحوه رفع گزینه های پیشرفته PUBG با پینگ بالا

 

 1. به نوار جستجوی ویندوز بروید، Windows Update Delivery Settings را جستجو کنید و Enter را فشار دهید.
 2. روی گزینه های پیشرفته کلیک کنید.
 3. درصد پهنای باند اندازه‌گیری شده را علامت‌گذاری کنید و اولین مربعی را که استفاده از پهنای باند را برای دانلود به‌روزرسانی‌ها در پس‌زمینه محدود می‌کند، علامت بزنید.
 4. نوار درصد را روی 10% یا کمتر قرار دهید. این پیکربندی استفاده از پهنای باند را محدود می کند و پینگ شما را در PUBG بهبود می بخشد.
 5. PUBG را راه اندازی کنید و ببینید آیا متوجه پیشرفتی در پینگ خود شده اید یا خیر.

چگونه پهنای باند PUBG با پینگ بالا را برطرف کنیم

 

روش شماره 6: پورت های روتر خود را برای PUBG باز کنید

در بیشتر موارد، روترها به درخواست های شبکه ورودی از منابع ناشناس اجازه نمی دهند. برای محافظت از شبکه شما در برابر حملات احتمالی شبکه به این صورت طراحی شده است. اما این ویژگی همچنین می تواند استفاده از داده ها را محدود کند و باعث از بین رفتن بسته های اطلاعاتی ارسال شده توسط سرورهای بازی PUBG شود که در بسیاری از موارد باعث از دست رفتن بسته ها می شود. باز کردن این پورت ها می تواند پیچیده باشد، بنابراین برای یادگیری نحوه باز کردن این پورت های روتر به راهنمای زیر توجه کنید:

چگونه فرمان روتر PUBG با پینگ بالا را برطرف کنیم

 1. قبل از هر چیزی، باید آدرس IP روتر و آدرس IP رایانه شخصی خود را بدانید. می توانید هر دو را با استفاده از Command Prompt نمایش دهید.
 2. به نوار جستجوی ویندوز بروید، cmd را جستجو کنید و Enter را بزنید.
 3. اکنون در Command Prompt دستور ipconfig را تایپ کرده و Enter را فشار دهید. آدرس IP روتر در کنار Default Gateway و آدرس IP رایانه شخصی در کنار پروتکل اینترنت نسخه 4، آدرس IPv4 نمایش داده می شود.
 4. به مرورگر خود بروید و آدرس IP روتر را در نوار آدرس وارد کنید.
 5. برنامه روتر احتمالاً از شما می خواهد که با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید، این کار را برای پیشرفت انجام دهید.
 6. اکنون، این مرحله بعدی بسته به روتر شما متفاوت خواهد بود، اما سعی کنید گزینه Port Forwarding را پیدا کنید.
 7. در قسمت Port Forwarding ابتدا هر دو TCP و UDP را در قسمت پروتکل فعال کنید و آدرس IP رایانه شخصی خود را در قسمت IP داخلی قرار دهید.
 8. همه پورت‌های PUBG TCP/UDP را در پورت خارجی و پورت داخلی قرار دهید و روتر خود را مجددا راه‌اندازی کنید (در برخی از برنامه‌های روتر باید آن را یکی یکی قرار دهید):

استیم: TCP: 27015,27036 / UDP: 27015,27031-27036
پلی استیشن: TCP: 3478-3480 / UDP: 3074، 3478-3479
ایکس باکس: TCP: 3074 / UDP: 88، 500، 3074، 3544، 4500


نحوه تعمیر روتر پورت High Ping PUBG

امیدوارم با این تنظیمات به بهترین نتیجه برسید.

اگر شماهم روش خاصی برای بهبود پینگ در بازی pubg میدانید ما را در قسمت نظرات یاری کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *