مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه بفهمیم شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

اگر اخیراً متوجه عدم وجود پست های شخص خاصی در فید اینستاگرام خود شده اید، ممکن است مدتی است که چیزی پست نکرده باشد – یا ممکن است شما را بلاک کرده باشد.

توجه: وقتی شخصی شما را بلاک کرده است اینستاگرام به شما اطلاع نمی دهد – همچنین لیستی از افرادی که شما را بلاک کرده اند وجود ندارد که بتوانید به آنها نگاه کنید.

شخصی درحال کار با اینستاگرام

اگر فکر می‌کنید واقعاً در اینستاگرام بلاک شده‌اید، مطمئن شدن از آن کار سختی نیست. بدون توجه به اینکه کدام نسخه از برنامه اینستاگرام را دارید، یک راه آسان برای دانستن وجود دارد.

مرتبط:نحوه مخفی کردن وضعیت اینستاگرام

چگونه بفهمیم کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

ابتدا کافی است حسابی را که فکر می کنید شما را مسدود کرده است را در برنامه جستجو کنید.

  • اگر حساب خصوصی است و نمی توانید آن را پیدا کنید، احتمالا مسدود شده اید.
  • اگر حساب عمومی است و هنگام بازدید از صفحه آنها نمی توانید تصویر نمایه، تعداد پست ها، تعداد فالوورها یا تعداد فالوورهای آنها را ببینید و در قسمت شبکه عکس “هنوز هیچ پستی وجود ندارد”، شما قطعا مسدود شده اید.

در رایانه، اگر پیوند Instagram.com/username را تایپ کنید (البته به جای کلمه “username” با دسته Insta آنها) و صفحه ای با خواندن “متأسفم، این صفحه در دسترس نیست” دریافت کنید، احتمالاً با فرض اینکه حساب خود را حذف نکرده اند مسدود شده است.

صفحه در دسترس نیس اینستاگرام
اسکرین شات 2019 07 31 در 11.30.47 صبح
اگر زمانی که می‌خواهید نمایه اینستاگرام شخصی که می‌دانید وجود دارد را مشاهده کنید، این صفحه ظاهر می‌شود، احتمالاً مسدود شده‌اید.

می‌توانید با جستجوی لایک‌ها یا کامنت‌های این شخص در حساب اینستاگرامی که او دنبال می‌کند، دوباره بررسی کنید (اگر حساب خصوصی است، مطمئن شوید که هر دو به طور متقابل آن را دنبال می‌کنید). اگر با آنها برخورد کردید، به این معنی است که آنها حساب خود را حذف نکرده اند و در واقع شما را مسدود کرده اند.

راه دیگر برای تأیید اینکه بلاک شده اید، استفاده از حساب دوست برای جستجوی شخص مورد نظر است، یا می توانید حساب اینستاگرام دیگری ایجاد کنید. اگر بتوانید نمایه او را پیدا کنید و پس از جستجو از یک حساب دیگر، عکس‌ها و اطلاعات اضافی را ببینید، تأیید شده است که مسدود شده‌اید.

توجه: هنگام بلاک کردن شما، اینستاگرام همچنین به فرد این امکان را می دهد تا حساب شما و همچنین هر حسابی که ممکن است در آینده ایجاد کنید را مسدود کند.

وقتی شخصی شما را در اینستاگرام بلاک می کند چه اتفاقی می افتد؟

اینستاگرام تمام تعاملات شما (لایک و کامنت) روی پست های عکس و ویدیوی خود را حذف می کند. همچنین نمی توانید آنها را در پست ها و نظرات تگ یا ذکر کنید.

وقتی نوبت به پیام رسانی می شود، موارد زیر رخ می دهد:

  • پیام‌های دایرکت قبلی شما همچنان در صندوق ورودی شخص باقی می‌ماند، اما آنها نمی‌توانند دوباره برای شما پیام ارسال کنند.
  • آن شخص همچنان می‌تواند پیام‌هایی را که شما در پیام‌های گروهی ارسال می‌کنید و هر دو عضو آن هستید، ببیند – اگرچه اینستاگرام به آن‌ها این گزینه را می‌دهد که وقتی شما را بلاک می‌کنند، گروه مذکور را ترک کنند.
  • هر پیامی که برای آن‌ها ارسال می‌کنید، تحویل داده نمی‌شود – مهم نیست که بعداً شما را رفع انسداد کنند.
    اگر اتاقی ایجاد کنند، نمی‌توانید به آن بپیوندید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *