مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه غیرفعال کردن اعلان ها برای میانبرها در آیفون

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

برنامه Shortcuts هاب اتوماسیون آیفون شما است، اما اعلان های زیادی را نیز ارسال می کند. غیرفعال کردن اعلان‌ها برای Shortcutها ساده نیست، و ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

مانند ما، اگر چندین اتوماسیون روی iPhone راه‌اندازی کرده‌اید، ممکن است مرکز اعلان‌های شما مملو از هشدارهایی باشد که به شما می‌گویند یک اتوماسیون در حال اجرا است. اگر فراموش می کنید که اتوماسیون ها را تنظیم کرده اید، این هشدارها به عنوان یادآورهای مفید عمل می کنند. لازم نیست حدس بزنید چرا به لطف اعلان‌های میان‌بر، چهره اپل واچ شما در طول روز به‌طور تصادفی تغییر می‌کند.
اگر از طرفداران اعلان های مکرر نیستید، می توان آنها را غیرفعال کرد. همچنین قصد داریم روشی را به شما نشان دهیم تا اعلان بنری موقتی را که هنگام باز کردن برنامه‌ها با نمادهای سفارشی در آیفون خود نشان داده می‌شود، پنهان کنید.

غیرفعال کردن اعلان ها از برنامه میانبرها در آیفون

برای غیرفعال کردن اعلان‌های میانبر، باید مطمئن شوید که اخیراً حداقل یک اعلان از برنامه دریافت کرده‌اید. شما نمی توانید به سادگی همه اعلان ها را از برنامه Shortcuts غیرفعال کنید زیرا این گزینه در برنامه تنظیمات نیست. اگر اخیراً نوتیفیکیشنی ظاهر نشده است، هر گونه اتوماسیونی را در آیفون خود ایجاد و اجرا کنید و یک اعلان دریافت خواهید کرد.
سپس اپلیکیشن Settings را در آیفون خود باز کرده و روی Screen Time ضربه بزنید.
روی Screen Time ضربه بزنید
روی See All Activity ضربه بزنید
"مشاهده همه فعالیت ها" را انتخاب کنید.
به قسمت اعلان‌ها بروید و روی «نمایش بیشتر» ضربه بزنید. مطمئن شوید که Shortcuts در میان لیست برنامه‌ها در اینجا نمایش داده می‌شود.
روی نمایش بیشتر ضربه بزنید
در بالا، بخشی به نام «این هفته» را خواهید دید. روی نماد فلش سمت چپ موجود در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. با این کار نام بخش به “هفته گذشته” تغییر می کند.
روی فلش سمت چپ ضربه بزنید
اکنون روی نماد فلش سمت راست ضربه بزنید تا آن را به «این هفته» بازگردانید. شما باید این کار را انجام دهید زیرا گاهی اوقات ضربه زدن روی گزینه Shortcuts کاری انجام نمی دهد. بازگشت به هفته قبل و بازگشت به زمان حال در تنظیمات Screen Time این مشکل را برطرف می کند.
روی فلش سمت راست ضربه بزنید
گزینه “Shortcuts” را انتخاب کنید.
روی Shortcuts ضربه بزنید
سوئیچ کنار «Allow Notifications» را خاموش کنید تا هشدارهای میانبرها متوقف شود.
Allow Notifications را غیرفعال کنید
با این کار اعلان‌های مربوط به اتوماسیون آیفون شما خلاص می‌شود. همچنان اعلان‌های بنر موقت (که در مرکز اعلان نمایش داده نمی‌شوند) را برای میانبرهای سیری خود خواهید دید. این بدان معنی است که شما می توانید طبق معمول نوارهای پیشرفت و سایر دستورات میانبر را ببینید.

اعلان‌ها را برای نمادهای برنامه سفارشی در آیفون غیرفعال کنید

هر زمان که برنامه ای را با نماد برنامه سفارشی (که در اصل نشانک یک برنامه در صفحه اصلی شما است) در iPhone خود راه اندازی کنید، یک اعلان موقت خواهید دید. خلاص شدن از شر آن با استفاده از اتوماسیون امکان پذیر است.
هشدار این است که شما باید برای هر نشانکی که دارید یک اتوماسیون جدید ایجاد کنید. اگر آیفون شما از یک صفحه اصلی به شدت اصلاح شده با تعداد زیادی آیکون برنامه های سفارشی استفاده می کند، این کار را بسیار سخت خواهید دید. از آنجایی که ما به این کار متعهد هستیم، می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه از شر اعلان های راه اندازی برنامه برای نمادهای برنامه سفارشی خلاص شوید.
 
برنامه Shortcuts را در آیفون خود باز کنید و تب “Automation” را در پایین صفحه انتخاب کنید.
روی Automation ضربه بزنید
روی نماد “+” در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.
"ایجاد اتوماسیون شخصی" را انتخاب کنید.
روی Create Personal Automation ضربه بزنید
به پایین بروید و روی «برنامه» ضربه بزنید.
ایجاد اتماسیون جدید
 
اکنون روی «انتخاب» ضربه بزنید و هر برنامه‌ای را که برای آن یک نشانک با یک نماد سفارشی ذخیره کرده‌اید انتخاب کنید. در مورد ما، ما ایمیل را انتخاب کردیم.
ایمیل را انتخاب کنید
 
روی Done ضربه بزنید
"انجام شد" را انتخاب کنید.
مطمئن شوید که “Opened” انتخاب شده باشد و سپس “بعدی” را بزنید.
روی باز شده است ضربه بزنید
“Add Action” را انتخاب کنید.
روی Add Action ضربه بزنید
اکنون می توانید هر اقدامی را که دوست دارید انتخاب کنید. در حالت ایده آل، باید چیزی را انتخاب کنید که هیچ تغییری در برنامه ایجاد نکند، زیرا هدف فقط جلوگیری از نمایش اعلان بنر است. ما “متن” را انتخاب کردیم.
روی متن ضربه بزنید
 
روی Next ضربه بزنید
مطمئن شوید که «Ask Before Running» را غیرفعال کرده باشید.
Ask Before Running را غیرفعال کنید
“انجام شد” را بزنید.
روی Done ضربه بزنید
اکنون می توانید روی نماد برنامه سفارشی ضربه بزنید و اعلان بنر ظاهر نخواهد شد. اگر چنین شد، برنامه ای را که انتخاب کرده اید و برنامه Shortcuts را به اجبار ترک کنید. سپس دوباره آیکون برنامه سفارشی را بزنید و به نتیجه دلخواه خواهید رسید.
بیشتر بخوانید: نحوها ستفاده از ریموت دسکتاپ ویندوز ۱۱
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *