مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه بفهمیم کسی شماره شما را ذخیره کرده است؟

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

در این روش ما به شما سه روش مختلف آموزش خواهیم داد که با استفاده از هریک از این سه روش البته اگر کمی خوش شانس باشید میتوانید بفهمید ایا شماره شما در تلفن یا مخاطبین دیگران ذخیره شده است یا خیر ؟ برای اینکار با اوج کده همراه باشید تا این روش ها را بیاموزید.

برنامه مخاطبین اندروید

 

1. استفاده از TikTok (این 100٪ کار می کند)

اکنون این تنها راه مطمئن برای دانستن اینکه آیا شخصی شماره شما را در مخاطبین خود دارد یا خیر، این است. اگر فکر می کنید شخصی شماره شما را ذخیره کرده است، TikTok به شما اطلاع می دهد. یک ویژگی در ویژگی پیشنهادی وجود دارد که به معنای واقعی کلمه به شما می گوید چه کسی شماره شما را در مخاطبین خود دارد.

هنگام پیمایش در لیست پیشنهادی، به جای گفتن «از مخاطبین شما» که معمولاً هنگام ذخیره شماره شخصی می‌گوید، می‌گوید «شما در مخاطبین او هستید». اینها افرادی هستند که شما را در مخاطبین خود دارند.

اکنون نکته مهم این است که باید مخاطبین خود را در تنظیمات همگام کنید. و همچنین باید یک حساب TikTok داشته باشند که بتوانید آنها را شناسایی کنید. بنابراین فقط افرادی را نشان می دهد که با شماره آنها ثبت نام کرده اند و نه ایمیل آنها.

برای اینکه ببینید چه کسی شماره شما را با استفاده از TikTok ذخیره کرده است:

شماره آنها را در یادداشت های خود ذخیره کنید، اما فعلاً آن را از مخاطبین خود حذف کنید.
TikTok را باز کنید
به نمایه در گوشه سمت راست پایین بروید.
روی سه خط افقی > تنظیمات و حریم خصوصی > حریم خصوصی > همگام سازی مخاطبین و دوستان فیس بوک کلیک کنید
همگام سازی مخاطبین را روشن کنید
به نمایه خود برگردید
روی Following > Suggested کلیک کنید
در لیست اسکرول کنید و به دنبال “شما در مخاطبین آنها هستید” بگردید. اینها افرادی هستند که شماره شما را ذخیره کرده اند.
دوباره مخاطب آنها را ذخیره کنید

چند مورد وجود دارد که نمی‌خواهید فردی را در فهرست آنها ببینید که فکر می‌کردید شما را در مخاطبین خود ذخیره کرده است:

1. شماره آنها را ذخیره کرده اید، بنابراین به عنوان یک مخاطب پیشنهادی، TikTok فقط از مخاطبین شما می گوید. به همین دلیل است که بهتر است آن‌ها را به‌عنوان یک مخاطب حذف کنید، بنابراین اگر می‌خواهند آن‌ها را ذخیره کنید، فقط بنویسد «شما در مخاطبین آن‌ها هستید» و نه «از مخاطبین شما».

2. نمایه آنها به هیچ وجه به آنها پیوند نمی خورد، بنابراین نمی توانید تشخیص دهید که در واقع آنها هستند. اگر آنها شما را به عنوان مخاطب ذخیره کرده باشند اما تصویر نمایه و نام واضحی ندارند، tiktok به شما اطلاع می دهد که شما را در مخاطبین خود دارند، اما چون نمی توانید آنها را شناسایی کنید، نمی دانید که آنها هستند.

3. مخاطبین خود را همگام سازی نکرده اند. اگر خودشان مخاطبین خود را همگام‌سازی نکرده باشند، TikTok نشان نمی‌دهد که شما را به‌عنوان مخاطب ذخیره کرده‌اند.

4. مخاطبین خود را همگام سازی نکرده اید. برای این کار باید مخاطبین خود را همگام کنید.

5. TikTok ندارند. این فقط کسانی را نشان می دهد که دارای حساب tiktok هستند که مخاطبین خود را همگام سازی کرده اند.

 

2. استفاده از پخش واتساپ

اکنون این روش واتس اپ نیز قابل اعتماد است و متکی است که شما پیام پخشی را برای شخص ارسال کنید. از آنجایی که واتس‌اپ به شما اجازه نمی‌دهد برای افرادی که شماره شما را در مخاطبین خود ذخیره نکرده‌اند پیام‌های پخشی ارسال کنید، اگر پیام به آنها تحویل داده شود، می‌دانید که شماره شما را در مخاطبین خود ذخیره کرده‌اند.

برای انجام این کار، اجازه دهید از یک فرد خیالی به نام جان استفاده کنیم:

  1. جان را در مخاطبین خود ذخیره کنید
  2. به WhatsApp بروید
  3. روی Broadcast List > New List ضربه بزنید، سپس john را به عنوان مخاطبی انتخاب کنید تا به لیست پخش اضافه شود، سپس یک شخص دیگر را انتخاب کنید تا در واقع یک پخش باشد و نه یک پیام مستقیم.
  4. ایجاد را انتخاب کنید.
  5. ارسال یک پیام. می تواند هر چیزی باشد.
  6. پیام را نگه دارید و روی گزینه info کلیک کنید. در اینجا می توانید دو بخش به نام های Read by و Delivered by را پیدا کنید.
  7. اگر آنها شماره شما را ذخیره کردند، نام آنها را در بخش Read by یا Delivered by مشاهده خواهید کرد. اگر شماره شما را ذخیره نکرده باشند، نام آنها در هیچ بخش نشان داده نمی شود.

توجه: این به این دلیل است که شما فقط می توانید پیام های پخش را برای افرادی ارسال کنید که شما را در مخاطبین خود ذخیره کرده اند.

3. بررسی وضعیت WhatsApp آنها

راه ساده دیگر بررسی وضعیت واتس اپ آنهاست. وضعیت‌های Whatsapp را فقط می‌توان به افرادی نشان داد که شما را در مخاطبین خود ذخیره کرده‌اند و همچنین شما آنها را در مخاطبین خود ذخیره کرده‌اید. اگرچه این مرحله ساده و سریع است، اما من آن را در ابتدا قرار ندادم زیرا نمی‌توانید وضعیت WhatsApp آنها را ببینید همیشه به این دلیل نیست که آنها شما را به عنوان مخاطب ذخیره نمی‌کنند. دلایل دیگر شامل خاموش کردن آن در تنظیمات حریم خصوصی است. بنابراین راه مطمئنی برای دانستن آن نیست.

با این حال، اگر وضعیت واتس‌اپ او را بررسی کردید و چیزی نشان نداد، یک کاری که می‌توانید انجام دهید این است که از یک دوست مشترک بخواهید وضعیت واتس‌اپ او را بررسی کند – مطمئن شوید شخصی که می‌خواهید بررسی کنید شماره دوستان مشترک را ذخیره کرده است.

شما ممکن است این را به طور قطع ندانید، اما فقط از دوست مشترک بپرسید که آیا فکر می کند آن شخص شماره خود را ذخیره کرده است یا خیر.

4. با آنها تماس بگیرید و ببینید که آیا آنها می دانند چه کسی تماس گرفته است

راه دیگر برای دانستن این است که اگر با آنها تماس بگیرید و ببینید چه می گویند. اگر با آن‌ها تماس بگیرید و نشانه‌هایی نشان دهند که می‌دانند این شما هستید که تماس می‌گیرید، به نظر می‌رسد که شماره شما را ذخیره کرده‌اند یا آن را به‌خوبی حفظ کرده‌اند که احتمال دومی بسیار کم است.

اما اگر با آن‌ها تماس بگیرید و هیچ ایده‌ای نداشته باشند، به نظر می‌رسد که شماره شما را ذخیره نکرده‌اند. بنابراین این چیزی است که شما انجام می دهید. با آنها تماس بگیرید و بگویید، هی مرد، حالت چطور است، اگر آنها صدای شما را می دانند مطمئن شوید که شبیه شما نیست.

لهجه را خنثی تر از حد معمول نگه دارید. اگر شماره شما را ذخیره نکردند، می پرسند که کیست. اگر آنها این کار را کردند، آنگاه خواهند فهمید که شما هستید.

برنامه ای برای دانستن اینکه چه کسی شماره من را ذخیره کرده است

احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا برنامه‌هایی وجود دارند که به شما اطلاع می‌دهند چه کسی شماره شما را ذخیره کرده است. پاسخ خیر و بله است. برنامه‌هایی مانند «Me»، «Truecaller» یا «GetContact» ممکن است به‌عنوان برنامه‌هایی عمومی شوند که می‌توانند به شما اطلاع دهند که چه کسی شماره شما را ذخیره کرده است. اما حقیقت این است که هیچ یک از این برنامه ها نمی توانند.

هیچ بخش یا تنظیم مستقیمی در این برنامه ها وجود ندارد که به شما امکان می دهد بدانید که آیا شخصی شماره شما را ذخیره کرده است یا خیر. تنها برنامه‌هایی که دارای ویژگی‌هایی هستند که به شما می‌گویند شخصی شماره شما را ذخیره کرده است یا به نحوی آن را نشان می‌دهد TikTok و WhatsApp هستند.

مطالب مرتبط:

نحوه حذف مخاطب واتساپ

نحوه همگام سازی مخاطبین خود در اینستاگرام برای یافتن و دنبال کردن افرادی که می شناسید

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *