مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه رنک آپ سریع در بازی CSGO

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

Counter-Strike: Global Offensive در حال حاضر یکی از بزرگترین بازی های تیراندازی اول شخص و به طور کلی یکی از بهترین بازی های رقابتی است. با افزایش محبوبیت ورزش‌های الکترونیکی، CS:GO از نظر تعداد بازیکنان به طور پیوسته در حال افزایش است. در نتیجه، صحنه رقابتی CS:GO اکنون بزرگتر از همیشه شده است. Valve همچنان میزبان مسابقات عظیم CS:GO با جوایز عظیم است که میلیون ها بیننده آنلاین را از سراسر جهان جذب می کند.

رنک اپ سریع در بازی csgo

با افزایش روزافزون تعداد بازیکنان CS:GO، بازیکنان بیشتر و بیشتری در حال پیشرفت هستند تا در این بازی بهترین باشند. رقابت رقابتی سخت‌تر از همیشه است و رتبه‌بندی در بازی اغلب می‌تواند تجربه دشواری باشد.

فرقی نمی کند که بازیکن جدید باشید یا یک کهنه سرباز CS:GO، به احتمال زیاد سعی می کنید رتبه خود را با بیشترین سرعت ممکن بالا ببرید و در عین حال سعی کنید خود را ارتقا دهید و بازیکن بهتری باشید. با این حال، ممکن است در حین پیشرفت در اکوسیستم رقابتی CS:GO با چند مانع روبرو شوید.

مرتبط:رفع مشکل وصل نشدن به سرور بازی CSGO

اگر می بینید که در یک رتبه خاص گیر افتاده اید یا نمی توانید به رتبه ای که می خواهید برسید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. در این مقاله، ما نگاهی به برخی از بهترین روش‌ها، نکات و ترفندهایی خواهیم داشت که می‌توانید از آن‌ها برای سر زدن به رتبه‌ها در CS:GO استفاده کنید.

 

سیستم رتبه بندی در CS:GO و نحوه رتبه بندی سریع

برای درک چگونگی رنک اپ سریع در CS:GO، بیایید نگاهی به رتبه‌های CS:GO و نحوه عملکرد سیستم رتبه‌بندی بیندازیم. قبلاً در مورد جزئیات پیچیده سیستم رتبه‌بندی CS:GO صحبت کرده‌ایم، به همین دلیل است که این مقاله بیشتر بر کمک به رتبه‌بندی شما در بازی تمرکز می‌کند. برای جزئیات بیشتر، خوانندگان می توانند مقاله ما در مورد رتبه های CS:GO را در اینجا بررسی کنند.

همه رتبه های CS:GO

در اینجا لیستی از تمام رتبه های موجود در CS:GO آمده است:

سیلور1 (S1)
سیلور2 (S2)
سیلور3 (S3)
سیلور4 (S4)
سیلور الایت مستر(SE)
Silver Elite Master (SEM)
Gold Nova 1 (GN1)
Gold Nova 2 (GN2)
Gold Nova 3 (GN3)
Gold Nova 4/Gold Nova Master (GN4/GNM)
Master Guardian 1 (MG2)
Master Guardian 2 (MG1)
Master Guardian Elite (MGE)
استاد محترم نگهبان (DMG)
عقاب افسانه ای (LE)
استاد عقاب افسانه ای (LEM)
سوپریم استاد کلاس اول (SMFC)
نخبگان جهانی (GE)

رتبه بندی در CS:GO

اگر مقاله فوق را در مورد جزئیات سیستم رتبه بندی CS:GO خوانده اید، باید بدانید که ثبات در CS:GO بسیار بیشتر از تعداد دفعات انجام بازی ها اهمیت دارد. این بدان معناست که شما باید به جای برنده شدن در تعداد زیادی بازی در یک بازه زمانی کوتاه، بیشتر بر روی ارائه عملکرد ثابت در طول بازی های رقابتی خود تمرکز کنید.

مرتبط:تراست فکتور در بازی csgo

به عنوان مثال، حذف 40 کشتن در یک بازی و تلاش برای به دست آوردن 10 کشتن در بازی بعدی، نوسان رتبه شما را به شدت افزایش می دهد، که به نوبه خود بر رتبه شما تأثیر منفی می گذارد.

این غیرمعمول نیست که بازیکنان از عدم توانایی در رتبه بندی حتی پس از کسب چندین برد متوالی شکایت کنند. این نیز به این دلیل است که سیستم رتبه‌بندی CS:GO به عملکردهای ثابت بسیار بیشتر از بازی‌های صرفاً در صف پرداخت پاداش می‌دهد.

اکنون که دستورالعمل مخفی رتبه بندی در CS:GO را می دانید، بیایید نگاهی به چند نکته عملی بیندازیم که می توانید برای بالا رفتن از نردبان رقابتی عنوان به کار ببرید.

 

5 روش برتر برای بهبود رنک در CS:GO

چندین روش وجود دارد که می توانید برای رتبه بندی سریع در CS:GO از آنها استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که این نکات به شما کمک نمی کند تا جایگزین تمرین یا سخت کوشی شوید. برای به دست آوردن رتبه بالا در CS:GO، ابتدا باید صدها، اگر نه هزاران ساعت در بازی وقت بگذارید. با این حال، این نکات مطمئناً رقابت شما را آسان تر می کند.

1. روتین گرم کردن داشته باشید

رایج‌ترین و شاید بزرگ‌ترین اشتباهی که می‌توانید در حین بازی CS:GO مرتکب شوید این است که قبل از قرار گرفتن در صف برای یک بازی کامپ، گرم نشوید. اگر به دنبال رتبه‌بندی سریع در بازی هستید، گرم‌آپ‌ها در CS:GO غیراختیاری هستند، و گرم‌آپ یک دقیقه‌ای قبل از بازی که پس از وارد شدن به بازی دریافت می‌کنید کافی نیست.

همیشه روی اختصاص 30 دقیقه به یک ساعت گرم کردن قبل از اینکه اولین بازی رقابتی روز خود را در صف قرار دهید، تمرکز کنید. این نه تنها به شما کمک می کند تا هدف خود را بهبود بخشید، بلکه حافظه عضلانی شما نیز از شما تشکر می کند زیرا زمانی را برای عادت کردن به حساسیت خود اختصاص می دهید.

در طول گرم کردن، سعی کنید به طور جداگانه روی جنبه های زیر کار کنید:

  • هدف
  • ردیابی
  • جنبش
  • کنترل اسپری

برخی از نقشه های جامعه خوب برای تمرین هدف و گرم کردن قبل از یک بازی کامپوزیتی عبارتند از aim_botz و training_aim_csgo. همچنین می‌توانید برای کار روی جنبه‌های ذکر شده در CS:GO وارد مسابقه مرگ شوید.

2. استفاده از ابزار

برای اینکه بتوانید تیم خود را در بازی‌های رقابتی که انجام می‌دهید، هدایت کنید، لازم نیست بهترین هدف‌گیر در بازی باشید. در واقع، استفاده از ابزار در CS:GO به همان اندازه مهم است که بتوانیم به درستی هدف گیری کنیم.

داشتن هدف خوب مطمئناً به شما کمک می‌کند که در دوئل‌های بیشتری در CS:GO برنده شوید، اما استفاده مناسب از ابزار کاربردی به شما این امکان را می‌دهد که در جنگ‌های تفنگی بر دشمنان خود برتری پیدا کنید. به همین دلیل است که باید برای یادگیری خطوط ابزار برای همه نقشه‌هایی که معمولاً بازی می‌کنید، وقت بگذارید.

با به‌روزرسانی Operation Riptide که در 21 سپتامبر 2021 منتشر شد، بازیکنان می‌توانند نارنجک‌ها و ابزارهای دیگر را برای هم تیمی‌های خود پرتاب کنند. اگر فکر می‌کنید ترکیب‌بندی‌ها را برای نقشه خاصی به خاطر نمی‌آورید، از هم تیمی‌تان بخواهید نارنجک دودزا را بردارد و برایتان پرتاب کند.

3. ارتباطات

توانایی برقراری ارتباط واضح و موثر می تواند کلید پیروزی در برخی از دورهای CS:GO باشد. اگر در حین بازی CS:GO با تیم خود ارتباط برقرار نکنید، هم تیمی های خود را در یک نقطه ضعف آشکار قرار می دهید، در حالی که صحبت زیاد با میکروفون می تواند منجر به از دست دادن نشانه های صوتی حیاتی توسط هم تیمی های شما شود.

روی کوتاه، دقیق و اطلاعاتی بودن کامنت های خود تمرکز کنید. سعی کنید اطلاعات بیهوده را جمع آوری نکنید یا در مورد نحوه مرگ خود در پیام های صوتی خود صحبت نکنید. اگر مرده اید، سعی کنید به هیچ وجه از پیام های صوتی استفاده نکنید، مگر اینکه چیزی واقعا مهم برای گفتن داشته باشید. صحبت کردن در حالی که مرده اید و به هم تیمی های خود بگویید که چه کاری انجام دهند، که به عنوان «بازی پشت صندلی» نیز شناخته می شود، توسط جامعه CS:GO و به طور کلی گیمرها به شدت مورد تحقیر قرار می گیرد.

4. هرگز تسلیم نشوید

این نکته ای است که بسیاری از بازیکنان از آن غافل می شوند، به خصوص وقتی کج هستند. حتی اگر یک بازی را 0-15 باختید، هرگز نباید تسلیم شوید. با تسلیم شدن در هر نقطه از یک بازی کامپ، در نهایت کل بازی را برای خود و تیم خود خراب می کنید.

در CS:GO، هر دوری که برنده می‌شوید مقداری ELO به شما می‌دهد که به شما کمک می‌کند رتبه‌بندی کنید. به زبان ساده، باخت یک بازی 0-16 خیلی بدتر از باخت 4-16 است.

همیشه باید سعی کنید ذهنیت مثبت خود را حفظ کنید و تا آنجا که ممکن است برنده شوید، حتی اگر در پایان بازی را باختید.

5. بدانید چه زمانی باید در صف قرار بگیرید

گاهی اوقات، نتیجه بازی‌های CS:GO حتی قبل از اینکه در صف قرار بگیرید مشخص می‌شود. به عنوان مثال، اگر از آخرین بازی خود کج شده اید، یا فقط روز بدی را سپری می کنید، ممکن است بهترین ایده باشد که اصلاً برای رقابت در صف قرار نگیرید. شما باید بدانید که چه زمانی باید استراحت کنید و قبل از انجام بازی بعدی، آرامش خود را به دست آورید.

در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید هنگام صف بازی های رقابتی CS:GO به خاطر داشته باشید:

  • بازی های رقابتی را در صف قرار ندهید. سعی کنید در بازی های کامپیتی که بازی می کنید عملکرد ثابتی داشته باشید.
  • اگر از آخرین بازی خود کج شده اید (یا عصبانی هستید) در صف قرار نگیرید.
  • اگر فکر می کنید روز بدی را سپری می کنید و بدتر از حد معمول بازی می کنید، در صف قرار نگیرید.
  • اگر به درستی گرم نکرده اید صف نگذارید.
  • فقط برای نقشه هایی که به خوبی می شناسید و با آنها آشنا هستید صف بکشید.
  • اگر در رگه ضرر هستید، حتی اگر KDA خوبی را حفظ کنید، استراحت کنید.

نتیجه

اگر این چند نکته ساده را دنبال کنید، باید بتوانید به راحتی از پله های رتبه های CS:GO بالا بروید. به خاطر داشته باشید که رتبه‌بندی در CS:GO کار ساده‌ای نیست، زیرا میلیون‌ها بازیکن در تلاش هستند تا همان کاری را انجام دهند که شما. رسیدن به رتبه رویایی شما قطعا با تمرین مناسب امکان پذیر است، اما مدتی طول می کشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تا زمانی که به آنجا برسید به آسیاب کردن ادامه دهید و با انجام آن زمان خوبی داشته باشید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا