مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

نحوه bind نارنجک ها در CS:GO برای بهینه سازی گیم پلی

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

CS:GO bind چیزی نیست جز اتصال یک اکشن منحصر به فرد درون بازی که به طور پیش فرض به یک کلید خاص وجود ندارد.
Bind نارنجک واقعاً مفید هستند زیرا بازیکنان را از دردسر دوچرخه سواری در تمام ابزارها نجات می دهد و به آنها کمک می کند مستقیماً موردی را که می خواهند تجهیز کنند.
در اینجا لیستی از باندهای نارنجک وجود دارد که می توانید از آنها برای بهینه سازی گیم پلی و بهبود به عنوان یک بازیکن استفاده کنید.

Binding Grenades یکی از مهمترین و حیاتی ترین جنبه های CS:GO است که هر بازیکنی باید از آن برای بهینه سازی گیم پلی خود استفاده کند. «Grenade Bind» در CS:GO به سادگی به معنای تجهیز یک ابزار منحصر به فرد مانند Flashbang، Smoke، HE یا Molotov با فشار دادن یک دکمه خاص است. اتصال ابزارهای مختلف باعث صرفه جویی در وقت بازیکن می شود و از سردرگمی جلوگیری می کند، زیرا لازم نیست با فشار دادن مداوم “4” در همه آنها چرخش کنند. در عوض، آنها قادر خواهند بود ابزار دقیق مورد نیاز برای یک موقعیت خاص را تجهیز کنند و به طور خودکار کارایی خود را افزایش دهند و گیم پلی خود را بهینه کنند.

مرتبط: راهنمای کامل نارنجک در بازی csgo

هر بازیکن CS:GO، چه تازه شروع کرده باشد و چه مدتی است که آن را بازی کرده است، باید به عنوان بخشی از گیم پلی خود، باندهای نارنجکی را القا کند. کلید اقدام پیش‌فرض «4» برای استفاده بسیار خسته‌کننده است، زیرا مانع از تجهیز ابزار دقیق مورد نیاز بازیکن می‌شود. در عوض، آنها باید از طریق تمام ابزارهایی که در حال حاضر در اختیار دارند عبور کنند و این اغلب منجر به سردرگمی زیادی می شود.

نحوه اتصال نارنجک ها در CS:GO برای بهینه سازی گیم پلی - راهنمای کامل

تخصیص هر ابزار به یک کلید متفاوت همیشه بهتر است

برای بهینه سازی بهتر گیم پلی کلی، بازیکنان به سادگی می توانند ابزارهای مختلف را به طور کلی به کلیدهای مختلف متصل کنند. این به آن‌ها کمک می‌کند که فوراً با ابزار عالی در موقعیت‌های مختلف واکنش نشان دهند، پخش کننده کامل و همچنین ابزار تأثیرگذارتر شود. در اینجا نحوه اتصال ابزارهای مختلف با استفاده از “CS:GO Command Console” آمده است.

Flashbang Bind

bind ‘x’ “use weapon_flashbang”

دستور کنسول زیر به شما کمک می‌کند تا عمل تجهیز ابزار Flashbang را به هر کلید دلخواه خود متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که «x» را با کلیدی که می‌خواهید این عمل خاص را به آن اختصاص دهید جایگزین کنید.

Smoke Bind

bind ‘x’ «use weapon_smokegrenade»

دستور کنسول زیر به شما کمک می کند تا عمل تجهیز دقیق ابزار Smoke را به هر کلید دلخواه خود متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که «x» را با کلیدی که می‌خواهید این عمل خاص را به آن اختصاص دهید جایگزین کنید.

HE Granade Bind

bind ‘x’ “use weapon_hegrenade”

دستور کنسول زیر به شما کمک می کند تا عمل تجهیز ابزار HE را به هر کلید دلخواه خود متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که «x» را با کلیدی که می‌خواهید این عمل خاص را به آن اختصاص دهید جایگزین کنید.

Molotov & Incendiary Bind

bind ‘x’ “use weapon_molotov; use weapon_incgrenade”

دستور کنسول زیر به شما کمک می کند تا عمل تجهیز دقیق ابزار Molotov and Incendiary را به هر کلید دلخواه خود متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که «x» را با کلیدی که می‌خواهید این عمل خاص را به آن اختصاص دهید جایگزین کنید.

Decoy Bind

bind ‘x’ “use weapon_decoy”

دستور کنسول زیر به شما کمک می کند تا عمل تجهیز ابزار Decoy را به هر کلید دلخواه خود متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که «x» را با کلیدی که می‌خواهید این عمل خاص را به آن اختصاص دهید جایگزین کنید.

بیند یکجا نارنجک ها

نارنجک های بازی csgo

همچنین می‌توانید همه ابزارهای کمکی را با یک فرمان کنسول جهانی متصل کنید. اگر نمی‌خواهید آن‌ها را به‌صورت جداگانه به‌صورت فهرست‌شده در بالا اختصاص دهید،

bind ‘a’ “use weapon_flashbang”;bind “b” “use weapon_smokegrenade”;bind “c” “use weapon_hegrenade”;bind “d” “use weapon_molotov; use weapon_incgrenade”

دستور کنسول زیر به شما کمک می کند تا هر ابزار را به یک کلید جداگانه به انتخاب خود متصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلیدهای a، b، c، d را با هر کلیدی که می خواهید به ترتیب برای Flashbang، Smoke، HE و Incendiary اختصاص دهید، جایگزین کنید.

صفحه خرید نارنجک در بازی csgo

Grenade bind یکی از بهترین و مهم ترین CS:GO bind است که هر بازیکنی باید در بازی اجرا کند. این به شدت بازی شما را بهبود می‌بخشد و هر بازیکنی که از آن استفاده می‌کند طی چند روز رشد خود را احساس می‌کند. همچنین، این تازه شروع است، هنگامی که شروع به استفاده از این پیوند اولیه کردید و به آن عادت کردید، بسیاری دیگر وجود دارند که می‌توانید بیشتر امتحان کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *