مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه مخفی کردن اطلاعات شارژ در گوشی های سامسونگ گلکسی

اگر گوشی خود را یک شبه شارژ می کنید، احتمالاً نمی خواهید صفحه نمایش روشن شود. گوشی های سامسونگ گلکسی حتی اگر صفحه نمایش همیشه روشن را فعال نکرده باشید، اطلاعات شارژ را روی نمایشگر نشان می دهند. این خیلی آزاردهنده است.
به دلایلی عجیب، سامسونگ گزینه ای را به صورت پیش فرض فعال کرده است که اطلاعات شارژ را روی نمایشگر نشان می دهد. عجیب است، این گزینه کاملاً جدا از تنظیمات Always on Display است. اگر AOD را غیرفعال کنید، اطلاعات شارژ همچنان نمایش داده می شود.

چرا این آزار دهنده است؟ اگر نمایشگر همیشه روشن را خاموش کرده باشید، احتمالاً نمی‌خواهید نمایشگر همیشه روشن باشد. و اگر در شب گوشی خود را شارژ می کنید، روشن شدن صفحه نمایش می تواند آزاردهنده باشد. بیایید این را درست کنیم.

ابتدا یکبار از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.
تنظیمات صفحه سامسونگ
اکنون به تنظیمات “Display” بروید. توجه داشته باشید که تنظیمات Always on Display – جایی که ممکن است انتظار داشته باشید این گزینه را پیدا کنید – در قسمت “Lock Screen” قرار دارند.
به روی گزینه Display کلیک کنید
تا آخر به «Show Charging Information» بروید و کلید را خاموش کنید.
دکمه خاموش کردن نشان دادن شارژ سامسونگ
خودشه. این یک راه حل ساده است، اما اگر اینجا هستید احتمالاً می دانید چقدر آزاردهنده است. سامسونگ دارای تعداد زیادی ویژگی در تلفن های گلکسی است و همه آنها چندان منطقی نیستند. حداقل این موردی است که به راحتی می توانید آن را برطرف کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *