مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه خودم را در بازی CSGO کیک کنم؟

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

بسیار امکان پذیر است که در CS:GO در هر دو حالت بازی معمولی و رقابتی به خود رأی دهید.
این روند به اندازه کیک کردن یک هم تیمی مستقیم نیست و بازیکن را ملزم می کند از دستورات کنسول خاصی استفاده کند.
در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید به خودتان رای دهید تا از مسابقات یا هم تیمی های مزاحم و سمی رد شوید.

هر بازیکن CS:GO این گزینه را دارد که در هر نقطه از زمان خود را از بازی خارج کند. با این حال، هیچ راه مستقیمی برای انجام این کار وجود ندارد، زیرا تنظیمات پیش‌فرض CS:GO فقط گزینه‌های کیک کردن هم تیمی‌ها را به نمایش می‌گذارد. برای اینکه کسی بتواند خود را از یک بازی معمولی یا رقابتی CS:GO بیرون بکشد، باید از کنسول فرمان استفاده کند. بنابراین دفعه بعد که بازیکنی کیک رای علیه خود اعلام کرد، غافلگیر نشوید، زیرا همه بازیکنان این گزینه را دارند اما فقط تعداد کمی از آن آگاه هستند.

مرتبط:نحوه دیدن رنک حریف در بازی csgo

در ادامه بخوانید تا دریابید که بازیکن دقیقاً چگونه می‌تواند در هر نقطه از زمان، صرف نظر از حالت بازی، از بازی CS:GO خود را کیک کنند. مزایای انجام این کار چیست و آیا واقعا بهترین راه برای جلو رفتن در زمانی که یک بازی آنطور که انتظار می رود پیش نمی رود؟

 

چگونه در CS:GO خود را kick کنیم؟

رای دادن به خودتان از بازی CS:GO خیلی سخت نیست، اما این روند به اندازه لگد زدن به یک هم تیمی مستقیم نیست. برای شروع یک ضربه رأی علیه خود، باید از دستور کنسول «callvote kick» استفاده کنید. این به طور خودکار یک ضربه رای معمولی علیه شما ایجاد می کند و سپس این به هم تیمی های شما بستگی دارد که شما را کیک کنند یا نگه دارند.

قبل از شروع و یادگیری نحوه رأی دادن به خود، باید بررسی کنید که آیا کنسول فرمان CS:GO شما فعال است یا خیر. این دکمه ‘~’ را فشار دهید تا ببینید کنسول در حال باز شدن است یا خیر، اگر باز نشد مراحل زیر را دنبال کنید تا آن را فعال کنید.

ابتدا “Setting” خود را در CS:GO باز کنید و سپس وارد “Game Settings” شوید.

فعال کردن CS:GO Command Console

به پایین اسکرول کنید تا گزینه «Enable Developer Console» را بیابید و سپس «بله» را انتخاب کنید تا آن را فعال کنید.

پس از اتمام، باید یک بار CS:GO را راه اندازی مجدد کنید.

پس از باز شدن مجدد CS:GO، در منوی اصلی، این دکمه را فشار دهید تا کنسول فرمان CS:GO باز شود.

 

اکنون، پس از انجام مراحل بالا، می توانید با دنبال کردن این 2 مرحله ساده، یک رأی ضربه ای علیه خود در CS:GO آغاز کنید.

ابتدا دستور کنسول ‘status’ را وارد کنید. اطلاعات زیادی روی صفحه نمایش داده می شود، به سادگی همه آنها را نادیده بگیرید و دو مجموعه اعداد کنار نام خود را کپی کنید.

 فرمان کنسول وضعیت

اکنون دستور کنسول بعدی «callvote kick [xxx xx]» را وارد کنید. “x” با اعداد کپی شده در بالا جایگزین می شود.

فرمان Callvote Kick Console

هنگامی که دستور وارد شد، یک kick رای شخصی در بازی آغاز می شود. اکنون سرنوشت شما در دستان هم تیمی هایتان باقی مانده است. آنها باید تصمیم بگیرند که آیا رای قبول می شود یا شکست می خورد.

 

مزایای کیک کردن خود

مزیت اصلی رای دادن به خودتان این است که می توانید از coold down که در صورت اجبار به ترک یک بازی معمولی یا رقابتی CS:GO در اواسط راه انجام می شود جلوگیری کنید. نکته منفی این است که ممکن است نیاز به متقاعد کردن هم تیمی‌هایتان برای رای دادن به شما باشد و تصمیم نهایی در دستان آنها باقی می‌ماند. با این حال، اگر مستقیماً بازی را ترک کنید، می‌توانید به سادگی این کار را خودتان بدون وابستگی به بازیکن دیگری انجام دهید.

دلیل دوم «فاکتور اعتماد» است، این رتبه‌بندی نامرئی کیفیت بازی‌های شما را تعیین می‌کند و تصمیم می‌گیرد که آیا واجد شرایط بازی CS:GO در «حالت اعتماد» هستید یا خیر. حفظ این امر بسیار مهم است، زیرا ممکن است در درازمدت بر کیفیت بازی‌های CS:GO شما تأثیر بگذارد، بنابراین گرفتن رأی بهتر از آن است که خودتان به زور از بازی خارج شوید.

مرتبط:تراست فکتور در بازی csgo

امیدوارم که این راهنما مفید باشد. اما به خاطر داشته باشید که، ما شما را تشویق نمی کنیم که به محض اینکه اوضاع رو به وخامت رفت، به سادگی شروع به رای دادن به خودتان کنید. دلیلی وجود دارد که Valve این گزینه را مستقیماً در اختیار بازیکنان قرار نداده است. بنابراین از این ویژگی عاقلانه استفاده کنید، برای مواقعی که واقعاً هم تیمی های وحشتناک یا سمی دارید و سعی کنید از طریق بسیاری از سایرین بازی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *