مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

همه چی درباره سازگاری کنسول PS5

همه چی درباره سازگاری کنسول PS5 : حق ثبت اختراعی که اخیراً کشف شده است باعث می شود مردم فکر کنند که معمار سیستم مارک سرنی راه حلی برای ویژگی سازگاری با عقب PS5 پیدا کرده است.

سازگاری کنسول سونی PS5

حق ثبت اختراعی که اخیراً کشف شده است باعث می شود مردم فکر کنند که معمار سیستم مارک سرنی راه حلی برای ویژگی سازگاری با عقب PS5 پیدا کرده است.

همه چی درباره سازگاری کنسول PS5

اولین بار توسط کاربر توییتر shaunmcilroy@ مشاهده شد، این حق اختراع را می توان در وب سایت اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) مشاهده کرد و به عنوان “سازگاری به عقب از طریق استفاده از ساعت جعلی و کنترل فرکانس دانه ریز” فهرست شده است.
بیشتر بدانید : فایرفاکس 96 مناسب برای افرادی که به دنبال تماس ویدیویی میباشند
سونی متقاضی است، در حالی که اختراع آن به مارک سرنی و یکی از دیوید سیمپسون، احتمالاً همان دیوید سیمپسون که در حال حاضر برنامه نویس اصلی در Naughty Dog است، نسبت داده می شود.
همه چیز کمی پیچیده است، اما نکته اصلی این است که، در صورت اجرا، این امکان را به PS5 می دهد تا بازی های فیزیکی را برای سیستم های قدیمی تر، مانند پلی استیشن 3، پلی استیشن 2، و شاید حتی پلی استیشن وان انجام دهد.

مردم گذشته را دوست دارند

سازگاری Backwards چیزی شبیه به یک فکر بعدی برای سونی بوده است. PS4 کاملاً فاقد آن بود و PS5 در حال حاضر فقط قادر به اجرای بازی های PS4 (و حتی در آن زمان، نه همه آنها) است.

Xbox Series X

این را با Xbox Series X مقایسه کنید که با بازی‌های منتشر شده برای Xbox One، Xbox 360 و حتی Xbox اصلی سازگاری دارد.
در حالی که دارندگان PS5 از چنین پیشرفتی استقبال می کنند، هیچ تضمینی وجود ندارد که سونی واقعاً آن را اجرا کند. شرکت هایی مانند سونی به طور منظم حق ثبت اختراع و علائم تجاری را صرفاً برای اطمینان از مالکیت ثبت می کنند، نه لزوماً برای پیگیری آنها.

اجرای بازی های منتخب PS2 و PS3

امکان اجرای بازی های منتخب PS2 و PS3 به صورت دیجیتالی از طریق سرویس پخش PlayStation Now وجود دارد. با این حال، در حال حاضر، کارت‌های هدیه PS Now از خرده‌فروشان برداشته می‌شوند، و این شک و شبهه را افزایش می‌دهد که سونی در حال آماده‌سازی برای حذف PS Now به نفع یک سرویس جدید است تا بتواند بهتر از Xbox Game Pass استفاده کند. ما فقط امیدواریم جایگزین سونی راه را برای سازگاری گسترده تر در سال های آینده هموار کند.
بیشتر بدانید :PlayStation VR 2:مشخصات PSVR 2، ویژگی‌ها و هر آنچه که باید بدانید
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا