مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه کپی کردن لیست پخش Spotify

Spotify تعداد زیادی لیست پخش برای انتخاب دارد. اگر لیست پخشی را پیدا کردید که دوست دارید، اما چند آهنگ وجود دارد که می‌خواهید تغییر دهید، می‌توانید آن را کپی کرده و خودتان آن را سفارشی کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه  این یک راه عالی برای ایجاد لیست های پخش شخصی شده بدون نیاز به شروع از ابتدا است. می توانید یک لیست پخش از پیش ساخته شده نزدیک به آنچه می خواهید پیدا کنید و سپس آن را کپی کنید و خودتان سنگ تمام بگذارید.
توجه:  کپی کردن لیست‌های پخش Spotify فقط از دسک‌تاپ و برنامه وب امکان‌پذیر است. ما از برنامه دسکتاپ استفاده خواهیم کرد، اما در وب یکسان به نظر می رسد.
ابتدا برنامه Spotify را روی دسکتاپ یا وب باز کنید و لیست پخشی را که می خواهید کپی کنید پیدا کنید.
کپی کردن لیست آهنگ در اسپتی
سپس، روی اولین آهنگ در لیست پخش کلیک کنید تا برجسته شود.
روی اولین آهنگ در اسپری کلیک کنید
اکنون می‌توانید Ctrl+A (Cmd+A در Mac) را فشار دهید تا همه آهنگ‌ها را انتخاب کنید. همچنین می توانید کلید Shift را نگه داشته و آخرین آهنگ موجود در لیست پخش را کلیک کنید.
دکمه کنترل را بگیرید و همه را نگه دارید
روی آهنگ های هایلایت شده کلیک راست کرده و Add to Playlist > Add to New Playlist را انتخاب کنید.

روی اسپیدی بروید

این یک لیست پخش با تمام آهنگ های انتخاب شده ایجاد می کند و به طور پیش فرض با اولین آهنگ موجود در لیست پخش عنوان می شود. سپس می‌توانید عنوان و جلد را مانند هر یک از لیست‌های پخش شخصی خود تغییر دهید.
خودشه! بروید و آهنگ های دلخواه خود را حذف یا اضافه کنید. شما اکنون صاحب مفتخر این لیست پخش هستید، پس آن را از آن خود کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا