مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه گرفتن اسکرین شات در ساعت گلکسی

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

اگر دستگاهی دارای صفحه نمایش باشد، به احتمال زیاد کسی بخواهد از آن اسکرین شات بگیرد. شما می‌توانید در ساعت گلکسی سامسونگ نیز اسکرین شات بگیرید، و آنقدرها هم که فکر می‌کنید پیچیده نیست.

دو نوع ساعت گلکسی سامسونگ وجود دارد: مدل‌های جدیدتر که دارای سیستم عامل Wear OS هستند و مدل‌های قدیمی‌تر تایزن OS. روند گرفتن اسکرین شات در هر دو متفاوت است، اما ما هر روش را به شما نشان خواهیم داد.

ساعت هوشمند گلکسی

 

گرفتن اسکرین شات در Galaxy Watch (Wear OS)

ساعت‌های Galaxy Watch 4، Galaxy Watch 5 و ساعت‌های جدیدتر سامسونگ از نرم‌افزار Wear OS استفاده می‌کنند. یک راه آسان برای دانستن این است که آیا فروشگاه Google Play را می توان در ساعت پیدا کرد یا خیر.

برای این ساعت‌ها، دکمه‌های Home و Back را همزمان فشار دهید. می‌بینید که صفحه فلش می‌شود و اسکرین شات برای یک ثانیه روی صفحه ظاهر می‌شود.
هر دو دکمه را فشار دهید.

یک اعلان در تلفن متصل شما ظاهر می شود که می توانید برای مشاهده اسکرین شات در برنامه گالری انتخابی خود انتخاب کنید.

خودشه! اسکرین شات ها به صورت خودکار به گوشی شما ارسال می شوند. شما لازم نیست کاری انجام دهید تا این اتفاق بیفتد.

گرفتن اسکرین شات در ساعت گلکسی (سیستم عامل تایزن)

ساعت‌های گلکسی واچ 3 و قدیمی‌تر سامسونگ از سیستم عامل تایزن استفاده می‌کنند. اگر ساعت به جای فروشگاه Google Play دارای Galaxy Store باشد، می‌توانید متوجه شوید که آیا ساعت دارای سیستم عامل تایزن است یا خیر.

ابتدا کلید Home (دکمه پایین) را فشار دهید و از چپ به راست روی صفحه بکشید. وقتی اسکرین شات گرفته شد، صفحه چشمک خواهد زد.
صفحه اصلی را فشار دهید و از سمت چپ بکشید.

برای ارسال اسکرین شات به گوشی خود، باید تصویر را در برنامه «گالری» در ساعت خود باز کنید، نماد «گزینه‌های بیشتر» را انتخاب کنید و «ارسال به تلفن» را انتخاب کنید.

روی «ارسال به تلفن» ضربه بزنید.

اسکرین شات به گوشی شما ارسال می شود و در برنامه گالری مورد نظر شما قابل مشاهده خواهد بود. متأسفانه، این به طور خودکار اتفاق نمی افتد، بنابراین باید هر بار این کار را انجام دهید.

مرتبط:نحوه گرفتن اسکرین شات در آیفون بدون دکمه هوم یا پاور

تمام چیزی که وجود دارد همین است! این تجربه در مدل‌های جدیدتر Galaxy Watch با Wear OS بسیار آسان‌تر است، اما در همه ساعت‌های Galaxy امکان‌پذیر است. خوشبختانه، گزینه های زیادی مانند گوشی های سامسونگ گلکسی وجود ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *