مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه مسدود کردن تبلیغات بازی های اندرویدی

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

بیاموزید که چگونه می‌توانید تبلیغات را در بازی‌های موبایل و بازی‌های Gamstop مسدود کنید!
بهترین راه‌ها برای مسدود کردن بازی‌های ویدیویی موبایل و تبلیغات برای کودکان

صنعت بازی‌های ویدیویی موبایل بسیار زیاد است و امروزه موارد جدید بسیار زیادی به فروشگاه‌های اپلیکیشن اضافه شده است. برخی برای کودکان مناسب هستند، برخی نه، و ممکن است خود را در موقعیتی بیابید که تصمیم بگیرید آیا باید دسترسی کودک خود را به این بازی ها محدود کنید یا خیر.

کنترل‌های والدین را در فروشگاه Google Play فعال کنید

این ساده‌ترین روش برای جلوگیری از نصب برنامه‌هایی است که فکر می‌کنید برای شما یا فرزندانتان مناسب نیستند. چرا مهم است؟ زیرا اگر به اندازه کافی احمق بودید که اطلاعات کارت اعتباری خود را در گوگل ذخیره کنید، تراکنش های خرد جدیدترین راه هایی هستند که شما را خراب می کنند. راستش خیلی نگران کننده است که بسیاری از والدین به این موضوع فکر نمی کنند و در نهایت بدهکار می شوند.

مرتبط:نحوه استفاده از حالت بازی در گوشی های OnePlus

نگران‌کننده‌تر این است که تبلیغات درون بازی بسیار گمراه‌کننده هستند و کاربران در نهایت بازی‌هایی را نصب می‌کنند که تبلیغات جعلی بیشتری نشان می‌دهند و برای حذف آن تبلیغات یا کمک به پیشرفت شما در بازی، پول زیادی می‌خواهند. برای مثال، بازی‌هایی با جعبه‌های لوت مانند Fishdom، توسط تبلیغات کاملا جعلی تبلیغ می‌شوند و چیزهایی که در تبلیغات 30 ثانیه‌ای می‌بینید، چیزی نیست که در بازی به دست می‌آورید. کاربران Gamstop اغلب نمی توانند تبلیغات جعلی را از تبلیغات واقعی تشخیص دهند و کودکان حتی بیشتر با مشکل مواجه می شوند.

برای مثال، برخی از بازی‌ها، مانند HomeScapes، تجربه گیم‌پلی را به آنچه در تبلیغاتشان می‌بینید نزدیک‌تر می‌کنند. اخیراً، حتی یک رویداد کوچک وجود داشت که یک تلاش واقعی را نشان می‌داد، اگرچه برای اتمام آن باید روزها بازی می‌کردید یا بسته‌های انرژی خریداری می‌کردید.

اما این فقط یک بازی در میان بازی‌های بسیاری است، و همانطور که قبلاً دیده‌اید، برخی از این بازی‌ها فقط بد یا کسل‌کننده هستند یا شما را مجبور می‌کنند که دوباره تبلیغات را برای سودهای کوچک تماشا کنید.

برای جلوگیری از دانلود چنین بازی‌هایی، بهتر است کنترل‌های والدین را در فروشگاه Google Play فعال کنید، و به این صورت می‌توانید این کار را انجام دهید:

  1. فروشگاه Google Play را باز کنید.
  2. روی نمایه خود در کنار نوار جستجو ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.
  3. روی Family ضربه بزنید و Parental Controls را انتخاب کنید.
  4. از نوار لغزنده برای فعال کردن کنترل‌های والدین و ایجاد یک کد پین استفاده کنید.

پس از این، می‌توانید رتبه‌بندی برنامه‌هایی را که خود یا فرزندتان می‌توانید روی دستگاه نصب کنید، انتخاب کنید. تنظیمات PEGI 3، 7، 12، 16، 18 و یک مجوز برای همه وجود دارد (که نباید آن را انتخاب کنید زیرا با کل این تنظیم مغایرت دارد).

جدا از این، تنظیمات دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

با رفتن به فروشگاه Play، انتخاب بازی‌ها یا برنامه‌ها و ضربه زدن روی دکمه کودکان، می‌توانید محتوای مناسب خانواده و کودکان را پیدا کنید. به این ترتیب فقط محتوای مورد تایید معلم فهرست می شود.

برای جلوگیری از استفاده فرزندتان از تلفن در شب، می‌توانید یک قفل زمان خواب تنظیم کنید.

می توانید محدودیت های صفحه نمایش را تنظیم کنید.

و مهمتر از همه، می‌توانید تنظیمی را فعال کنید تا Google از شما بخواهد پرداخت‌ها یا دانلودها را مجاز کنید.

حقیقت این است که Google ابزارهای عالی (مانند Family Link یا Family Library) را برای کمک به شما در کنترل آنچه در تلفن شما یا فرزندتان می‌افتد ارائه می‌کند. برای اینکه بعداً دچار سردرد نشوید، باید برای تنظیم این موارد وقت بگذارید.

مسدود کردن تبلیغات مزاحم؟ به هیچ وجه!

این زمانی است که کار سخت می‌شود زیرا اکثر بازی‌ها و برنامه‌هایی که دانلود می‌کنید برای درست کار کردن به اتصال اینترنت نیاز دارند. هیچ همگام سازی ابری وجود ندارد، بنابراین اگر به صورت آفلاین بازی کنید، احتمالاً پیشرفت شما ذخیره نخواهد شد. البته، می‌توانید بازی‌های آفلاین را پیدا کنید، اما حتی آن‌ها نیز ممکن است دارای تعداد زیادی تبلیغات باشند که ظاهر می‌شوند و از بین نمی‌روند. با این حال، می توانید برای خاموش کردن وای فای و داده های تلفن همراه به حالت هواپیما بروید. این یک نوع بازاریابی کثیف است زیرا این شرکت ها تبلیغات را در صورت شما بیل می کنند و حداقل انگیزه را برای آن به شما ارائه می دهند.

به ندرت هیچ مسدود کننده تبلیغات خوبی برای اندروید وجود ندارد و آنهایی که کار می کنند معمولاً بسیار گران هستند. اما این بهایی است که باید برای آرامش خاطر خود بپردازید. حتی اگر ما معمولاً با این نوع بازاریابی موافق نیستیم.

برخی از بازی‌ها و برنامه‌ها گزینه‌های بدون آگهی دارند، اما این داستان دیگری است. حقیقت را باید بگوییم، ما بازی‌های فوق‌العاده‌ای را بدون تبلیغات دیده‌ایم – و اکثر بازی‌های خوب به‌طور پیش‌فرض بدون آگهی هستند، و اگرچه گزینه اشتراک را به شما ارائه می‌دهند (مانند خرید Titans، Jurassic World Alive)، اما در بازی از امکانات اضافی برخوردار می‌شوید. ، مسدود کردن تبلیغات نیست. امروزه بازی های بد بسیار زیادی وجود دارد – به خصوص از آنجایی که همه نوع مردم شروع به ساخت بازی با استفاده از موتور Unity کرده اند – به سختی می توانید بازی های بدون آگهی پیدا کنید.

این مقاله نتیجه می گیرد که هیچ راه قانونی برای مسدود کردن تبلیغات در مورد بازی های آنلاین وجود ندارد. و از آنجایی که حدود 80 درصد از بازی های اندروید فقط آنلاین هستند، برای اجتناب از تماشای تبلیغات مشکل خواهید داشت. اگر یک پخش کننده GamStop هستید و می خواهید یک تجربه بدون تبلیغات داشته باشید، باید به بازی هایی با رتبه بندی خوب و بارگیری های زیاد پایبند باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *