مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه نمایش برنامه های مخفی در ایفون

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

شما واقعا نمی توانید برنامه ها را در آیفون پنهان کنید، اما می توانید پیدا کردن آنها را سخت کنید. اگر نمی توانید برنامه ای را در صفحه اصلی آیفون خود پیدا کنید، ممکن است همچنان در کتابخانه برنامه شما موجود باشد. همچنین، برخی از خریدهای برنامه پنهان را می توان فاش کرد. در اینجا نحوه انجام هر دو آمده است.

برنامه‌های “مخفی” را نمایان کنید

با شروع iOS 14، اپل یک صفحه App Library را به آیفون شما معرفی کرد که فهرستی سازمان یافته از تمام برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما را نشان می دهد. برنامه‌ای را می‌توان بر روی آیفون نصب کرد که در صفحه اصلی شما فهرست نشده است اما همچنان در کتابخانه برنامه شما قابل دسترسی است. اگر اینطور است، می توانید به راحتی برنامه را به صفحه اصلی خود اضافه کنید.
برای باز کردن App Library خود، بارها و بارها روی صفحه اصلی نمادها به سمت چپ بکشید تا به آخرین صفحه برسید، سپس یک بار دیگر انگشت خود را بکشید تا App Library باز شود. شبکه‌ای از نمادها را در دسته‌های مختلف خواهید دید که نشان‌دهنده برنامه‌هایی است که نصب کرده‌اید. روی نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید و نام برنامه مورد نظر خود را تایپ کنید.
نام برنامه را در نوار جستجوی App Library تایپ کنید.
وقتی آن را پیدا کردید، انگشت خود را روی نماد آن در لیست نتایج ضربه بزنید و نگه دارید. در منوی ظاهر شده، «افزودن به صفحه اصلی» را انتخاب کنید.
در منوی پاپ آپ کتابخانه برنامه روی «افزودن به صفحه اصلی» ضربه بزنید.
پس از آن، می توانید به صفحه اصلی خود برگردید و نماد برنامه ای را که به تازگی به صفحه اصلی خود اضافه کرده اید، در یکی از صفحات مشاهده خواهید کرد.
در آینده، اگر می‌خواهید همه برنامه‌های تازه دانلود شده به‌طور خودکار در صفحه اصلی شما ظاهر شوند، برنامه تنظیمات را باز کنید و روی «صفحه اصلی» ضربه بزنید. سپس یک علامت تیک در کنار «افزودن به صفحه اصلی» اضافه کنید.

خریدهای پنهان برنامه در آیفون خود را آشکار کنید

با استفاده از تنظیمات Apple ID خود، می‌توانید خریدهای قبلی مواردی مانند برنامه‌ها را پنهان کنید. اگر نمی‌توانید برنامه‌ای را که می‌خواهید دانلود کنید در تاریخچه خرید خود پیدا کنید، تنظیمات را باز کنید و روی Apple ID خود در بالا ضربه بزنید. سپس “Media & Purchases” را انتخاب کنید و روی “Hidden Purchases” ضربه بزنید.
روی «خریدهای پنهان» ضربه بزنید.
در صفحه بعدی، لیستی از خریدهایی را که قبلاً پنهان کرده‌اید، مشاهده خواهید کرد. روی «Unhide» در پشت هر برنامه‌ای که می‌خواهید دوباره نمایش دهید ضربه بزنید.
روی "Unhide" ضربه بزنید.
پس از آن، برنامه در تاریخچه خرید شما ظاهر می شود (تنظیمات > Apple ID > رسانه و خرید > سابقه خرید). اگر برنامه قبلاً روی آیفون شما نصب نشده است، باید آن را دوباره از اپ استور دانلود کنید.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *