مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه ببینید چه کسی پست های اینستاگرام شما را مشاهده کرده است

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

شما فقط می توانید ببینید چه کسانی پست واستوری های شمارا را در اینستاگرام مشاهده کرده اند. در این آموزش به نحوه انجام این کار میپردازیم.

اینستاگرام از زمان راه اندازی آن در سال 2010، پلتفرم مورد علاقه اینترنت برای اشتراک گذاری عکس در شبکه های اجتماعی بوده است. روزانه بیش از 95 میلیون عکس در اینستاگرام آپلود می شود، بنابراین شاید شما فقط کمی کنجکاو باشید که آیا می توانید ببینید چه کسی پست های اینستاگرام شما را مشاهده می کند یا خیر. ، داستان یا نمایه.

در اینجا چیزی است که باید در مورد آنچه که می توانید ردیابی کنید و چگونه ببینید چه کسی پست های اینستاگرام شما را مشاهده کرده است، بدانید…

مرتبط:بهترین مکان ها برای عکاسی اینستاگرام در ایران

 

آیا می توانید ببینید چه کسی اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

اینستاگرام به جزئیاتی در مورد اینکه چه کسی نمایه و محتوای شما را می‌بیند، بسیار کم است. به این ترتیب، تعجب آور نیست که سوالاتی مانند “آیا می توانید ببینید چه کسی پست اینستاگرام شما را مشاهده کرده است؟” بسیار محبوب هستند.

تا حدودی می‌توان دید چه کسی عکس‌ها و ویدیوهای اینستاگرام شما را مشاهده کرده است – اما این فقط در مورد Stories صدق می‌کند. متأسفانه، این برنامه برای پست‌های معمولی عکس و ویدیو این عملکرد را ندارد. به این ترتیب، نمی‌توانید ببینید چه کسی عکس‌ها یا ویدیوهای پست‌شده اینستاگرام شما را در فید شما مشاهده می‌کند، مگر اینکه آن‌ها آن را لایک کنند یا نظری بگذارند.

با این حال، می توانید ببینید که یک پست ویدیویی چند بازدید دارد.

اگر یک حساب تجاری در اینستاگرام دارید، می‌توانید تعداد بازدیدکنندگانی که در چند هفته گذشته داشته‌اید یا تعداد کاربرانی که محتوای شما را در فید خود دیده‌اند را نیز ببینید. اما شما نمی توانید لیست نام های کاربری را مشاهده کنید.

پست های معمولی محدود به اطلاعات مربوط به افرادی است که عکس شما را لایک کرده اند و روی پست نظر داده اند.
چگونه ببینید چه کسی استوری اینستاگرام شما را مشاهده کرده است

بنابراین اکنون که می دانید می توانید ببینید چه کسی استوری اینستاگرام شما را در طول روز مشاهده می کند، چگونه می توانید به این اطلاعات در برنامه دسترسی پیدا کنید؟

شما فقط باید این مراحل را دنبال کنید:

یک استوری اینستاگرام

یک استوری قدیمی اینستاگرام

 

جزئیات نمایش اینستاگرام

  1. با ضربه زدن روی داستان خود در بالا سمت چپ، استوری خود را باز کنید.
  2. انگشت خود را روی صفحه به سمت بالا بکشید. تعداد افراد و نام کاربری حساب افرادی که هر عکس یا ویدیو را در استوری شما مشاهده کرده‌اند را خواهید دید. فقط شما قادر به دیدن این اطلاعات هستید.

اگر استوری شما منقضی شده است (بیش از 24 ساعت از ارسال آن می گذرد)، می توانید تا 48 ساعت پس از نمایش آن، بررسی کنید که چه کسی آن را دیده است.

برای این کار به پروفایل خود بروید. سپس این مراحل را دنبال کنید:

  1. روی نماد با سه خط افقی در بالا سمت راست ضربه بزنید.
  2. روی Archive ضربه بزنید.
  3. اگر قبلاً در صفحه آرشیو داستان‌ها نیستید، روی عنوان در بالای صفحه ضربه بزنید تا منوی کشویی باز شود.
  4. آرشیو داستان ها را انتخاب کنید.
  5. روی داستانی که می‌خواهید بررسی کنید ضربه بزنید و روی صفحه به بالا بکشید یا روی نماد پایین سمت چپ ضربه بزنید.

تعداد بازدیدهای Story شامل بازپخش است. اگر همان حساب بیش از یک بار استوری شما را مشاهده کرده باشد، ممکن است تعداد بازدیدهای بیشتری نسبت به نام کاربری مشاهده کنید.

اگر می‌خواهید محتوای خود را بیشتر مورد توجه قرار دهید، مواردی وجود دارد که می‌توانید سعی کنید بازدیدهای بیشتری در استوری اینستاگرام خود داشته باشید.

مرتبط:نحوه مخفی کردن وضعیت اینستاگرام

 

چگونه ببینید ویدیوی اینستاگرام شما چند بازدید داشته است

می توانید بررسی کنید که ویدیوهای اینستاگرام شما چند بازدید دارند و آنها را از پست های عکس معمولی که فقط لایک نشان می دهند متفاوت می کند. با این حال، در صورت تمایل، می توانید تعداد لایک های پست های اینستاگرام خود را مخفی کنید.

برای بررسی اینکه چند نفر ویدیوی اینستاگرام شما را دیده اند، این مراحل را دنبال کنید:
2 تصویر
پست ویدیویی اینستاگرام
صفحه آمار ویدیو اینستاگرام

  1. به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی ویدیویی که می خواهید بررسی کنید ضربه بزنید.
  2. در زیر ویدیو، خواهید دید که ویدیوی شما تعداد بازدیدهای مشخصی داشته است. برای مشاهده کل بازدیدها و لایک ها روی گزینه [X] views ضربه بزنید.
  3. اولین عدد در صفحه زیر تعداد بازدیدهای ویدیوی شما است. عدد دوم تعداد لایک های ویدیوی شما است.

شما نمی‌توانید همه نام‌های کاربری بینندگان را به‌صورت جداگانه ببینید، اما می‌توانید در فهرست پیمایش کنید تا نام‌های کاربری همه کسانی که ویدیو را پسندیده‌اند ببینید. اگر به دنبال شخص خاصی هستید، می توانید از نوار جستجو در بالا استفاده کنید.

کل بازدیدها فقط برای ویدیوها در دسترس است. برای عکس‌ها، بخش جزئیات فقط فهرست کاربرانی را نشان می‌دهد که آن را پسندیده‌اند.

همچنین اگر یک حساب کاربری حرفه ای در اینستاگرام دارید، دکمه View Insights را در زیر پست های خود خواهید دید. برای ویدیوها، به جای ضربه زدن روی [X] views، View Insights را انتخاب کنید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره ویدیوی خود مشاهده کنید.

علاوه بر تعداد کل لایک‌ها، بازدیدها و نظرات، تعداد اشتراک‌گذاری‌ها و ذخیره‌ها را نیز مشاهده خواهید کرد. اینستاگرام همچنین تعداد اکانت‌هایی را که پست دریافت کرده و تاثیری که روی پروفایل شما از نظر بازدید و فالوهای جدید داشته را نشان می‌دهد.

 

آیا برنامه های شخص ثالثی وجود دارد که به شما امکان می دهد ببینید چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده کرده است؟

هنگامی که برنامه های مورد علاقه شما عملکردی را که آرزو می کردید داخلی داشته باشند را ندارند، چه کار می کنید؟ برخی از افراد ممکن است به جستجوی سریع یک جایگزین در قالب برنامه های شخص ثالث بپردازند. فریب هیچ اپلیکیشنی را نخورید که این ادعا را مطرح می کند.

در مقاله‌ای در Reader’s Digest، Alex Heid از SecurityScorecard خاطرنشان می‌کند: «هر چیزی که یک ویژگی را تبلیغ می‌کند که نشان دهد چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است، یک سرویس قانونی نخواهد بود و باید از آن اجتناب کرد، زیرا احتمالاً فقط یک برنامه است که برای جمع‌آوری داده‌ها برای کسانی که در آنجا وجود دارد. استفاده کن.»

اینستاگرام در سال 2016 توسط فیس بوک خریداری شد، بنابراین منطقی است که بین آنها همپوشانی وجود داشته باشد. آنها تنظیمات حریم خصوصی مشابهی دارند و شما نمی توانید ببینید چه کسی نمایه فیس بوک شما را مشاهده کرده است.

اینستاگرام به شما امکان می دهد جزئیاتی در مورد اینکه چه کسی محتوای شما را مشاهده کرده است را مشاهده کنید

شاید اینستاگرام در آینده چیزی اضافه کند تا کاربران بتوانند ببینند چه کسی عکس های آنها را مشاهده کرده است. اما در این میان، بیشترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که مراقب باشید چه کسی در استوری‌های شما زبانه می‌گذارد و ویدیوهای موجود در فید شما چقدر خوب عمل می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *