مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه ریست کردن ساعت گلکسی سامسونگ

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

اگر ساعت سامسونگ گلکسی خود را می فروشید – یا شاید در حال انجام است – ایده خوبی است که آن را بازنشانی کنید. این کار ساعت را به تنظیمات کارخانه باز می گرداند و به شما یا شخص دیگری اجازه می دهد آن را از ابتدا تنظیم کنید.

“تنظیمات کارخانه” به این معنی است که ساعت به حالت قبل برمی‌گردد که آن را از جعبه خارج کردید. تمام اطلاعات و تنظیمات شخصی شما پاک خواهد شد. از آنجایی که این فقط یک ساعت است، ممکن است به اندازه یک گوشی مهم نباشد، اما چیزی است که باید در نظر داشت.

مرتبط:نحوه گرفتن اسکرین شات در ساعت گلکسی

نکته: قبل از تنظیم مجدد ساعت، ایده خوبی است که یک نسخه پشتیبان ایجاد کنید. می توانید این کار را از برنامه Galaxy Wearable با رفتن به Accounts and Backup > Backup Data انجام دهید.

 

ابتدا انگشت خود را از بالای صفحه ساعت به پایین بکشید تا تنظیمات سریع را مشاهده کنید. برای باز کردن تنظیمات، نماد چرخ دنده را انتخاب کنید.

تنظیمات ساعت گلکسی

بعد، به بخش “General” بروید.

به "عمومی" بروید.

“Reset” را انتخاب کنید.

"بازنشانی" را انتخاب کنید.

اگر قبلاً از ساعت پشتیبان تهیه نکرده‌اید، گزینه انجام این کار را در اینجا خواهید دید. در غیر این صورت، برای تایید دوباره “Reset” را انتخاب کنید.

"تنظیم مجدد" را تأیید کنید.

تمام چیزی که وجود دارد همین است! این یک فرآیند سریع و آسان است که می‌تواند مشکلات عملکرد کمی را حل کند، و اگر ساعت خود را می‌فروشید یا به شخص دیگری تحویل می‌دهید، ضروری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *