مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چه مدت طول می کشد تا یک مکانیک خودرو شوید؟

آیا تبدیل شدن به یک مکانیک خودرو شغل مناسبی برای شماست؟تکنسین های خودرو به طور مداوم با چالش های جدیدی برای مقابله و راه حل هایی برای یافتن مواجه می شوند. آن‌ها می‌توانند اشتیاق خود را برای وسایل نقلیه دنبال کنند و در عین حال مشتریان و مشتریان را خوشحال کنند.

چه مدت طول می کشد تا یک مکانیک خودرو شوید؟

اگر نمی‌پرسید چقدر طول می‌کشد تا یک تکنسین خودرو شوید، بدانید که می‌توانید آموزش‌هایی را در کمتر از یک سال تکمیل کنید که شما را برای یک موقعیت ابتدایی به عنوان تکنسین خودرو آماده می‌کند. ۷ زمان واقعی برای تبدیل شدن به یک خودروساز تکنسین به مدرسه ای که در آن شرکت می کنید، دوره ها و تخصص هایی که دنبال می کنید و فرصت های شغلی موجود در منطقه ای که می خواهید کار کنید بستگی دارد.

در این راهنما در مورد آنچه برای تبدیل شدن به یک تکنسین خودرو لازم است و مدت زمان تحصیل مکانیک بیشتر بدانید. مکانیک‌های خودرو، که به عنوان تکنسین‌های خودرو نیز شناخته می‌شوند، در ایالات متحده مورد تقاضا هستند و صدها هزار نفر در نمایندگی‌ها، تعمیرگاه‌های خودرو و به عنوان تکنسین سیار در سراسر کشور کار می‌کنند.

آیا تبدیل شدن به یک مکانیک خودرو شغل مناسبی برای شماست؟

آماده شدن برای شغلی به عنوان مکانیک خودرو

با توجه به اداره آمار کار ایالات متحده (BLS)، کارفرمایان ترجیح می دهند که تکنسین های خودرو یک برنامه فوق ثانویه را تکمیل کرده باشند. در حالی که آموزش رسمی همیشه مورد نیاز نیست، اغلب لازم است. در بسیاری از موارد، آموزش می تواند به متقاضی برتری نسبت به فردی که هیچ کدام را کامل نکرده است، بدهد. به این دلیل که آموزش تکنسین خودرو به کارفرما نشان می‌دهد که شما مهارت‌ها و دانش لازم برای موفقیت در یک موقعیت سطح ابتدایی را دارید، که زمان مورد نیاز برای آموزش در حین کار را کاهش می‌دهد.

بیشتر بخوانید :نحوه کپی کردن اسکرین شات ها از Oculus Quest 2 به رایانه شخصی یا مک

اگر می‌دانید که می‌خواهید شغلی به عنوان یک تکنسین خودرو داشته باشید، خبر خوب این است که برنامه‌ها هر چند هفته یکبار شروع می‌شوند، بنابراین می‌توانید زمانی که آماده شدید، وارد آن شوید. تا زمانی که شرایط آموزشی را برآورده کنید، می توانید وارد برنامه ای شوید که نیازی به تجربه کالج نیست.

آیا تبدیل شدن به یک مکانیک خودرو شغل مناسبی برای شماست؟

تکنسین های خودرو کارهای زیادی برای حل مشکلات انجام می دهند. آنها از رایانه برای تشخیص مشکلات خودرو و بررسی فیزیکی خودروها استفاده می کنند. آنها از ابزارهای دستی و برقی برای تعمیر و تعویض قطعات استفاده می کنند. علاوه بر کار فیزیکی، تکنسین های خودرو باید ارتباطاتی عالی داشته باشند و پشتیبانی واضح و دوستانه از مشتری ارائه دهند.

اگر این مجموعه مهارت ها شما را مورد توجه قرار می دهد، ممکن است برای شغلی به عنوان تکنسین خودرو مناسب باشید. به علاوه، علاقه به خودروها، فناوری و طراحی ضروری است.

برای تبدیل شدن به یک مکانیک خودرو به چه تحصیلاتی نیاز دارید؟

طبق BLS، در حالی که دوره‌های خودروی دبیرستان پیش‌زمینه خوبی برای تکنسین خودرو ارائه می‌دهند، فارغ‌التحصیلان دبیرستان معمولاً برای واجد شرایط شدن کامل نیاز به آموزش رسمی تکنسین خودرو دارند.

BLS می‌گوید بهترین آمادگی برای موقعیت‌های تکنسین خودرو در سطح ابتدایی، یک مدرسه تجاری یا برنامه تحصیلات تکمیلی است. این برنامه ها تمرین عملی روی وسایل نقلیه را برای دانش آموزان فراهم می کند. دانش آموزان قادر به یادگیری در یک محیط حمایتی هستند که در آن اشتباه کردن قابل قبول است تا دانش آموزان بتوانند بر مهارت های خودروسازی تسلط پیدا کنند. این امر نیاز به آموزش گسترده در حین کار را از بین می برد، اگرچه تکنسین ها در تمام مراحل شغلی خود با ظهور فناوری جدید خودرو به یادگیری در محل کار خود ادامه می دهند.

یک مکانیک خودرو چقدر درآمد دارد؟

طبق BLS، متوسط ​​حقوق سالانه تکنسین‌ها و مکانیک‌های خدمات خودرو در ایالات متحده 44050 دلار در ماه مه 2020 بود. این بدان معناست که نیمی از تکنسین‌های خودرو بیشتر و نیمی کمتر درآمد داشتند. به خاطر داشته باشید که حقوق به عوامل مختلفی از جمله تجربه، کارفرما، تقاضا و هزینه زندگی در منطقه بستگی دارد.

چشم انداز شغلی برای تکنسین های خودرو چیست؟

طبق BLS، انتظار می‌رود که کل استخدام تکنسین‌های خودرو تا سال 2030 از 705000 نفر فراتر رود.47 BLS همچنین بیان می‌کند که انتظار می‌رود تعداد وسایل نقلیه در حال استفاده همچنان در حال افزایش باشد، که به این معنی است که تکنسین‌های خدمات سطح پایه بیشتری برای کار روی این وسایل نقلیه مورد نیاز خواهند بود.

بیشتر بخوانید :  مایع ترمز چه کاری انجام می دهد؟

در سال 2020، بزرگترین کارفرمایان مکانیک و تکنسین های خدمات خودرو به شرح زیر بودند:

فروشندگان خودرو: 33%

تعمیر و نگهداری مکانیک و برق خودرو: 28%

کارگران خوداشتغال: 11%

قطعات خودرو، لوازم جانبی و فروشگاه های تایر: 8%

تکنسین ها و مکانیک های خدمات خودرو در هر ایالت یافت می شوند، با بیشترین تعداد کارمند در سال 2020 در کالیفرنیا، تگزاس، فلوریدا، نیویورک و پنسیلوانیا.

چقدر تحصیلات لازم است تا یک مکانیک کارشناسی ارشد شوید؟

مکانیک های کارشناسی ارشد دارای گواهینامه ASE هستند. صدور گواهینامه نیاز به امتحان و حداقل دو سال سابقه کار دارد. با UTI، برنامه اصلی خودرو به یک سال تجربه مورد نیاز برای صدور گواهینامه ASE اختصاص دارد. دانش آموزان UTI همچنین مهارت ها و دانش هایی را می آموزند که آنها را برای قبولی در امتحانات ASE آماده می کند.

چگونه می توان یک تکنسین تعمیر تصادف شد؟

BLS گزارش می دهد که صدور گواهینامه صنعت برای تبدیل شدن به یک تکنسین تعمیر تصادف بسیار مهم است. برنامه های Collision Repair & Refinish Technology (CRRT) در UTI 51 تا 54 هفته طول می کشد تا تکمیل شود. این برنامه با برندهای پیشرو در صنعت توسعه داده شد و به دانش آموزان می آموزد که چگونه به طور موثر از فناوری، تجهیزات و ابزارهای موجود در صنعت تعمیر تصادف استفاده کنند.

فارغ التحصیلان UTI CRRT گواهینامه های I-CAR را برای تکنسین غیر سازه سطح 1، تکنسین سازه فولادی سطح I، تکنسین سازه آلومینیومی سطح 1 و تکنسین بازسازی سطح 2 دریافت می کنند. دانش آموزان می توانند گواهینامه های اضافی تعمیر برخورد را در طول دوره UTI دنبال کنند.

در مورد آموزش تکنسین خودرو اطلاعات کسب کنید

اگر می‌خواهید درباره برنامه آموزشی تکنسین خودرو UTI بیشتر بدانید، به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید یا با شماره 1-800-834-7308 تماس بگیرید. تیم پذیرش ما اینجاست تا به سوالات شما پاسخ دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *