مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه موقعیت مکانی خود را در اندروید جعل کنیم

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

جای تعجب نیست که گوشی اندرویدی شما مکان شما را می داند. مواقعی وجود دارد که ممکن است نخواهید تلفن شما – یا افراد دیگر – شما را ردیابی کنند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی موقعیت مکانی خود را جعل کنید و مکان خود را در هر مکانی تنظیم کنید.

البته، اگر به سادگی نمی خواهید ردیابی شوید، می توانید سنسورها را به طور کامل خاموش کنید. “جعل” موقعیت مکانی شما به شما این امکان را می دهد که هر برنامه ای را که از موقعیت مکانی شما استفاده می کند فریب دهید تا فکر کند جایی هستید که نیستید. مردم از این برای تقلب در بازی های مبتنی بر مکان استفاده کرده اند، اما دلایل زیادی برای انجام آن وجود دارد.
مطالب مرتبط:
نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در اندروید

 تغییر موقیت مکانی در اندروید

ما از یک برنامه اندرویدی به نام «مکان GPS جعلی» استفاده خواهیم کرد. برای شروع، برنامه را از فروشگاه Google Play دانلود کنید.
 
برای استفاده از این برنامه، باید آن را به عنوان ارائه‌دهنده «مکان ساختگی» تنظیم کنیم. برای انجام این کار، باید Developer Options را در گوشی شما فعال کنیم. به Settings > About Phone بروید و روی «Build Number» مکرر ضربه بزنید تا زمانی که پیامی مبنی بر «شما اکنون یک توسعه دهنده هستید!» ضربه بزنید.

پس از آن، به Settings > System > Developer Options یا Settings > Developer Options در دستگاه های Samsung بروید.
به "گزینه های توسعه دهنده" بروید.
 
“Select Mock Location App” را انتخاب کنید.

"GPS جعلی" را از لیست انتخاب کنید.

روی «GPS جعلی» ضربه بزنید.
اکنون می توانیم برنامه Fake GPS را باز کنیم. ابتدا از شما خواسته می شود که به آن اجازه دسترسی به فایل ها و رسانه های خود را بدهید. می‌توانید آن را خاموش کنید و روی «ادامه» ضربه بزنید. پیامی به شما می گوید که برنامه برای نسخه قدیمی اندروید طراحی شده است، اما همچنان خوب کار می کند.
دسترسی به فایل‌ها و رسانه‌ها را خاموش کنید.
ما آماده ایم موقعیت مکانی شما را جعل کنیم! به سادگی از انگشت خود برای حرکت دادن پین به هر مکانی روی نقشه استفاده کنید و روی دکمه شروع در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.
پین را به مکانی ببرید و روی دکمه شروع ضربه بزنید.
برنامه بسته می شود و مکان شما اکنون جعل می شود. می توانید با باز کردن یک برنامه نقشه، آن را آزمایش کنید. برای توقف جعل، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید و روی «مکث» در اعلان جعلی GPS ضربه بزنید.
برای پایان دادن به جعل، روی «مکث» ضربه بزنید.
خودشه! این یک ترفند کوچک شگفت آور ساده و موثر است. مکان در دستگاه های اندرویدی گاهی اوقات پیچیده و نامرتب است. این یکی از راه هایی است که می توانید آن را تحت کنترل خود درآورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *