مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه ریست کردن کنترلر PS5

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

آیا در جفت کردن کنترلر DualSense خود با کنسول پلی استیشن 5 به صورت بی سیم مشکل دارید؟ آیا قبلاً آن را با رایانه شخصی یا دستگاه مشابهی جفت کرده اید و اکنون نمی توانید از آن با کنسول خانگی خود استفاده کنید؟ در اینجا نحوه بازنشانی آن به پیش فرض های کارخانه آمده است تا بتوانید دوباره آن را جفت کنید.

مطلب مرتبط:نحوه اتصال کنترلر PS5 به گوشی اندرویدی

چرا باید کنترلر خود را ریست کنید؟

کنترلر یا دسته بازی ps4

اگر در جفت کردن کنترلر سونی DualSense با یک کنسول مشکل دارید، ممکن است بخواهید با دنبال کردن دستورالعمل‌های ما در زیر، آن را بازنشانی کنید. اگر می‌خواهید کنترلر خود را با یک کنسول دیگر پلی‌استیشن 5 جفت کنید، بازنشانی آن ابتدا تضمین می‌کند که داده‌های جفت قدیمی به طور کامل حذف می‌شوند.

مطلب مرتبط:نحوه بهینه سازی باتری دسته PS5

همچنین می‌توانید اطلاعات مربوط به سایر دستگاه‌های جفت شده، مانند Mac، PC یا گوشی هوشمند را که ممکن است در عملکرد عادی کنترلر DualSense شما اختلال ایجاد کند، حذف کنید. اگر مطمئن نیستید که چرا کنترلر شما به صورت بی سیم جفت نمی شود، این گزینه ساده “تنظیم مجدد سخت” شروع مجدد را آسان می کند.

 

با استفاده از سوراخ پشت، کنترلر PS5 خود را بازنشانی کنید

با استفاده از سوراخ پشت دستگاه به راحتی می توانید کنترلر PlayStation 5 DualSense خود را بازنشانی کنید. ابتدا پلی استیشن 5 خود را خاموش کنید و اگر کنترلر وصل است آن را جدا کنید.

کنترلر DualSense (عقب)

حالا یک گیره کاغذ یا یک شیء نوک تیز نازک را بردارید و آن را در سوراخ قرار دهید تا زمانی که احساس کنید دکمه داخل آن فشار داده شده و آن را به مدت پنج ثانیه در آنجا نگه دارید. اکنون باید کنترلر ریست شده باشد و می توانید دوباره آن را جفت کنید.

با استفاده از یک جسم نازک، کنترلر DualSense را بازنشانی کنید

برای جفت شدن، کنسول PlayStation 5 خود را با استفاده از دکمه پاور روشن کنید و کنترلر DualSense را با استفاده از کابل شارژ به درگاه USB Type-A در جلوی دستگاه متصل کنید. کنترلر خود را با نگه داشتن دکمه “PS” روشن کنید و منتظر بمانید تا جفت شود.

این دستورالعمل ها هم برای کنترلر استاندارد DualSense که با کنسول شما ارائه می شود و هم برای DualSense Edge فانتزی 200 دلاری سونی کار می کند.

با کنترلر و PS5 کارهای بیشتری انجام دهید

جفت کردن کنترلر DualSense با iPhone یا iPad، دستگاه Android، Apple TV یا رایانه شخصی Windows آسان است. برای انجام این کار، ابتدا آن را در حالت جفت شدن قرار دهید و سپس فرآیند را روی دستگاهی که می خواهید با آن جفت کنید، تکمیل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *