مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه در Steam به صورت آفلاین ظاهر شویم

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

شما یک روز طولانی را سپری کرده اید، و فقط می خواهید یک بازی برای استراحت انجام دهید. با این حال، دوستان شما برنامه های دیگری دارند – آنها می بینند که شما آنلاین هستید و می خواهند چت کنند! خوشبختانه Steam امکان مخفی کردن وضعیت شما را فراهم می کند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

تنظیم وضعیت استیم به حالت آفلاین یا نامرئی

Steam شامل انواع مختلفی از عملکردهای اجتماعی، از جمله چت و امکان دیدن چه بازی هایی است که دوستان شما انجام می دهند. این کار مفید است و پیوستن به دوستان خود در بازی های چند نفره را آسان می کند.
اگر نمی خواهید شرکت کنید، می توانید وضعیت خود را روی حالت آفلاین تنظیم کنید. تنظیم وضعیت خود به حالت آفلاین، تمام عملکردهای اجتماعی Valve را که در Steam تعبیه شده است، غیرفعال می‌کند – شما نمی‌توانید پیام ارسال یا دریافت کنید، از چت صوتی استفاده کنید، به دوستان خود در بازی‌های چندنفره با استفاده از Steam، پخش یا پخش بپیوندید (یا به آنها ملحق شوید). آمار مربوط به بازی دوستان خود را مشاهده کنید.
 حالت آفلاین استیم
نامرئی شدن جایگزینی برای تنظیم وضعیت شما در حالت آفلاین است. تنظیم وضعیت خود بر روی نامرئی باعث می‌شود برای همه دوستانتان آفلاین ظاهر شوید، اما همچنان می‌توانید پیام‌ها را ارسال و دریافت کنید، و از همه عملکردهای اجتماعی دیگری که Steam ارائه می‌کند استفاده کنید.
توجه: تنظیم وضعیت خود به حالت آفلاین یا نامرئی با تنظیم Steam در حالت آفلاین متفاوت است. همچنان می‌توانید بازی‌های چندنفره آنلاین را با وضعیت آفلاین انجام دهید. وقتی استیم روی حالت آفلاین تنظیم شده است، نمی توانید.
مطالب مرتبط:
آموزش استفاده از استیم والت

نحوه آفلاین شدن در استیم

دو مکان در Steam وجود دارد که می توانید وضعیت خود را تغییر دهید.
اولین منوی “friends” است که در بالا سمت چپ یافت می شود. بسته به ترجیح خود، روی «دوستان» و سپس «invisible » یا «offline » کلیک کنید.
روی «دوستان» کلیک کنید، سپس «نامرئی» یا «آفلاین» را انتخاب کنید.
گزینه دیگر در پنجره “friends &chat” یافت می شود. روی «دوستان و چت» در گوشه سمت راست پایین Steam کلیک کنید.
روی «دوستان و چت» کلیک کنید.
برای باز کردن یک منوی کشویی، روی شورون کوچک (که مانند یک فلش بدون دم به نظر می‌رسد) کلیک کنید و روی «نامرئی» یا «آفلاین» کلیک کنید.
روی شورون (فلش بدون دم) کلیک کنید، سپس روی «آفلاین» یا «نامرئی» کلیک کنید.
فقط به یاد داشته باشید که وقتی می‌خواهید از قابلیت‌های چند نفره Steam استفاده کنید، وضعیت خود را به حالت آنلاین – یا حداقل نامرئی – برگردانید.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا