مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه یافتن ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی در نقشه گوگل

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

جایگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی به اندازه پمپ بنزین ها زیاد نیست. همچنین تشخیص آنها از جاده دشوارتر است. خوشبختانه، Google Maps پیدا کردن شارژر برای ماشین الکتریکی شما را آسان می کند.

 

نوع پلاگین خود را اضافه کنید

قبل از شروع جستجوی ایستگاه های شارژ، باید به Google Maps بگویید که وسیله نقلیه دوستدار محیط زیست شما از چه نوع دوشاخه استفاده می کند. این تضمین می کند که فقط شارژرهای سازگار برای وسیله نقلیه خود را پیدا کنید.

خودروی الکتریکی چگونه کار می کند؟

Google Maps را در iPhone، iPad یا دستگاه Android خود باز کنید. روی نماد نمایه خود در نوار جستجو ضربه بزنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

به "تنظیمات" بروید.

به پایین بروید و “Electric Vehicle Settings” را انتخاب کنید.

روی «تنظیمات خودروی الکتریکی» ضربه بزنید.

روی نماد مثبت برای “افزودن دوشاخه” ضربه بزنید و نوع دوشاخه را برای وسیله نقلیه خود انتخاب کنید.

روی «افزودن دوشاخه» ضربه بزنید و یک پلاگین را انتخاب کنید.

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. اکنون Google Maps می داند که به چه نوع شارژر نیاز دارید.

ایستگاه های شارژ EV را پیدا کنید

Google Maps را در iPhone، iPad یا دستگاه Android خود باز کنید. به سمت راست دسته بندی های فهرست شده در زیر نوار جستجو بروید و روی «بیشتر» ضربه بزنید.

"بیشتر" را انتخاب کنید.

به بخش «خدمات» بروید. در اندروید و آیفون کمی متفاوت به نظر می رسد، اما «شارژ خودروی الکتریکی» را خواهید دید.

"شارژ خودروی الکتریکی" را انتخاب کنید.

با این کار لیستی از نتایج در منطقه شما ظاهر می شود. می‌توانید بر اساس ارتباط یا فاصله مرتب‌سازی کنید، اکنون باز کنید، رتبه‌بندی برتر را انجام دهید و نوع اتصال را انتخاب کنید—که قبلاً در بالا انجام دادیم.

گزینه های مرتب سازی نتایج

نتایج خود شامل بسیاری از اطلاعات مفید نیز هستند. می توانید سرعت شارژ و تعداد ایستگاه های شارژ را مشاهده کنید. برای شروع حرکت به سمت شارژر، روی نماد مسیرها ضربه بزنید.

به ایستگاه شارژ بروید.

اضافه کردن ایستگاه های شارژ EV به مسیر

اگر در حال رانندگی هستید و باید یک ایستگاه شارژ پیدا کنید، می‌توانید به سادگی یک توقف به مسیر ناوبری موجود خود اضافه کنید. این کار مانند افزودن یک پمپ بنزین – یا هر ایستگاه دیگر – در حین ناوبری کار می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل موجود در راهنمای ما را برای یافتن بنزین در مسیر خود با Google Maps دنبال کنید، اما به جای آن «ایستگاه های شارژ EV» را جستجو کنید. نتایج را خواهید دید و می توانید انتخاب کنید که کدام شارژر را به مسیر خود اضافه کنید.

یک ایستگاه شارژ اضافه کنید.

ممکن است به نظر برسد که دنیا همچنان طرفدار وسایل نقلیه گازسوز است، اما لازم نیست وقتی صحبت از Google Maps به میان می‌آید، کنار گذاشته شوید. مطمئن شوید که از همه ویژگی‌های Maps برای به حداکثر رساندن سفرهای خود استفاده می‌کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *