مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه در CSGO یک نشانه نقطه ای ایجاد کنیم؟

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

نشونه ی نقطه ای در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب در میان بازیکنان CS:GO است، و امروز به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید آن را تنظیم کنید!

بسیاری بر این باورند که نشونه نقطه‌ای در CS:GO هدشات را آسان‌تر می‌کند. خوب، این از نظر علمی ثابت نشده است یا چیزی شبیه به آن. این فقط یک نظریه برخی از بازیکنان است. خوب، ما تضمین نمی کنیم که aimbot را به شما بدهد، اما قطعا ارزش امتحان کردن این تنظیمات را دارد.

نحوه تنظیم نشونه گیری نقطه ای در csgo

نحوه تنظیم نشونه نقطه ای در CS:GO

 

دستورات کنسول توسعه دهنده

برای تنظیم نقطه متقاطع در CS:GO، می‌توانید به سادگی این تنظیمات را در Developer Console خود قرار دهید:

 

cl_crosshairalpha “255” cl_crosshaircolor “5” cl_crosshaircolor_b “0” cl_crosshaircolor_r “255” cl_crosshaircolor_g “0” cl_crosshairdot “0” cl_crosshairgap “-6” cl_crosshairsize “1” cl_crosshairstyle “4” cl_crosshairusealpha “1” cl_crosshairthickness “1” cl_fixedcrosshairgap “-6” cl_crosshair_outlinethickness “0” cl_crosshair_drawoutline “0”
  1. CS:GO را باز کنید
  2. برای باز کردن Developer Console از “~” استفاده کنید
  3. تنظیمات بالا را در کنسول قرار دهید
  4. با فشردن Enter تایید کنید!

همه این تنظیمات نشان دهنده نقطه قرمز به عنوان نشونه گیری است. با این حال، اگر می‌خواهید رنگ نشونه سفارشی خود را تنظیم کنید (به عنوان مثال، نقطه سبز رنگ متقاطع نیز بسیار محبوب است)، فقط تعداد دستور crosshair cl_crosshaircolor را به “1” تغییر دهید.

نشونه نقطه ای قرمز در csgo

اگر می‌خواهید در مورد تغییر تنظیمات crosshair در CS:GO بیشتر بدانید و نقطه‌های متقاطع سفارشی خود را بسازید، مقاله ما را با تمام دستورات کنسول مربوط به crosshair و ترجیحاً سبک‌های crosshair بررسی کنید.

مرتبط:نحوه خرید چیت های خارجی بازی CSGO

 

کد نشونه گیری نقطه ای CSGO

و اگر می خواهید همان نقطه قرمز متقاطع را که در بالا ذکر کردیم با استفاده از یک در تنظیمات بازی خود وارد کنید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. CS:GO را باز کنید
  2. به تنظیمات بروید و “Crosshair” را پیدا کنید
  3. روی دکمه “اشتراک گذاری یا وارد کردن” کلیک کنید
    این کد متقاطع را بچسبانید:

CSGO-FA4YX-MuJdK-PYyfn-H5LbQ-qseKP

 کد نقطه متقاطع CSGO

بنابراین، اگر ترجیح می دهید از یک کد به جای دستور کنسول استفاده کنید، این گزینه را دارید که این کار را انجام دهید!

کدام رنگ نقطه‌ای بهترین است؟

در CS:GO هیچ رنگ “درست” واحدی وجود ندارد. با وجود اینکه اکثر متخصصان اخیراً از نقطه‌های سفید متقاطع استفاده می‌کنند، اما ما رنگ قرمزی را که در این راهنما به شما ارائه کرده‌ایم ترجیح می‌دهیم، زیرا گزینه‌ای عالی برای بافت‌های روشن، به‌ویژه در نقشه‌هایی مانند Dust 2 یا Cache است. با این حال، چه در مورد تنظیمات ضربدری صحبت کنیم، چه تنظیمات هدف یا سایر تنظیمات مهم، همه اینها به ترجیح شما بستگی دارد.

مرتبط:نحوه رفع بن در بازی csgo

آیا Crosshair نقطه ای بهتر از Crosshair های پیش فرض است؟

تقاطع نقطه‌ای در CS:GO در حال تبدیل شدن به یک انتخاب پرطرفدار و برنده شدن در جدول‌های کلاسیک است. چیزی که باعث معروف شدن نقطه‌های متقاطع شد، بازیکنان حرفه‌ای و پخش‌کننده‌هایی مانند ScreaM هستند که این تنظیمات را برای بازی‌های رسمی با ریسک بالا انتخاب کردند. در واقع، حتی سرورهای اجتماعی وجود دارند که استفاده از نقطه‌ای غیرقابل ممنوع است.
آیا Crosshair نقطه ای بهتر از Crosshair های پیش فرض است؟

با این حال، حتی اگر تنظیم نقطه ضربدری ارزش امتحان کردن را دارد، استفاده از نقطه ضربدری در CS:GO لزوما درصد هد شات شما را افزایش نمی دهد. با این حال، اگر به انجام این کار علاقه دارید، حتماً مقالات ما را در مورد بهترین نقشه های آموزش هدف در بازی و همچنین نقشه کنترل اسپری بررسی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا