مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه مشاهده تاریخچه تغییر نام کاربری در اینستاگرام

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

چند دلیل برای بررسی تغییرات نام کاربری حساب اینستاگرام وجود دارد از جمله بررسی تغییر نام یک شیاد یا کلاه بردار یا اینکه بخواهید نام قبلی شخصی را از روی کنجکاوی بدانید ، در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه اینکار را انجام دهید.

اینستاگرام کاربران و مشاغل زیادی دارد. اما مانند هر پلتفرم دیگر رسانه های اجتماعی، همیشه نمی توانید مطمئن باشید که شخص طرف مقابل قابل اطمینان میباشد یا خیر.

یکی از راه‌های تشخیص اکانت جعلی اینستاگرام، بررسی اینکه آیا اخیراً نام کاربری خود را تغییر داده است یا خیر. اگر یک حساب تجاری مرتباً نام کاربری را تغییر می‌دهد، این احتمال وجود دارد که با فردی شیاد طرف هستید.

مرتبط:«کاربر پیدا نشد» در اینستاگرام به چه معناست

اما آیا می توانید نام کاربری قبلی یک حساب کاربری را در اینستاگرام پیدا کنید؟ و چرا مردم در وهله اول نام کاربری اینستاگرام را تغییر می دهند؟ در اینجا آنچه باید بدانید و نحوه مشاهده تعداد دفعاتی که شخصی نام کاربری خود را در اینستاگرام تغییر داده است، آورده شده است.

چرا افراد نام کاربری اکانت اینستاگرام را تغییر می دهند؟

دو دلیل اصلی وجود دارد که افراد یا مشاغل تصمیم به تغییر نام کاربری در پروفایل رسانه های اجتماعی خود می گیرند. یکی از دلایل تغییر نام کاربری حساب کاربری در اینستاگرام، ایجاد یک نام کاربری به یاد ماندنی یا کاربرپسندتر است.

با این حال، این نمایه‌ها نام خود را اغلب تغییر نمی‌دهند، زیرا کسب‌وکارها و افراد به طور یکسان اغلب قبل از انتخاب نام تجاری یا نام کاربری فکر می‌کنند. و اگر تصمیم به تغییر نام تجاری یا نام کاربری داشته باشند، برای مدت طولانی به همین شکل باقی خواهد ماند.

مرتبط:نحوه دیدن اکانت خصوص در اینستاگرام بدون فالو کردن

دلیل دیگر تغییر نام کاربری اینستاگرام ممکن است به دلیل انگیزه های مخرب باشد – برای اینکه قربانیان کلاهبرداری پیدا کردن حساب را در آینده سخت کنند. این مهم است زیرا کلاهبرداران می دانند که قربانیان جزئیات حساب اینستاگرام خود را با نام کاربری پیدا می کنند.

شبکه ای از نمادهای برنامه تلفن همراه که اینستاگرام را به طور برجسته نشان می دهد

اگر شخصی نام کاربری خود را تغییر دهد و حساب شما را مسدود کرده باشد، در آینده نمی توانید حساب او را ببینید. حتی بدتر از آن، اینستاگرام همچنین گزینه ای برای مسدود کردن یک حساب واحد و هر حساب جدیدی که ممکن است یک کاربر مسدود شده ایجاد کند، ارائه می دهد.

به عنوان یک کاربر اینستاگرام، نمی توانید بگویید که هدف هر تغییر نام کاربری چه دلیلی است. اما بررسی اینکه آیا یک حساب دارای تعداد تغییرات مشکوکی است، همیشه مفید است. دانستن چگونگی شناسایی اطلاعات جعلی آنلاین در عصر حاضر اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.

 

به همین دلیل، اینستاگرام روشی برای بررسی تعداد دفعاتی که یک حساب کاربری در گذشته اخیر نام کاربری خود را تغییر داده، محل قرارگیری یک حساب کاربری و زمان ایجاد آن اضافه کرده است. این ویژگی ها شما را قادر می سازد حتی از کلاهبرداری های پیچیده رسانه های اجتماعی جلوگیری کنید.

آیا می توانید نام های کاربری قبلی شخصی را در اینستاگرام بررسی کنید؟

در گذشته، تاریخچه نام کاربری اینستاگرام یک حساب کاربری و تاریخ خاصی که یک نام کاربری خاص ایجاد شده است را می دیدید. بسته به اینکه حساب کاربری چقدر نام کاربری خود را تغییر می دهد، چندین نام کاربری قبلی را مشاهده خواهید کرد. با این حال، دیگر نه.

اینستاگرام اکنون تنها تعداد دفعاتی را که یک حساب کاربری در گذشته نام کاربری خود را تغییر داده است نمایش می دهد.

نحوه بررسی تاریخچه تغییر نام کاربری در اینستاگرام

اینستاگرام یک راه آسان برای بررسی اینکه آیا یک حساب کاربری خاص اخیراً نام کاربری خود را تغییر داده است ارائه می دهد.

برای کشف تعداد دفعاتی که یک حساب کاربری اینستاگرام نام کاربری خود را تغییر داده است، این مراحل را دنبال کنید:

منوی اکانت اینستاگرام

صفحه درباره حساب کاربری در اینستاگرام
تاریخچه تغییر نام کاربری اکانت

 

  1. به صفحه نمایه یک حساب کاربری بروید.
  2. روی منوی سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید.
  3. از پنجره پاپ آپ گزینه About This Account را انتخاب کنید.
  4. روی نام‌های کاربری سابق ضربه بزنید. در صفحه بعدی، اینستاگرام تعداد دفعاتی که اکانت در گذشته نام کاربری خود را تغییر داده است را نمایش می دهد.

یکی از نقاط ضعف این ویژگی این است که در همه حساب های اینستاگرام در دسترس نیست. اگر گزینه About This Account را نمی بینید، ممکن است حساب این اطلاعات اضافی را در دسترس نداشته باشد.

نکته دیگر در مورد این روش این است که شما فقط تغییرات نام کاربری را خواهید دید که اخیراً اتفاق افتاده است. اگر آنها برای مدت طولانی نام کاربری را تغییر نداده باشند، اینستاگرام به شما خواهد گفت که حساب کاربری هرگز این کار را نکرده است، که ممکن است درست یا نادرست باشد.

مشاهده نکردن تغییر نام کاربری اخیر مثبت است و این یکی از اولین چیزهایی است که همیشه باید برای جلوگیری از کلاهبرداری اینستاگرام به آن توجه کنید. یکی از تغییرات اخیر نام کاربری اینستاگرام بد نیست زیرا ممکن است به دلیل قانونی اتفاق افتاده باشد. اما تغییرات مکرر می تواند یک پرچم قرمز باشد.

قبل از خرج کردن بررسی کنید

اینستاگرام همچنان به تجارت الکترونیک ادامه می دهد و کسب و کارهای زیادی وجود دارند که محصولات و خدمات را در این پلتفرم می فروشند. اینفلوئنسرها همچنین کالاهای خود را در برنامه اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو می‌فروشند.

همانطور که پلتفرم بیشتر به سمت خرید آنلاین گرایش پیدا می کند، مهم است که بدانید چگونه پروفایل های جعلی را از پروفایل های قانونی متمایز کنید.

تاریخچه تغییر نام کاربری اکانت های اینستاگرام نقش مهمی در کشف مشروعیت یک حساب کاربری دارد. برای مشاهده تاریخچه تغییر نام کاربری هر حساب کاربری اینستاگرام مراحل بالا را دنبال کنید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *